1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Fibromatosis agressive
Autor Wiadomość
madziap 



Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 133
Pomogła: 19 razy

 #181  Wysłany: 2010-12-02, 15:50  


magda2000 ja byłam na prywatnej wizycie u docenta Rutkowskiego we wrześniu, koszt wizyty 150 zł . Byłam w innym miejscu a mianowicie w Instytucie Onkologii i Hipotermii, (ul. Belgradzka 5, tel. 22 644 50 55 begin_of_the_skype_highlighting 22 644 50 55 end_of_the_skype_highlighting). Czekałam 2 tygodnie na wizytę a w Millenium Plaza chyba musiałabym czekać miesiąc, więc warto zadzwonić tu i tu. Spotkanie trwało może 15 minut, zbadał mnie - pomacał brzuch, przeleciał historię choroby (nie wczytywał się specjalnie) przedstawił możliwości leczenia, odpowiedział na moje pytania, ale raczej w żołnierskim skrócie (ale akurat to rozumiem, bo widać było, że jest zmęczony - nie dziwię się zresztą). Powiedział, że następnym razem mam pojawić się w CO, żeby można było zrobić ewentualną konsultację, dał mi numery pod które mam dzwonić jak by się coś działo. Więc generalnie jestem zadowolona z wizyty. Musisz się poprostu dobrze przygotować, przemyśleć czego chciałabyś się dowiedzieć (napisać na kartce pytania) i koniecznie wziąć kogoś ze sobą. Jest konkretny nie będzie owijał w bawełnę.
Pozdrawiam
_________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
Augustyn z Hippony
 
magda2000 


Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 30

 #182  Wysłany: 2010-12-02, 16:10  


dziękuję dziewczyny za pomoc. :)

na pewno zadzwonię w dwa miejsca bardzo dziękuję :)

Syla już naprawiłam skrzynkę więc powinno być ok.
_________________
magda
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #183  Wysłany: 2010-12-02, 16:16  


Docent jest generalnie bardzo zajętą osobą, i ponoć są do niego ogromne kolejki bo jest świetnym specjalistą, zresztą to wiecie.

Skierowania żadnego nie potrzeba, jeśli chodzi o termin, to kiedyś pierwszorazowy pacjent był przyjmowany wtedy, kiedy przyszedł, teraz podobno się pozmieniało i trzeba się umawiać. Zadzwoń tam najlepiej, to dokładnie Ci powiedzą co i jak.

Z tym czekaniem niestety to prawda. Polecam termos z herbatą, coś do przegryzienia, jakąś książkę lub gazetę i można czekać.

powodzenia, daj znać co załatwiłaś

pozdrawiam

zuza
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
Amelcia 


Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 45
Pomogła: 2 razy

 #184  Wysłany: 2010-12-02, 21:33  


Witajcie dziewczyny.
Tyle cennych informacji teraz tylko dzwonic i sie dowiadywac gdzie szybciej no i jechać.
Dziekuje za te numery. Boje sie tej wizyty i tego co mi powie doktor no ale nie mam wyjsca musze tam jechac a teraz to przynajmniej wiem gdzie :) tylko nie wiem czy lepiej prywatnie sie umówić na wizyte czy do CO? Myślałm że bede musiała czekać kilka miesięcy na wizyte a widze ze nie bedzie tak zle to sie ciesze.
Doris trzymaj sie cieplutko :-D
Dziekuje za wszystkie miłe słowa
Pozdrawiam
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #185  Wysłany: 2010-12-02, 21:53  


Amelcia, nie właśnie nie jest tak źle z tą wizytą.

Co do tego czy iść prywatnie, czy do CO wybór należy do Ciebie.

Podejrzewam, że prywatnie docent będzie mógł poświęcić Ci nieco więcej czasu niż w CO.

pozdrawiam

zuza
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
madziap 



Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 133
Pomogła: 19 razy

 #186  Wysłany: 2010-12-03, 11:34  


Amelciu decyzja odnośnie wizyty należy do Ciebie. Do CO trudno się dodzwonić to fakt i też trzeba czekać. Wcześniej byłam dwa razy w CO z tym, że u doktora Dziwirskiego. Zawsze trzeba liczyć się z tym, że trzeba długo czekać a wizyta trwa bardzo krótko. Ja nie zdążyłam nic z siebie wydusić a już wychodziłam z gabinetu ;) , ale to było trzy lata temu jak dowiedziałam się, że jestem chora i wszystko mnie przerażało a w szczególności to co mogę usłyszeć. Na prywatnej zawsze jest więcej czasu na rozmowę tylko jak pisałam dobrze jest się przygotować, zrobić sobie ściągę:-) Możesz zrobić tak jak ja, we wrześniu byłam prywatnie u doc. Rutkowskiego a teraz w styczniu pojadę do CO do niego.
Pozdrawiam
_________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
Augustyn z Hippony
 
