1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Reszka.78 - komentarze
Autor Wiadomość
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #31  Wysłany: 2012-03-01, 12:28  


Dzień dobry Reszko :cmok:
Fakt, pogoda dziś nie tak śliczna jak wczoraj, ale zawsze można znaleźć pozytywy. Ja dziś zamiast 'wybiegać' na dwór i cykać zdjęcia (bo pogoda nie za bardzo) nadrobiłam zaległości w prasowaniu :) . I jestem zadowolona, że wykonałam to co wykonałam :) .
Reszka.78 napisał/a:
dzisiaj jak mówi Mamcia, pół litra i do łóżka

To Reszko, co sobie żałować bierz pół litra i do łóżka ;)
Buźki |buziaki|

[ Dodano: 2012-03-01, 12:30 ]
A jeszcze dziś czytam różne cytaty 'mądrych' ludzi:
„Życzę ci odwagi, jaką ma słońce, które codziennie od nowa wschodzi nad wszelką nędzą świata. Niektórzy po zapadnięciu zmroku już nie potrafią uwierzyć w słońce. Brakuje im tej odrobiny cierpliwości, aby doczekać nadchodzącego poranka. Kiedy przebywasz w ciemnościach, spójrz w górę. Tam czeka na ciebie słońce. Ono nie omija nikogo. Ciebie też nie ominie, Jeśli nie schowasz się w cień. Z każdym dobrym człowiekiem, który zamieszkuje ziemię, wschodzi jakieś słońce.” - P. Bosmans
|uscisk|
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #32  Wysłany: 2012-03-01, 14:21  


Heh żebym to ja jeszcze piła ;P A ja ani nie piję, ani nie palę, ani nie zażywam ;P

A jako że jestem w posiadaniu Jamniory, oraz drugiego psa - wielorasowca prawdziwego - na wyprowadzki raz dziennie, to czy deszcz pada, czy nie pada trzeba wyjść. A że Jamniora się wzięła i zcieczkowała, to muszę dwa razy bo drugi by się wściekł. Brrrrrrrrrrrr

Pociesza mnie myśl, że jutro ma być ładniej, a pojutrze bardzo słonecznie :)

:cmok:
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #33  Wysłany: 2012-03-01, 14:40  


Reszko, masz swój wąteczek :mrgreen:
Pól litra ale zależy czego- najlepiej herbatki i soku malinowego, bo pogoda faktycznie- otumaniająca kolejną kawę muszę w pracy pić bo bym "padła" na klawiaturę
Buźki
_________________
[*] śpij spokojnie kochana moja (27.09.2015)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #34  Wysłany: 2012-03-01, 15:29  


Reszka.78 napisał/a:
A jako że jestem w posiadaniu Jamniory, oraz drugiego psa - wielorasowca prawdziwego - na wyprowadzki raz dziennie, to czy deszcz pada, czy nie pada trzeba wyjść.

Ja co najmniej raz dziennie sama ze sobą wychodzę ;P . Czy to pada deszcz czy inne kiepskie cósie pogodowe :)

[ Dodano: 2012-03-01, 15:30 ]
Reszka.78 napisał/a:
Pociesza mnie myśl, że jutro ma być ładniej, a pojutrze bardzo słonecznie :)

To miła wiadomość :-D
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #35  Wysłany: 2012-03-01, 17:40  


No to Żabulku ja Cię podziwiam niesamowicie, bo jak pada deszcz, to mnie się wychodzić nie chce i gdyby nie psiaki to pewnie dzisiaj bym leżała odłogiem i czytała książki, ewentualnie oglądała słoneczne i piękne widoki na necie :P

Małgolinku, herbatka z sokiem jak najbardziej :) Kilka dni temu Mamcia dorwała w Biedronce sok malinowo-cytrynowy niemal litrowy (ponad 900ml) jest pycha i polecam. Teraz tylko by się jakaś woda przydała, albo ta herbatka :mrgreen:

Buziaki :cmok:

[ Dodano: 2012-03-01, 17:49 ]
P.S. Żeby tak jeszcze mnie głowa nie bolała, to byłoby super ;/
I tak mnie w tej chwili naszła myśl taka. Mamcia skarży się na ciężką i gniotącą głowę, a bierze środki przeciwbólowe na tą rwę... Czy by bolała bardziej gdyby ich nie brała? |hmm| Nie powinnam myśleć, bo wiem z autopsji, że przeciwbólowce nie zawsze pomagają - mnie pomaga jedynie Naxii, reszta... może jakbym zjadła całe opakowanie. Ale człowiek w głupocie swojej myśli, bo chce dla ukochanych osób jak najlepiej...

