1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1561  Wysłany: 2012-08-25, 10:01  


ja tylko zastanawiam się dlaczego jo_a ma status świętej krowy na tym forum, moderatorzy upominają o takie pierdoły jak za duża ilość emotek, - ok rozumiem czasami przesadzam/ przesadzamy i rozumiem jak najbardziej te upomnienia , ale do tekstów jo-y jej aluzji , niegrzecznych docinków żeby nie powiedzieć mocniej milczą..... przykro jest trochę że takie zachowania nie są upominane - tu też przecież chodzi o dobro ludzi na tym forum

( nie wspominam tu czy jo_a ma rację czy jej nie ma - bo to jest względna sprawa , ma czasami rację, ale już ton jej wypowiedzi pozostawia do życzenia)
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1562  Wysłany: 2012-08-25, 10:29  


Cześć Romek :)
A mnie się Ciebie fajnie czyta. Myślę, że oprócz mnie jest wiele osób, które tak stwierdzą!
C.d. nastąpi a teraz ... niby nie chciałam ale chcę !
Muszę zareagować, bo koleżanka jeszcze wpadnie Nam w nerwicę z której ciężko będzie ją wyciągnąć ...

Wątki kciukowe chyba są od tego, czy się mylę :roll: ?
Tak bardzo śmiecimy ?
Lub czy osoba chora musi pisać tylko o chorobie ? Czy taka osoba nie chce mieć normalnego życia bez myślenia o chorobie choćby wirtualnie ? Off !
jo_a, bez obrazy ale kiedy poczułam , że ze mną coś nie tak, że nie umiem nad sobą panować - udałam się do specjalisty z prośbą o pomoc ;)
I wszystko idzie w dobrym kierunku ;) Może warto się nad tym zastanowić ?


iwka3219 napisał/a:
"Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość....

O! O! :)

P.S. odpowiedziała jedna z kółka różańcowego :) Bez odbioru!

Romku a ja Ciebie i tak kocham :heart: :tull:
Pozdrawiam wszystkich
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #1563  Wysłany: 2012-08-25, 15:55  


plamiasta napisał/a:
ja tylko zastanawiam się dlaczego jo_a ma status świętej krowy na tym forum, moderatorzy upominają o takie pierdoły jak za duża ilość emotek, - ok rozumiem czasami przesadzam/ przesadzamy i rozumiem jak najbardziej te upomnienia , ale do tekstów jo-y jej aluzji , niegrzecznych docinków żeby nie powiedzieć mocniej milczą..... przykro jest trochę że takie zachowania nie są upominane - tu też przecież chodzi o dobro ludzi na tym forum

( nie wspominam tu czy jo_a ma rację czy jej nie ma - bo to jest względna sprawa , ma czasami rację, ale już ton jej wypowiedzi pozostawia do życzenia)

Myślę, że odpowiedź - mam nadzieję, iż wystarczająca - padła w tym poście.
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #1564  Wysłany: 2012-08-25, 16:36  


Poza tym to, że pewnych interwencji i działań nie widać, nie oznacza, że ich nie ma. Naprawdę wiemy co robimy :)
_________________
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #1565  Wysłany: 2012-08-25, 16:41  


Dziękuję moderatorom za interwencję:)
pozdrawiam cieplutko, Romku Ciebie też:)
_________________
Katarzynka36
 
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1566  Wysłany: 2012-08-25, 21:03  


Dobry wieczór Romeczku :)
Jak minął dzionek?Ja wróciłam właśnie z Klaudią z urodzin mojej małej sąsiadki :)
Teraz kąpiel i spanko :) |uscisk| |buziaki|
_________________
ewka
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1567  Wysłany: 2012-08-25, 21:37  


