1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Podejrzenie czerniaka, negatywny wynik histopatologiczny
ccc11

Odpowiedzi: 294
Wyświetleń: 153526

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-02-02, 21:55   Temat: Podejrzenie czerniaka, negatywny wynik histopatologiczny
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy . Mam nadzieje ,że wszyscy dotknięci chorobą będziecie walczyć dzielnie prosiłbym abyście nie zasięgali opinii tylko jednego lekarza póki macie szanse korzystajcie z niej co dwie głowy to nie jedna ja tej szansy niestety nie wykorzystałem ,ale to nie czas ,aby mieć wyrzuty do siebie .
Jak się czuję ? Praktycznie połowie swoich dni przesypiam raz czuję się pełen życia tak jakbym nigdy nie chorował dopóki nie spojrzę w lustro( strasznie schudłem) a raz po prostu opadam z sił ,mam duszności zwłaszcza przy wysiłku fizycznym . Nie boję się śmierci tak już pisałem kilka miesięcy temu - boję się cierpienia bliskich mi osób i nie piszę tego, aby zyskać tu jakiekolwiek uznanie .. Miewam czasem żal do Boga ,że nie dał mi szansy trochę "pożyć " , że nie założę rodziny ,że nigdy nie zobaczę jak dorastają moje dzieci ,ale po chwili tłumaczę sobie to tak ,że najwidoczniej ten "Pan" mnie tam potrzebuje więc nie mogę mu się sprzeciwić i obwiniać go za coś co jest naturalną koleją rzeczy ..rodzimy się po to żeby umrzeć ..
  Temat: Podejrzenie czerniaka, negatywny wynik histopatologiczny
ccc11

Odpowiedzi: 294
Wyświetleń: 153526

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-02-02, 12:58   Temat: Podejrzenie czerniaka, negatywny wynik histopatologiczny
Witajcie. Minął rok od diagnozy i przegrałem walkę czerniak okazał się silniejszy. Jedynym leczeniem dla mnie na dzień dzisiejszy jest leczenie paliatywne nie ma remisji co do przerzutów ,a ciągle pojawiają się nowe do tego mam przerzut do mózgu. Jestem na etapie załatwiania domowego hospicjum pogodziłem się z tym gorzej jest z mamą ,tatą siostrą którzy nawet chcąc udawać silnych nie dają rady. Badajcie swoje znamiona a jeżeli któres wycinaliście poddajcie je ponownemu przebadaniu niech mój wątek będzie przestrogą dla co niektórych..
  Temat: Znamie na paznokciu?
ccc11

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 16210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-23, 19:56   Temat: Znamie na paznokciu?
Nie chcę Cię straszyć ,ale kiedy pierwszy raz zobaczyłem twoje zdjęcie to jakbym widział czerniaka akralnego .. Moim zdaniem nie powinieneś czekać 3 MIESIĄCE bo ta zmiana wymaga pilnej diagnozy !!

[ Dodano: 2016-12-23, 19:56 ]
Tym bardziej jak sam piszesz zmiana się powiększa ..
  Temat: Podejrzenie czerniaka, negatywny wynik histopatologiczny
ccc11

Odpowiedzi: 294
Wyświetleń: 153526

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-10, 15:03   Temat: Podejrzenie czerniaka, negatywny wynik histopatologiczny
Na dzień dzisiejszy dostaje leki przeciwzapalne. Tak.. leczenie zostało przerwane natychmiast..
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
ccc11

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 60736

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-06-16, 16:13   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Hm trochę to dziwne ,aż ciężko uwierzyć mój był na udzie,wiec gdyby patrzeć przez pryzmat tego co tam jest napisane to czynnik rokujący w moim przypadku musiałby być dobry ,a jest nie za ciekawy a dodam ,że znamię na nodze nie zmieniało się kilka miesięcy a w miesiąc więc gdyby patrzeć na czas ewoluowania znamienia jest to dość krotki czas biorąc pod uwagę czas innych uzytkownikow tego forum ,wiec dalej jestem tego zdania ,że lokalizacja czerniaka nie ma nic do rzeczy, ale to tylko moje subiektywne zdanie ;)
  Temat: czerniak
ccc11

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 46639

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-28, 20:06   Temat: czerniak
Cześć. Przeczytaj mój temat ..takie pomyłki niestety się zdarzają za co potem płacimy zdrowiem bo leczenie było zbyt późno rozpoczęte a to z winy histopatologów..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group