1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ccc11 - komentarze
Autor Wiadomość
arawis 



Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 676
Pomogła: 68 razy

 #16  Wysłany: 2016-05-17, 19:37  


W końcu dobre wieści w tym wątku, trafisz w najlepsze ręce :) Co do brzucha to może faktycznie być wodobrzusze związane z przerzutami zajmującymi miąższ wątroby ale może to być też już twoje przewrażliwienie...pozdrawiam i powodzenia :)
 
fifi007 


Dołączyła: 21 Lis 2015
Posty: 543
Pomogła: 37 razy

 #17  Wysłany: 2016-05-17, 19:58  


Bardzo się cieszę............dobrze ,ze jedziesz z mamą "dorosłość" nie ma tu nic do rzeczy:)
Mam nadzieję ,ze ta wizyta to pierwsza z dobrych wiadomości w twojej historii.
Trzymam kciuki-wszyscy jesteśmy z Tobą |przytula|
------------
D
 
Terlewa 


Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Pomogła: 87 razy

 #18  Wysłany: 2016-05-17, 20:04  


Bardzo dobra wiadomość, będziesz mieć najlepszą fachową opiekę .
Będzie dobrze, głowa do góry, żadnych negatywnych myśli.
Dobrze byłoby zanotować na kartce pytania, ale profesor i tak powie więcej niż chciałbyś wiedzieć.
Serdecznie pozdrawiam
_________________
Teresa
Mąż odszedł 19.09.2011 DRP
 
ccc11 



Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 202
Pomógł: 10 razy

 #19  Wysłany: 2016-05-17, 20:54  


Nie szkodzi chciałaś dobrze :mrgreen:
 
Terlewa 


Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Pomogła: 87 razy

 #20  Wysłany: 2016-05-17, 20:56  


Od piwa też jest "wodobrzusze" , nie wymyślaj :-D
Serdeczności przesyłam
_________________
Teresa
Mąż odszedł 19.09.2011 DRP
 
kasiunia71 


Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 40
Skąd: katowice

 #21  Wysłany: 2016-05-22, 09:29  


Witaj zglos sie jak najptedzej do lekarza te objawy sa bardzo niepokojace pozdrawiam
_________________
Kkk
 
ccc11 



Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 202
Pomógł: 10 razy

 #22  Wysłany: 2016-05-22, 11:29  


Gdybym się zgłosił do szpitala to na pewno ominie mnie wizyta u Profesora..
 
Jezabel 


Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 342
Pomogła: 1 raz

 #23  Wysłany: 2016-05-22, 12:02  


W takim razie nie masz innego wyjścia, jedź do tego szpitala, powiedz prawdę o swoim stanie zdrowia, samopoczuciu i planowej wizycie u profesora, niech ktoś mądrzejszy od nas podejmie decyzję co w tej sytuacji robić.
Jedź proszę.
 
arawis 



Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 676
Pomogła: 68 razy

 #24  Wysłany: 2016-05-22, 16:10  


ccc11, byłeś (jesteś) w szpitalu?
 
natK 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 112
Pomogła: 8 razy

 #25  Wysłany: 2016-05-22, 20:44  


ccc11, a jak się teraz czujesz? Czy lekarze są w stanie tak Cię zabezpieczyć przeciwbólowo, żebyś mógł dotrzeć do profesora? Obawiam się, że nie będą w stanie długotrwale Ci pomóc w szpitalu. Czy wrazie gdybyś Ty nie mógł się dostać do Warszawy, może ktoś z Twojej rodziny może jutro podjechać z Twoimi wynikami, co ja piszę, ktoś musi pojechać z nimi, bo liczy się każdy dzień.
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #26  Wysłany: 2016-05-25, 14:22  


Jesteś młodym człowiekiem i z racji wieku być może wcześniej przez los mocno nie skrzywdzonym, a jednocześnie obecnie bardzo dojrzałym. Rodzice powinni być z Ciebie dumni - wychowali człowieka myślącego, współczującego, gotowego na dojrzałość, choćby przyszła ona w okrutny sposób zbyt szybko.

To, że się boisz to naturalne. To, że umiesz o tym pisać po raz kolejny świadczy o Twojej dojrzałości. I jest światełkiem w tunelu, bo grunt to rozmowa. Wtedy jest realna szansa by pomóc.

