1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
banialuka - komentarze
Autor Wiadomość
agni5 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Szczecin
Pomogła: 146 razy

 #316  Wysłany: 2010-08-28, 19:04  


_itsme_ Będzie dobrze.Ściskam całym sercem
_________________
agni5
 
lopenka 



Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 235
Skąd: Kłodzko
Pomogła: 17 razy

 #317  Wysłany: 2010-08-30, 07:29  


banialuka, czekamy na wyniki. Dziś jest poniedziałek. Może już są :okok" :okok" :okok"


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-08-30, 09:45 ]
lopenka wyniki dopiero jutro, a ja mam jakies złe przeczucie i bardzo sie boje tego wyniku :-( co bedzie jeśli chemia nie działa na to dziadostwo :?ale?: ja jestem jednak świadoma ze moze sie tak zdarzyc ale mamcia - ona sobie nie zdaje sprawy :cry: mysli ze chemia musi zadziałac :-( A jeszcze jak czytam Twój watek lopenko to łzy same mi płyna :cry: i boje sie coraz bardziej tej chwili kiedy u nas nastapi pogorszenie :cry: Tez mam 7 letnia córke ale ona póki co nic nie wie o chorobie babci (najukochańszej i własciwie jedynej, bo tesciowa nie utrzymuje z nami kontaktu)Na dzień dzisiejszy nie umiem sobie wyobrazic tego "czarnego" scenariusza :cry: :cry: i wydaje mi sie ze nie dam rady :cry:
(...)
Juz mnie brzuch boli przed jutrzejszymi wynikami, zwłaszcza ze ja musze je odebrac, pierwsza odczytac i przekazac mamci :|


[komentarz dodany przez: awilem: 2010-08-30, 09:54]
Wyniki będą OK, trzymam kciuki.
 
 
k2196 


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 211
Skąd: Lublin
Pomogła: 22 razy

 #318  Wysłany: 2010-08-30, 13:08  


Spróbuj nie martwić się na zapas, nie wyobrażać sobie czarnych scenariuszy i ewentualnych schematów postępowania... Człowiek jest taką istotą, że najlepiej radzi sobie, gdy musi iść na żywioł, bo wie, że nie ma innego wyjścia. Dlatego polecam skupienie się na tym, co dzieje się tu i teraz. Co do wyników - wszyscy jesteśmy dobrej myśli! ;)
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #319  Wysłany: 2010-08-30, 14:42  


Marzenko przechodze to samo co Ty tez sie boje wynikow :<: I całym sercem jestam z Toba myśle ze wszystko bedzie dobrze abysmy mogły nacieszyc sie bliskimi.

Trzymam kciuki :tull:
 
kikoska 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 164
Skąd: łódzkie
Pomogła: 29 razy

 #320  Wysłany: 2010-08-30, 16:58  


Marzenko zaciskam kciuki i cały czas mam nadzieję, że wyniki będą dobre. Domyślam się, że takie czekanie przyprawia o niemałe bóle brzucha, ale staraj się myśleć pozytywnie na tyle, na ile się da przynajmniej dopóki nie trzymasz wyników w dłoni. Przytulam i czekam z Tobą :tull:
 
 
lopenka 



Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 235
Skąd: Kłodzko
Pomogła: 17 razy

 #321  Wysłany: 2010-08-31, 09:28  


Marzenko. Bez względu na to jaki będzie wyniki musisz być przy mamie. Myśl pozytywnie. Mam nadzieję, i mocno w to wierzę, że nie sprawdzą się najgorsze scenariusze.

Informuj nas na bierząco.
 
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #322  Wysłany: 2010-08-31, 10:06  


Marzenko, ja również zaciskam mocno kciuki, żeby wyniki były dobre, lub przynajmniej w miarę... Przyłączam się również do wypowiedzi lopenki, myśl pozytywnie i bądź przy mamie.

Tak ciężko czyta się smutne wiadomości i posty, opowiadające o zmaganiach z tym"cholerstwem" :-(
Bardzo, bardzo Wam kibicuję. :okok"
_________________
Póki oddycham - nie tracę nadziei !!!
 
