1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przemyślenie Grzegorza Miecugowa w otarciu o chorobę
Autor Wiadomość
Zebra 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 553
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 52 razy

 #1  Wysłany: 2011-12-19, 20:02  Przemyślenie Grzegorza Miecugowa w otarciu o chorobę


Pozwolę sobie wkleić link :)

http://gala.onet.pl/0,165...ow,wywiady.html

"Stawka jest zawsze ta sama. Życie." G. Miecugow

:)
_________________
"Bywają rozłąki, które łączą trwale."
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #2  Wysłany: 2011-12-19, 20:13  


Zebro, jeszcze nie czytałam wywiadu. Ale po pierwsze, cieszę się, że Cię tu widzę. Jesteś w moich myślach. |uscisk|
PO drugie p. G. Miecugow to mój ulubiony redaktor. I już zabieram się do czytania wywiadu z nim. :)

[ Dodano: 2011-12-19, 20:14 ]
I pierwsze mądre zdanie, (mam tak samo):
"(...)jest ciekawość. No i zaczyna się myślenie: co ja właściwie po sobie zostawiam? (...)"
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #3  Wysłany: 2011-12-19, 20:23  


Miecugowa też lubiłem, do czasu aż się nie skompromitował w Big Brotherze... A z innej beczki - bardzo fajny wywiad, może znowu zacznę go lubić. 8-)
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #4  Wysłany: 2011-12-19, 20:34  


Gazda napisał/a:
do czasu aż się nie skompromitował w Big Brotherze...


Może gaża była warta kompromitacji?
 
Zebra 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 553
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 52 razy

 #5  Wysłany: 2011-12-19, 21:37  


JustynaS1975 napisał/a:
Zebro, jeszcze nie czytałam wywiadu. Ale po pierwsze, cieszę się, że Cię tu widzę. Jesteś w moich myślach. |uscisk|
PO drugie p. G. Miecugow to mój ulubiony redaktor. I już zabieram się do czytania wywiadu z nim. :)

[ Dodano: 2011-12-19, 20:14 ]
I pierwsze mądre zdanie, (mam tak samo):
"(...)jest ciekawość. No i zaczyna się myślenie: co ja właściwie po sobie zostawiam? (...)"


Czasami jestem... :) Też o Tobie myślę (normalnie zabrzmiało jak miłosne wyznanie ;) )
i Miecugowa też luuubię :)
_________________
"Bywają rozłąki, które łączą trwale."
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #6  Wysłany: 2011-12-19, 21:39  


Zebra napisał/a:
Czasami jestem... :) Też o Tobie myślę (normalnie zabrzmiało jak miłosne wyznanie ;) )

:cmok:
;)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Finlandia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 1273
Pomogła: 311 razy

 #7  Wysłany: 2011-12-19, 22:09  


Cytat:
Może gaża była warta kompromitacji?

Pieniądze nie śmierdzą :)
_________________
 
 
skorupka 


Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 88
Skąd: zachodniopomorskie
Pomogła: 7 razy

 #8  Wysłany: 2011-12-19, 23:26  


a pamiętacie ,jak Kamil Durczok jeszcze taki niewinny i świeży oświadczył na koniec wiadomości,że jego ogolona głowa nie jest wyrazem nowej mody lecz efektem terapii?
Poczułam się,jakby ktoś na chwilę uchylił drzwi do jakiejś wielkiej tajemnicy.
a potem ta książka i czar prysł


zaprośmy pana Grzegorza na nasze forum
 
Viola 



Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Zachodniopomorskie
Pomogła: 10 razy

 #9  Wysłany: 2011-12-20, 00:49  


Ja pamiętam te wiadomości z Durczokiem.
Niestety, moi rodzice dziwili się, pytając, co też facet wymyślił z tą "fryzurą". Pamiętam, że z siostrą mówiłam, że nie wiadomo, czy to jakieś fanaberie "modowe", może jest na coś chory. Nie pomyślałam wtedy o sprawach onkologicznych, ja też wtedy jeszcze nie chorowałam, więc niewiele wiedziałam o tych sprawach.
A tu na koniec facet mówi o leczeniu.

I tu należy przypomnieć wpadkę pani redaktor Alicji Resich-Modlińskiej:

Cytat:
"Czuję dysonans, kiedy prezenter prowadzący "Wiadomości" lub program gospodarczy nagle mówi, że zrzucił 30 kg lub że nie ma fryzury, bo z jakiejś przyczyny musiał zgolić. Niedawno 30 kg zrzuciła Dorota Warakomska, a włosy zrzucili Kamil Durczok i Marcin Pawłowski. Co do łysych, nie przeszkadzaliby mi na wizji ylko Kojak, Andrzej Mleczko i gen. Świerczewski - mówiła na antenie Radia Pin Alicja Resich-Modlińska.