Witam sobotnio...trochę zadumany :uuu:
Prawdę mówiąc nie spodziewałem się takich emocji, takiego przebiegu naszej dyskusji po moim ostatnim poście... i prawdę mówiąc jest mi zwyczajnie przykro, że doszło do takiej eskalacji problemu, zwłaszcza, że tak naprawdę problem nie powinien powstać.
W momencie kiedy spotkam się z wypowiedziami Jo_a staram się albo dyskutować, albo ignorować zwłaszcza kiedy mi nie odpowiadają, bez względu na to z jakich przyczyn tak się dzieję, czyli bez względu na formę czy treść.
O ile forma niekiedy może budzić wątpliwości, o tyle musimy wszyscy to uznać, że treść wypowiedzi Jo_a jest zawsze przemyślana i klarowna, oddaje wyraźnie jej stanowisko, bez względu na to jak bardzo może to być niepopularne lub odbiegające od przyjętych form uznawanych za normę.
Już ten fakt, powoduje, że można jej nie lubić, ale nie sposób jej nie szanować za Jej poglądy i odwagę niezbędną do wygłaszania tych poglądów, opinii.
plamiasta, Myślę że chyba bardzo się mylisz przyznając Jo_a status osoby uprzywilejowanej, choć w moim mniemaniu zapracowała sobie na szacunek swoją postawą, tym co zrobiła dla swojej Mamy i bezpośrednio dla wszystkich Forumowiczów którzy mieli problemy ze swoimi hospicjami...
Wystarczy popatrzeć na tematy i wątki Jo_a, a obiektywna ocena każdego z nas jest naszym obowiązkiem i nie można ferować wyroków jedynie na podstawie chwilowych przekonań, czy na zasadzie "wydaje mi się"
Największą zaletą tego Forum jest praca Moderatorów i Administratorów, być może nie znam się na tych sprawach, ale Ich praca zasługuje na najwyższe uznanie, pisałem kilka dni temu w wątku http://www.forum-onkologi...-vt4009,165.htm co myślę o pracy Fundacji i naszych Modów i Adminów, dlaczego uważam że jako forumowicze powinniśmy się do rozwoju i powodzenia Forum przyczynić... dlatego w żaden sposób nie stanę w tej chwili na stanowisku, że ktokolwiek z /administracji jest stronniczy i w wyjątkowo łagodny sposób odnosi się do któregokolwiek z nas Forumowiczów.
Kruszynko, myślę że skrzywdziłaś w ten sposób wszystkich ludzi wykonujących ciężką pracę zupełnie bezpodstawnie, posiadając na poparcie swoich tez jedynie własne przekonanie, a to zdecydowanie za mało na obiektywną ocenę sytuacji i zdarzeń.

absenteeism napisał/a:
Poza tym to, że pewnych interwencji i działań nie widać, nie oznacza, że ich nie ma. Naprawdę wiemy co robimy

Myślę, że to jest kwintesencja działań naszych Adminów....
Dla nas przeciętnych forumowiczów jest proste, klarowne, czyste i eleganckie... każdy stara się zachowywać mniej więcej poprawnie i jest szczęśliwy, że otrzymuje tutaj zupełnie za free maksimum informacji merytorycznych, dodatkowo może podzielić się swoimi wrażeniami przeżyciami z innymi użytkownikami Forum jeśli uzna za stosowne może zachowując formy reagować zgodnie ze swoim charakterem i temperamentem na różne wydarzenia powodując, że to Forum dzięki temu jest naturalne, żywe choć pozbawione chamstwa spotykanego nagminnie gdzieś indziej.
Tutaj nie ma banów za wypowiedzi niekiedy naprawdę kontrowersyjne, jeżeli trafi się upomnienie to w takiej formie, że tylko skończony kretyn nie zrozumiałby życzliwości płynącej od upominającego.
Dlatego Kruszynko nie zgadzam się z twoimi tezami, powinnaś przemyśleć je jeszcze raz....