Podziwiam Cię młody człowieku.
Tymczasem wysyłam prywatną wiadomość :) .
Nie ze wszystkim damy radę, bo tak jak piszesz - czasem Bóg (czy dla niewierzących: los) decyduje, ale część spraw mamy w naszych rękach. Losowi czasem można dopomóc.
Trzymaj się chłopie, nie jesteś sam.
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #27  Wysłany: 2016-05-25, 18:03  


ccc11

Dziwne by było, żebyś się nie bał czy żeby nie nachodziły Cię myśli co z najbliższymi, jak sobie poradzą. Świadczy to o Twojej dojrzałości i realnym patrzeniu na życie i śmierć.

Strach jest rzeczą normalną i nie ma się czego wstydzić, że piszesz o tym otwarcie, pisz jak najwięcej, wyrzucaj z siebie swój żal czy złość, będzie Ci wtedy lżej. Na pewno będziemy Cię wspierać, jeśli będziesz potrzebował pomocy, to na pewno osoby, które są bliżej Ciebie pomogą, tylko nie wstydź się prosić, tu jest mnóstwo ludzi o dobrym serduchu.

Skorzystaj z pomocy DSS jeśli takową oferuje, nie bądź sam ze swoim cierpieniem.

Jesteś młody, nie możesz się załamywać tylko " kradnij " tego życia dla siebie jak najwięcej, ile się da, zawsze należy walczyć do końca, bo nie wiadomo ile nam zapisano tego życia w naszej karcie.

Całym sercem jestem z Tobą i życzę Ci, żebyś tylko nie cierpiał, tego czego sam sobie życzysz.
 
Monika_Maria_Marika 



Dołączyła: 06 Sie 2014
Posty: 175
Skąd: Cieplice
Pomogła: 58 razy

 #28  Wysłany: 2016-05-25, 19:49  


Drogi ccc11, widzę, że mamy dużo wspólnych cech, ja również charakteryzuję się pesymistycznym podejściem do życia. Paradoksalnie ciężkie przeżycia mocno zmieniają tę postawę - uczą radości z drobiazgów, życia chwilą obecną i niemartwienia się na zapas.

Ale nie o tym chciałam...
Zwrócił moją uwagę Twój wpis o Mamie - o tym, że nie martwisz się o Siebie tylko o Nią. Sama mam dzieci i jestem święcie przekonana, że choroba dziecka to największy dramat dla rodzica. Ale przerażeniem napawa mnie myśl, że chore dziecko, miast zająć się sobą i myśleć w o sobie, mogłoby dodatkowo dokładać sobie trosk martwiąc się o mnie - czyli o matkę. Wierz mi, myślę że Twoją Mamę również przeraziłaby myśl, że obawa o nią dodatkowo niszczy Twoją psychikę i dokłada Tobie zmartwień. Dlatego proszę, zrób to dla niej i przestań się o nią martwić. Zajmij się sobą, skup się na walce z chorobą. Ma zasadzie małych kroków, pokonuj kolejne trudności i dolegliwości, jakimi zarzuca Cię choroba. Ze wsparciem bliskich będzie Ci łatwiej walczyć z chorobą. A wsparcie matki to najsilniejsza i najbardziej skuteczna broń dla chorego dziecka.

Teraz to Ty potrzebujesz jej matczynego, 100% wsparcia i myślę, że ona chętnie Ci to wsparcie ofiaruje. Tak samo jak potrzebujesz wsparcia wszystkich bliskich i przyjaciół i śmiało masz prawo, a nawet obowiązek, tego wsparcia od nich wymagać.
_________________
Monika -------
Gdzie jest mój Tatuś?
 
arawis 



Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 676
Pomogła: 68 razy

 #29  Wysłany: 2016-05-25, 20:22  


ccc11, podpisuję się całą sobą pod postem Monika_Maria_Marika,Chłopaku (napisz w końcu jak masz na imię :) ) dużo osób Cię wspiera duchowo i jest z Tobą całym sercem i baaardzo mocno trzyma kciuki za Ciebie :) może warto by założyć wątek kciukowy dla ccc11, ??
 
luśka 


Dołączyła: 07 Mar 2015
Posty: 37
Pomogła: 6 razy

 #30  Wysłany: 2016-05-25, 20:38  


Ja również wspieram i jestem duchowo z Tobą:) Pamiętaj, że Madzia nie każdemu proponuje pomoc i głupotą jest taką dłoń odrzucić, bo jej wiedza i ciepło jest bezcenne :-D
Gdyby było mi ciężko zrobiłabym wszystko i oddałabym wszystko,żeby była przy mnie a zapewniam Ciebie,że jestem szczęśliwą żoną i matką z zapleczem rodzinnym i że DSS nie jest moją rodziną ;) więc jak potrzebujesz pomocy to jest najlepszy adres, bo to jest zesłany Anioł na ziemię......Czekamy na wieści ..same dobre i doskonałe ....
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group