Lena W. 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 423
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 51 razy

 #323  Wysłany: 2010-08-31, 10:14  


Marzenko,dolaczam sie do kciukowania! :okok" :okok" :okok" :okok"
_________________
Resurgam!
 
 
agni5 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Szczecin
Pomogła: 146 razy

 #324  Wysłany: 2010-08-31, 21:01  


Marzenko, widziałam Cię dziś popołudniu na forum,a nic nie napisałaś o wynikach mamy! Kilka razy sprawdzałam już dziś, czy się odezwałaś w swoim wątku....
Wszyscy czekamy..... |przytula|
_________________
agni5
 
madziap 



Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 133
Pomogła: 19 razy

 #325  Wysłany: 2010-08-31, 22:26  


Marzenko co u mamy, napisz koniecznie, bo już ręce bolą od trzymania kciuków:-)
Mam nadzieję, że cisza nie wróży nic złego...
_________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
Augustyn z Hippony
 
lopenka 



Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 235
Skąd: Kłodzko
Pomogła: 17 razy

 #326  Wysłany: 2010-08-31, 22:31  


banialuka, Marzenko odezwij się bo zaczynam się martwić
 
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #327  Wysłany: 2010-08-31, 23:18  


Jejku przepraszam ze Was tak niepokoje :oops: byłam przedtem na forum ale nie zdażyłam napisac co i jak w swoim watku bo mam aktualnie remont w domu i wkroczyłam w wir pracy, który niedawno zakończyłam :| na dzis oczywiscie , bo jutro od nowa ;/

A więc wyników nie odebrałysmy dzisiaj. Ja sama nie mogłam bo mamcia nie zostawiła upoważnienia jak robiła TK a ze byłam dzisiaj na wizycie u endokrynologa i wróciłam prawie w południe to stwierdziłam ze skoro obie z mamcia mamy złe przeczucia to moze nie bedziemy dzisiaj odbierać tego wyniku zeby sie nie denerwować, wole jednak niepewność w której jest iskierka nadziei, bo jak juz odbiore wynik to moge pozbawić sie złudzeń :| Wiem, wiem, jestem pesymistka, ale nic nie poradze ze mam złe przeczucie co do wyników :-(

Dziękuje Wam za pamiec i jeszcze raz przepraszam za trzymanie w niepewności.
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #328  Wysłany: 2010-08-31, 23:56  


Banialuko KOchana
To ja mam tak samo:( Tez tak jak i Ty jestem pesymistką:( choć też gdzieś głeboko we mnie tkwi przekonanie, że może ni bedzie aż tak źle... bo przeciez nie może to spotkać mojego tatusia!!!

Rozumiem Cię doskonale, że odwlekasz czas ujrzenia na oczy wyniku:( Podczas brania chemii samopoczucie jest kiepskie ale na duchu podtrzymuje myśl o truciu się cytostatykami żeby było lepiej, żeby wyzdrowieć... ta myśl trzyma nas na duchu... niestety przychodzi czas weryfikacji naszego leczeni i jego skutków... i odpowiedzi na pytanie czy chemia pomogła, czy nie...
Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoją Mamę - przede wszytskim. Tym bardziej mocno je trzymam, ze mój tata jest w podobnej sytuacji co Twoja Mama - po operacji, ale jednak przerzyt na węzeł - chemia i operacja nieradykalna czyli dodatkowo naświetlania... jesli twojej Mamusi się uda - czego z całego serca zyczę, to i może mój tato ma jakieś szanse?

BUziaki, ściskam bardzo mocno:)
_________________
Katarzynka36
 
 
agni5 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Szczecin
Pomogła: 146 razy

 #329  Wysłany: 2010-09-01, 09:12  


W takim razie dalej trzymam kciuki.
Rozumiem Was dziewczyny, w czekaniu jest zawsze nadzieja. Jednak czekanie na dłuższą metę wykańcza mnie bardzo mocno i dezorganizuje normalne funkcjonowanie.
banialuka|przytula| |przytula| |przytula|
_________________
agni5
 
agni5 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Szczecin
Pomogła: 146 razy

 #330  Wysłany: 2010-09-02, 16:45  


Ufam,że tak będzie.Dobrze,że masz już za sobą odbiór tego wyniku. Kiedy trzeci cykl chemii i kiedy usg?
_________________
agni5
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group