Generalną zasadą powinno być dla nas wszystkich forumowiczów, że zanim poddamy kogoś krytyce, potępieniu czy zwykłej ocenie próba dokonania tej oceny naprawę rzetelnie w oparciu o wszystkie dane i przesłanki, a nie tylko na zasadzie "a mnie się widzi"...
Pamiętajmy że każdy z nas znalazł się na tym Forum z ściśle określonych powodów i na tym Forum przebywa również z ściśle określonych powodów...
Oczekujemy współczucia, pomocy, zrozumienia... ale chyba niekiedy zapominamy o reakcji zwrotnej... starajmy się również oddać innym to czego doświadczamy...
Reakcja oparta tylko na naszych wrażeniach, tylko na zasadzie że kogoś nie lubię... to trochę za mało aby być okrutnym czy po prostu niesprawiedliwym...
Wybaczcie mi moje słowo na niedzielę... ale jestem naprawdę niezbyt szczęśliwy z powodu całej dyskusji, nie powinna mieć miejsca...
Pozdrawiam WSZYSTKICH SERDECZNIE
_________________
romek
 
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1568  Wysłany: 2012-08-25, 22:36  


Romuś, każdy z nas ma swoje zdanie, ja juz swoje na ten temat napisałam i już nie będę o tym pisała. jeżeli ktoś to chce wałkować to zapraszam na priw. myślę że nie ma po co do tego wałkować,
tak zgadzam się że w wypowiedziach jo_a jest dużo racji ale to w jaki sposób to robi wg mnie bardziej szkodziło niż pomagało, i tylko o to mi chodziło,

[ Dodano: 2012-08-25, 22:37 ]
ps mogę się mylić - nie jestem nieomylna . ale na dzień dzisiejszy mam takie zdanie , może za jakis czas się zmieni
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1569  Wysłany: 2012-08-26, 09:41  


Cześć Romeczku :)
Pogoda poleciała u mnie na łeb na szyję.Szkoda,bo dzisiaj Dożynki Gminne :|
Mam nadzieję,że u Ciebie samopoczucie znośne.
Spokojnej niedzieli życzę :flower:
_________________
ewka
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #1570  Wysłany: 2012-08-26, 13:54  


Romku ja tylko wpadłam napisać ,że mimo tego że nie piszę za wiele trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno ,życzac zdrowia oraz optymizmu którego Ci nie brakuje (i oby tak dalej) Szkoda ,że nie udało nam się spotkać. :)

Pozdrawiam Cię bardzo ciepło ,uciekam z mężem i synkiem na rowery ,korzystamy z ostatnich promeni słonecznych ;)
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #1571  Wysłany: 2012-08-26, 15:34  


Dzień dobry Romku ::thnx::
Mimo zawirowań ,które ostatnio powstały na forum postanowiłam ,że ja mimo wszystko będę pisała.Przypomniały mi się Twoje słowa kierowane do mnie na początku mojej "przygody z Forum" i to mnie zmobilizowało.
Będzie o pogodzie ;) (też ) u nas ciepło a nawet parno w tej chwili gdzieś w oddali "burczy" burza,mam nadzieję,że do nas nie dotrze :uuu: bom bojaźliwa :-D .
Romku ja mam morze w zanadrzu i nadmorskie spacery ,a Ty masz rzut beretem chyba góry? To też przyjemne ( podejrzewam ) "zdrowe"wycieczki :) no i powietrze w górach -świeżyzna.
Mam nadzieję,że siły powoli wracają i dnia na dzień jest coraz lepiej.
Pozdrawiam ,przyjemnego popołudnia :flow:
_________________
aga
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1572  Wysłany: 2012-08-28, 08:43  


Dzień dobry Romeczku :)
_________________
ewka
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #1573  Wysłany: 2012-08-28, 09:31  


Dzień dobry Romku
Jak samopoczucie ? Odezwij ,myślimy tu o Tobie.
Pozdrawiam :sun: ::thnx::
_________________
aga
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #1574  Wysłany: 2012-08-28, 16:59  


;-)super!!! :) :) :)
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Masza 


Dołączyła: 14 Mar 2012
Posty: 111
Pomogła: 20 razy

 #1575  Wysłany: 2012-08-28, 19:24  


Romek

Dzięki za odwiedziny u mnie. Cały czas trzymam kciuki za Ciebie |przytula|
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group