Amelcia 


Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 45
Pomogła: 2 razy

 #187  Wysłany: 2010-12-03, 17:29  


Witajcie.
Myśle że umówię się na wizytę prywatnie. Wiem jak to jest z tymi wizytami na narodowy fundusz włśnie tak jak piszecie: długo się czeka w kolejce a wizyta trwa zaledwie parę minut.
Dziekuje za rade i na pewno napiszę sobie sciąge pytań do lekarza bo mam ich mnustwo.
Pozdrawiam :)
 
Amelcia 


Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 45
Pomogła: 2 razy

 #188  Wysłany: 2010-12-07, 21:44  


Witajcie.
Umówiłam sie na 7 stycznia na godz 18 w Millenium Plaza. Mam tylko nadzieję że dr Rutkowski pomoże mi powie co dalej mam robic jak sie leczyć bo byłam dzis u mojego lekarza no i już nie za bardzo wie co mi mówic nie ma wystarczającej wiedzy (ciekawe czy ktoś w ogóle ją posiada?).
Pozdrawiam
 
basia28 



Dołączyła: 05 Lis 2010
Posty: 24

 #189  Wysłany: 2010-12-08, 09:26  


Hej:)

Ja byłam wczoraj z moim synkiem u chirurga szczękowego na konsultacji, i postanowił że nie będą mu wsadzać w buzię żadnej płytki, bo co trzy lata trzeba by było ja wymieniać na większą. Buźka jego nie wygląda źle a po co go kroić co trzy lata i narażać go na tak straszny ból. Dopiero w wieku 18-19 lat będzie można myśleć o przeszczepie z biodra.

Teraz mamy za zadanie iść do ortodonty i zastanowić się czy da rade zrobić mu protezę, chodź to wcale nie będzie takie łatwe, bo zbytnio nie ma jak jej tam umocować:(

Dostałam wczoraj płytki z wynikami Mojego Kubusia TK i MR, ale niestety nie mogę ich odtworzyć na moim komputerze mogę tylko pooglądać zdjęcia, a opisów już nie :-(
Nie wiem czy oni mają jakiś specjalny program do tego czy co? :roll:

Dostałam skierowanie od onkologa na chirurgie szcz.-twarzową i na tym skierowaniu napisane jest tak:

Rozpoznanie.
Guz trzonu żuchwy-Fibromatosis aggresiva
Stan po zabiegu operacyjnym całkowitego usunięcia guza!!!

To chyba dobre wieści prawda???

Mam nadzieję że was nie zanudziłam ;)

Pozdrawiam serdecznie
 
Alusia 


Dołączyła: 05 Cze 2010
Posty: 54
Pomogła: 5 razy

 #190  Wysłany: 2010-12-20, 19:55  


Życzę Wszystkim zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz tylko wesołych spotkań przy świątecznym stole |buziaki| :flower:
 
magda2000 


Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 30

 #191  Wysłany: 2010-12-20, 20:49  


Kochani:)
Dużo zdrówka, samych radosnych chwil na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku [hura] :hehe: |luzik| [muza]
_________________
magda
 
basia28 



Dołączyła: 05 Lis 2010
Posty: 24

 #192  Wysłany: 2010-12-21, 14:37  


A ja Wam życzę dużo, dużo, bardzo dużo zdrowia, i jeszcze więcej siły by żyć ::thnx::

Wesołych Świąt :-D
 
doris123 


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 240
Pomógł: 9 razy

 #193  Wysłany: 2010-12-22, 22:47  


Zdrówka dla Wszystkich :)
 
Amelcia 


Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 45
Pomogła: 2 razy

 #194  Wysłany: 2010-12-23, 13:05  


Witajcie
życzę przedewszystkim bardzo dużo zdrowia :) wesołych ciepłych i rodzinnych Świąt ::thnx::
 
magda2000 


Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 30

 #195  Wysłany: 2011-01-08, 14:24  


Cześć Amelcia:)
Jak po wizycie, czego się dowiedziałaś?

pozdrowionka dla wszystkich użytkowników:) ;)
_________________
magda
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group