Buziaki raz jeszcze
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #36  Wysłany: 2012-03-03, 18:55  


Ja dzisiaj w klimatach niestety marudzących. Co prawda przepiękne słońce cały dzień świeciło, ale wiatr był paskudny i jakoś tak mi cały czas zimno jest dzisiaj.
Jamniora zcieczkowana, więc nawet nie można się przejść po parku, bo zaraz jakiś adorator się przypałęta.
W ciągu dnia ból Mamcinej głowy uplasował się na 5,5 w 10 stopniowej skali, teraz ponoć przeszedł, za to rwa szarpie co chwilę. Mamcia oczywiście wybyła z domu i tylko mi relacje składa przez komórkę ;P
Jutro planujemy iść do BlueCity, może kupimy sobie po książce, albo Piękną i Bestię :mrgreen:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #37  Wysłany: 2012-03-03, 19:48  


Reszka.78 napisał/a:
Jamniora zcieczkowana, więc nawet nie można się przejść po parku, bo zaraz jakiś adorator się przypałęta.

A może wraz z adoratorem Jamniorki zjawi się adorator Ciebie :yyy:
|uscisk|
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #38  Wysłany: 2012-03-03, 20:24  


Z moim szczęściem, adorator Jamniorki będzie posiadał właściciela w stanie wskazującym, albo erotomana zaawansowanego. W sumie jamniczki posiadam 20 lat i jeszcze cholibka nigdy nie trafiłam na miłego i fajnego właściciela ;P
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #39  Wysłany: 2012-03-03, 20:39  


Witaj Reszkuniu, na psa to dobry sposób tylko trzeba by zmienić rasę, ja "łapałam" na wilczura mojego brata, piękności "bydle" i każdy się obejrzał, a przy okazji na mnie ;) . Pozdrowionka wielkie i zmykam. Papatki
_________________
[*] śpij spokojnie kochana moja (27.09.2015)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #40  Wysłany: 2012-03-03, 20:44  


Reszko, teoretycznie mogę napisać: wytrwałości, nigdy nie wiadomo co i kiedy i kto ... Ale ... :?ale??: ... że tak powiem, sama już w to nie wierzę ;)
Ale (znów jakiś cytat, ale nie dosłownie, bo piszę z pamięci): uśmiechaj się, nawet gdy jest Ci smutno, bo nie wiadomo kto się może zakochać w Twoim uśmiechu. :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #41  Wysłany: 2012-03-04, 15:16  


No właśnie ja też nie wierzę. Mam zbyt dużego pecha |hmm| No nie ważne, zdrowie ważne :) A insza rasa nie wchodzi w grę, bo niestety jestem nieuleczalnie chora na miłość do Jamników i nie zmienię już rasy nigdy. Pozostaje mi czekać na miłośnika Jamników :)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #42  Wysłany: 2012-03-04, 19:49  


Reszka.78 napisał/a:
A insza rasa nie wchodzi w grę, bo niestety jestem nieuleczalnie chora na miłość do Jamników i nie zmienię już rasy nigdy. Pozostaje mi czekać na miłośnika Jamników :)

A moja miłość do Ciebie czy wchodzi w rachubę :?ale?: :mrgreen:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #43  Wysłany: 2012-03-05, 15:58  


Ależ oczywiście :mrgreen: Też Cię kocham :in_love: :tull:
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #44  Wysłany: 2012-03-05, 21:24  


Reszko, ja przyszedlem pokornie prosić o przebaczenie |prosi| |prosi| |prosi|
Wiem, że się wczoraj na mnie obraziłeś ale może w tej atmosferze miłości wzajemnej mi wybaczysz |prosi| :flow:
Obiecuję, że już będę grzeczny :dev:
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #45  Wysłany: 2012-03-06, 14:03  


Mnie raczej trudno obrazić jest :cmok:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group