Oto treść poniedziałkowego ogłoszenia w "Gazecie Wyborczej", autorstwa Kamila Durczoka i Marcina Pawłowskiego:

"Jest nam niezmiernie przykro, że naraziliśmy Panią Alicję Resich-Modlińską, Redaktor Naczelną Tygodnika "Gala" na nieprzyjemność - jak to wyraziła w swoim felietonie w Radiu PIN - oglądania w telewizji naszych łysych głów.
Na szczęście to co uraziło uczucia estetyczne Pani Redaktor zupełnie nie przeszkadzało naszym widzom, którzy wielokrotnie dawali wyraz temu, że rozumieją nasza trudną sytuacje i życzyli nam szybkiego powrotu do zdrowia. Nie przeszkadzało także tym chorym na nowotwór, którzy widząc nas na ekranie przypominali sobie, że mają prawo do normalnego życia. Pozostaje nam mieć nadzieje, że Pani Redaktor zawsze będzie miała taką sposobność".


Źródło: http://www.wirtualnemedia...ich-modlinskiej

A o co chodzi z tą kompromitacją Miecugowa w Big Brotherze? Ja nie oglądam takiego chłamu, to nie wiem ;)
_________________
-----
Leiomyosarcoma. Grade 2.
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #10  Wysłany: 2012-01-05, 18:53  


Z tego co się orientuję to pan Miecugow miał guza łagodnego, więc chyba lepszym gościem na forum byłby pan Kamil Durczok :)
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #11  Wysłany: 2012-01-05, 20:13  


Ja od czasu,gdy kilka lat temu (2-3) miał mieć w Wejherowie spotkanie z potencjalnymi czytelnikami swojej książki i tak był niedysponowany,że nie dał rady wysiąść z samochodu,to już go nie lubię.Sporo ludzi na niego czekało-już nie pamiętam gdzie,księgarnia czy biblioteka - i w efekcie dostali te książki za darmo.Dokładnie już nie pamiętam ,ale w necie wciąż jeszcze można znaleść info na ten temat.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #12  Wysłany: 2012-01-05, 21:44  


a co takiego stało się w bb?
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #13  Wysłany: 2012-01-06, 19:56  


Poszukaj sobie w wyszukiwarce.Wpisz może- Miecugow Wejherowo niedysponowany,a znajdziesz.
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #14  Wysłany: 2012-01-06, 21:57  


Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego przemyślenia p. Miecugowa są takim ewenementem że się tym zajmujemy? I kto to do diabła jest, ja tych cielebrytów słabo kojarzę.
_________________
sprzątnięta
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #15  Wysłany: 2012-01-10, 20:19  


Większości celebrytów także nie kojarzę, ale wydaje mi się, że to nawet dobrze, że się o tym mówi. Rak choć zaczyna wyłazić z cienia, nadal przez wielu ludzi uważany jest za temat TABU, o którym się nie mówi by nie zapeszyć, albo dlatego, że to dotyczy innych, ale nie nas.
Przez wiele lat ludzie uważali, że rak wątroby dotyczy tylko pijaków. Rak krtani - palaczy. A przecież na tą chorobą zachorować może każdy.
Mogę nie lubić Miecugowa, ale dobrze, że ci celebryci zaczynają o tym mówić, że mówi się o tym głośno, że celebryci udzielają się w fundacjach i organizacjach. Kowalski, Nowaka nie posłucha. Iksińska powie, że lekarz to konował i się nie zna. Ale jak taka gwiazdeczka powie, że ma raka, że w jej rodzinie były przypadki raka, to się może nad tym ludzie zastanowią.
Dzisiaj na Onecie pisali o Paulli. Nie znam dziewczyny, chyba nie słyszałam żadnej jej piosenki, ale faktem jest, że dziewczyna jest ode mnie o rok młodsza i rok temu wykryto u niej guzy jelita. Teraz pojawiły się nowe i nie wiadomo czy są złośliwe, czy nie.
Może przedwczesna i niesprawiedliwa śmierć pani Gabrysi Kownackiej, otworzyła oczy kobietom, by się badały.
Może, przykład pana Jerzego Stuhra, sprawi, że zacznie się mówić o raku krtani. Może dzięki Paulli, zacznie się mówić o raku jelita grubego... Może w końcu coś się ruszy w tym naszym głupim państwie i zacznie się pracować nad porządną profilaktyką i wczesną wykrywalnością.
Tak mi się przynajmniej wydaje.

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group