DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona G堯wna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  U篡tkownicyU篡tkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Rak policzka p豉skonab這nkowy rogowaciej帷y
Autor Wiadomo嗆
Kamil1988 

Do陰czy: 18 Sie 2016

#226  Wys豉ny: 2016-08-18, 22:28  

Autorko tematu.
A pierwsze objawy raka policzka jak u Ciebie wygl康a造?
Czy rogowacenie wyst瘼owa這 tylko i wy陰cznie na policzku w okolicy 郵inianki, czy jednak w ca貫j jamie ustnej wyst瘼owa這 rogowacenie bia貫?
I czy przy tych pierwszych objawach bola造 Ciebie delikatnie od czasu, do czasu dzi御豉 i z瑿y w ca貫j jamie ustnej?

Odp... kiedy tam :)

畝busia 

Do陰czy豉: 31 Lip 2013
Sk康: Hamburg
Pomog豉: 28 razy

#227  Wys豉ny: 2017-12-14, 01:40  

Ach dopiero dzisiaj zajrza豉m tu..... je郵i pytanie jeszcze aktualne.... to na pocz徠ku mia豉m tylko leukoplaki czyli wewn徠rz policzk闚 mia豉m bia貫 naloty. Wtedy nie odczuwa豉m 瘸dnego b鏊u. Dyskomfort pojawi sie nagle, najprawdobniej przygryz豉m sobie wewn皻rzn cz窷 prawego policzka. \poniewa w tym czasie ci篹ko chorowa豉 moja c鏎ka, to jakos d逝go nei zwraca豉m na to uwagi. Raz bola這 mniej raz wi璚ej zw豉szcza wtedy, kiedy jad豉m co ostrzejszego.... kiedy zacz窸o mi to bardziej doskwiera kupi豉m Dentosept i pr鏏owa豉m sama go wyleczy ale niestety bez skutku. Wtedy posz豉m do dentysty... a do鈍iadczona dentystka wys豉豉 mnie ju dalej...

[ Dodano: 2017-12-14, 01:41 ]
I nie mia豉m 瘸dnych b鏊i dzi御e, 瘸dnych z nimi problem闚

[ Dodano: 2017-12-14, 01:58 ]
Kochani.... dawno mnie tu nei by這, bo po ci篹kich kilku latach poma逝 zapomnia豉m o chorobie....... od kilku dni jednak wizja choroby powr鏂i豉.... cho dotyczy innej cz窷ci cia豉.... wynik mammografii spowodowa, 瞠 zaproszono mnie na dodatkowe badania, w tym rtg, usg a potem jeszcze mikroskpowe rtg. Pani onkolog nie mia豉 dla mnie dobrych wie軼i... znaleziono zwapnienia... malutkie ale jest... i teraz b璠 mia豉 biopsj.... Mamma-Biopsie, jak to sie po niemiecku tu nazywa... a ja sie zastanawiam czy ewentualny rak piersi mo瞠 by przerzutem raka p豉skonab這nkowego jaki mia豉m na policzku?

agalla 

Do陰czy豉: 04 Lut 2013
Pomog豉: 12 razy

#228  Wys豉ny: 2017-12-18, 13:01  Rak policzka p豉skonab這nkowy rogowaciej帷y

Witaj Zabusia

Na razie si nie zamartwiaj tylko czekaj spokojnie na wynki biopsji. Dopiero jak b璠 wyniki to zobaczysz czy nale篡 si martwi... Daj sobie wolne... od zmartwie!

Ciesz si 鈍i皻ami i 篡ciem!!! Pi瘯nych i b這gos豉wionych i spokojnych 鈍i徠 dla ciebie i rodziny!

畝busia 

#229  Wys豉ny: 2017-12-18, 16:47  

Sprobuje die wyciszy cho to b璠zie trudne. 奸icznie dzi瘯uj za 篡czenia . Tobie i Ywoim najbli窺zym r闚nie 篡cz zdrowych i weso造ch 安i徠 Bo瞠go Narodzenia

agalla 

Do陰czy豉: 04 Lut 2013
Pomog豉: 12 razy

#230  Wys豉ny: 2018-08-05, 22:57  Rak policzka p豉skonab這nkowy rogowaciej帷y

畝busia, jak sie masz?

畝busia 

#231  Wys豉ny: 2018-08-06, 08:44  

3 tygodnie temu mia豉m operacje piersi. Znaleziono tam wszystko: i torbiele i zwapnienia , generalnie madtopatia na ca貫go, ale nie ma kom鏎ek nowotworowych! Hura! Teraz wszystko 豉dnie si ju goi. Pozdrawiam serdecznie ❤

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: