1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
małe szczęścia
Autor Wiadomość
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #496  Wysłany: 2012-03-11, 08:34  


Dzień dobry niedzielnie :)
Dziś po kilku pochmurnych dniach rano obudziło mnie słoneczko :sun:
Magdo, dziękujemy za 'awans' :flow:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
evita2 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 199
Pomogła: 60 razy

 #497  Wysłany: 2012-03-11, 09:14  


To pewnie to moje obiecane słońce, Justyś :mrgreen:

Dzień dobry Wszystkim :sun:
_________________
Ewa
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #498  Wysłany: 2012-03-11, 11:44  


Witam serdecznie trochę pochmurno-przedzierające się- słonecznie :flower:
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #499  Wysłany: 2012-03-11, 12:03  


Opowem Wam co mi sie przytrafilo wczoraj :)

Bylam na kontroli w przychodni. Ze musialam odwiedzic lekarzy roznych specjalizacji, troche czasu mi to zajelo .

Siedzialam na krzesle przed gabinetem, czekajac na ostateczna wizyte i decyzje, sluchalam muzyki. Dosiadl sie do mnie chlopak. Chyba w moim wieku.
Po chwilii zagadal.. Smiejac sie powiedzal... nosz kurde, zamiast cieszyc se sobota, musze chodzic po lekarzach :) Rozwinela se rozmowa ..
Okazuje sie, ze spedza wakacje w moich rodzinnych stronach i tak jak ja nigdy nie byl w gorach :) Rozbawil mnie strasznie, jak dowiedzial sie, ze ja tez nigdy nie bylam w gorach, mowiac : No to chodz pojedziemy razem :)

On mial szybciej wizyte niz ja, ale wieciee co bylo fajne, to ze jak wyszedl od swojego specjalisty, poczekal ze mna az ja bede miala swoja wizyte. Tylko po to by dotrzymac mi towarzystwa:)Oj jak od razy czas szybciej minal i o ile przyjemniej.

To jest niesamowite, ze czasami w najmniej oczekiwanych momentach , rodza sie fajne znajomosci .

W taki tez dziwny sposob poznalam kolege. Obcokrajowiec, zgubil sie w Warszawie. Okolica byla raczej taka " dziadkowa " wiec nikt nie znal angielskiego. Byscie widzieli jego radosc, jak okazlo sie, ze ja mowie po angielsku. Mam tak zwyczaj , ze jezeli , ktos poprosi mnie o pomoc ze wskazeniem drogi , zawsze pokaze, a nawet doprowadze do danego miejsca.
Podprowadzilam do przystanku , poczekalam z nim na autobus. Podalam nr telefonu by w razie problemow dzwonil.
Nie zadzwonil w razie problemu, ale... na nastepny dzien dostalam sms z prosba o spotkanie i checia odwdzieczenia sie obiadem czy drinkiem :) I wiecie co , tak sie zaprzyjaznilismy ( Anelia nie smiej sie 8-) ) ze spedzalismy ze soba kazdy dzien, odbieral mnie z pracy , pomogl przy przeprowadzce, pomagal w zakupach .. A co jest strasznie mile, po jego wyjezdzie do Pragi , po ok 3 dniach dostalam telefon, czy on moze do mnie wrocic , do Warszawy chociaz na 2 dni weekendu , zanim wroci do swojego kraju . I przyjechal do mnie, po to by podziekowac, za pomoc i goscine.

Do tej pory mamy ze soba kontakt :) Okazuje sie, ze przeprowadza sie do Europy - haha i prosil sie do mnie na swieta :mrgreen:

Teraz jak chorowalam, dostalam telefon od kolegi ze Szwajcarii, niesamowite , tyle kilometrow , a on jak dowiedzial sie, ze ja znow chora, pytal sie jak moze mi pomoc, czy cos potrzebuje, to on jakos pomoc zoorganizuje. To jest cos niesamowitego i fantastycznego i daje tyle energii i takiego pozytywnego kopa.

Kurcze, ja takich historii mam mase. Mam tylu znajomych z calego swiata, ktorych poznalam wylacznie przez przypadek.. I ciagle jestesmy w kontakcie :)

Do tej pory jak o tym mysle, wywoluje to wielki usmiech na mojej twarzy i w tych ciezszych chwilach powoduje, ze przywraca wiare w ludzi..


Zuplenie jak Wy , tutaj :)

Dziekuje

::thnx::
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #500  Wysłany: 2012-03-11, 15:16  


evita2 napisał/a:
To pewnie to moje obiecane słońce, Justyś :mrgreen:

Dzień dobry Wszystkim :sun:


Evito, nie wiem jak Ci dziękować :flow: :cmok:
WIELKIE DZIĘKI ::thnx::
Na jutro też poproszę ;)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #501  Wysłany: 2012-03-11, 21:46  


iwka3219 napisał/a:
I wiecie co , tak sie zaprzyjaznilismy ( Anelia nie smiej sie ) ze spedzalismy ze soba kazdy dzien,

iwka3219 napisał/a:
pomogl przy przeprowadzce,


No jak mam się nie śmiać, no jak :mrgreen: ?
Kochanie , rozwiń temat dotyczący przeprowadzki ;P [hehm]

Och Iwonka [[wysmiewacz]
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #502  Wysłany: 2012-03-11, 21:52  


Anelia napisał/a:
Kochanie , rozwiń temat dotyczący przeprowadzki

Och Iwonka


to ten sam od kartonów? bo przeprowadzka to kartony... ciekawie się rozkręca temat ;)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #503  Wysłany: 2012-03-11, 21:56  


6 marca kończyłam 37 lat :shock: [zalamka] . To jakoś też to przeżywałam i miałam ‘dołek’.
Koleżanka napisała: dlaczego masz dołek :?ale?: I że, ja w takim wieku i po takich przejściach to powinnam kąpać się w szampanie. |oyeah| Pomimo wszystko, lepiej się poczułam. :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #504  Wysłany: 2012-03-11, 22:03  


JustynaS1975 napisał/a:
powinnam kąpać się w szampanie. |oyeah|

I to jest super myśl na dziś Justynka do roboty.
U mnie szczęście w postaci przepięknego śpiewu ptaków na oknem. Kurde gdybym tylko miał dyktafon - musze sobie sprawić taką komórkę z dyktafonem. Gabi, byłabys zachwycona ptaki we wszystkich kolorach i jak śpiewają!!!
Zaraz się zabieramy za obiad i będa specjały z grilla, obiecuję porobić dziś jakieś zdjęcia wiosny. A i u nas przygotowania do najbardziej prestiżowego turnieju golfowego świata - czyli przeżywamy nalot nadętych ważniaków.
A Ewcia dziękuję za słonko, u mnie też dziś zapewnione.
Miłego wieczoru 8-)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #505  Wysłany: 2012-03-11, 22:09  


majkelek napisał/a:
U mnie szczęście w postaci przepięknego śpiewu ptaków na oknem.

U mnie śliczne chmurki ;)
Oczywiście zdjęcia (widoczki, nie tylko dzisiejsze - pierwsze 8 to widoczki, część znana z mojego wątku):
http://www.panoramio.com/user/6695655
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #506  Wysłany: 2012-03-12, 00:11  


kto chce śniegu jeszcze zapraszam do Gołdapi napadało miejscami około25cm . ostatnie podrygi zimy.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #507  Wysłany: 2012-03-12, 03:06  


plamiasta napisał/a:
kto chce śniegu jeszcze zapraszam do Gołdapi napadało miejscami około25cm . ostatnie podrygi zimy.

Ja chcę śniegu bo nie miałem ani płatka tu :uuu:
Nie będę pisał, że jedliśmy pysznego grilla oraz krewetki w maśle (opisalem u Justyny jak obiecałem), chociaż były pyszne.
Dziś mieliśmy ubaw po pachy przy tym - http://www.youtube.com/watch?v=q_jJ0PP5RZ0 ("7 grzechów głównych za jednego dolara" i ja przegapiłem te czasy w USA niestety ;) )
No i zdjątka https://plus.google.com/photos/104238945484605501024/albums/5718824482141554321?authkey=COzQy832tN_VoQE
po których widać, że ogłaszam, że http://www.youtube.com/watch?v=RvOaIABDeJI
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #508  Wysłany: 2012-03-12, 09:54  


Oooo zdjęcia kwiatków można sprawić mnie radość :) . I szafirki, dawno nie widziałam w Polsce szafirków w ogródkach, a to takie śliczne kwiatki i przede wszystkim mam do nich jakiś sentyment. Tzn. wraz z nimi wracam do dzieciństwa. Pełno ich było u Babci w ogródku. Z szafirkami, niezapominajkami oraz szklankami (takie wiśnie) kojarzę ogródek Babci. Te szklanki jadłam prosto z drzewa.

Gdy teraz słyszę jakie są zasady wychowania dzieci, to nie, tamto nie (z tych rzeczy, które ja robiłam)... to ja się zastawiam jak ja przeżyłam to dzieciństwo. :shock:
;)

[ Dodano: 2012-03-12, 11:36 ]
Wybaczcie znów będę się chwaliła swoim grudnikiem. Wczoraj wróciłam i to co zastałam to ... [zacieszacz]


grudnik.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 222 raz(y) 398,1 KB

_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #509  Wysłany: 2012-03-13, 12:19  


Majkelku co u Ciebie ?
Odezwij się ...
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #510  Wysłany: 2012-03-13, 12:21  


Anelia napisał/a:
Majkelku co u Ciebie ?
Odezwij się ...


[ Dodano: 2012-03-13, 12:21 ]
czemu nie piszesz?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group