1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak piersi - dwa guzy: carcinoma ductale infiltrans
Autor Wiadomość
Bonia72 


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 48
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 3 razy

 #211  Wysłany: 2011-02-21, 11:33  


Witam. Jedynie miesiączka ma wpływ na mammografię-wtedy wam nie zrobią. Natomiast chemię podadzą- ja tak miałam.
_________________
Bóg chce sprawdzić nasze siły.
 
amri 


Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: świętokrzyskie
Pomogła: 25 razy

 #212  Wysłany: 2011-02-21, 12:19  


Mana, Bonia - dzięki za odpowiedzi :-D
Mimo wszystko mam nadzieję, że do czwartku mi się skończy - no bo ile można :roll: 8-)
_________________
Amri
 
Mana 



Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 127
Skąd: Lizbona, Portugalia
Pomogła: 19 razy

 #213  Wysłany: 2011-02-24, 10:54  


Amri, dzisiaj Twoj dzien, calym sercem jestem z Toba. Ja jeszcze odsypiam poniedzialkowa chemie, a do tego mam jeszcze uboczne dzialania neupogenu, wiec praktycznie nie wstaje z lozka.
Ciesze sie, ze tak dobrze znosisz chemie, oby tak dalej.
Pozdrawiam cieplutko :sun: _itsme_
 
amri 


Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: świętokrzyskie
Pomogła: 25 razy

 #214  Wysłany: 2011-02-24, 15:27  


Już po 3 chemii :lol: Miałam dwa wkłucia, bo przy pierwszym od razu zrobił się krwiak i okrutnie piekło, więc pielęgniarka szukała innej żyły. Na tej krwiak też się zrobił, ale na koniec i mniejszy ;) Mam nową maść do smarowania i kilka innych wskazówek, jak wzmocnić żyły.

Dziś mnie od rana okrutnie mdli... to chyba efekt sterydu. Teraz leżę w łóżku z laptopkiem, ale chyba zaraz zasnę :roll:

Muszę jeszcze zgłosić się do mojego gina ze względu na tą długą miesiączkę... Mam nadzieję, że nic złego się tam nie dzieje (byłam u niego w grudniu i było wszystko cacy!)

Pozdrawiam, Mana i życzę szybkiej regenaracji!!!! :lol:
_________________
Amri
 
Bonia72 


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 48
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 3 razy

 #215  Wysłany: 2011-02-25, 11:03  


Witaj amri.
Jesteś mocną kobietą :-D .Trzymaj tak dalej a zanim się obejrzysz a już bedziesz po chemii. Trzymam kciuki za was wszystkie dziewczyny bo jedziemy na tym samym wózku ;)
_________________
Bóg chce sprawdzić nasze siły.
 
Kasik_ 



Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 51
Pomogła: 2 razy

 #216  Wysłany: 2011-02-25, 15:34  .


Witaj Amri,

czytam Cię od początku ale dzis postanowilam naskrobac do Ciebie kilka slow.Wierzę,że Twoj optymizm i wola walki pomoga poradzic sobie w wszelkimi przeciwnosciami losu.
Wierzę,że wiele, wiele razy usmiechniesz sie patrzac z rozrzewnieniem co nabroi Twoja pociecha i moze kiedys wniuki ;) .Wiem, wiem to odległa perspektywa ale my matki mamy dla kogo "walczyc" :)
Serdecznie pozdrawiam.
Zajrzyj kiedys do mnie ;) .
Kasia
_________________
Kasik_
 
amri 


Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: świętokrzyskie
Pomogła: 25 razy

 #217  Wysłany: 2011-02-26, 21:51  


O! Doczekałam się wątku kciukowego :roll: Dziękuję :)

Po 3 chemii kciuki zdecydowanie potrzebne... Mdli mnie, strasznie drażnią mnie zapachy... leżę dużo...
Żyły wyglądają okropnie... smaruję, mam nadzieję, że do następnej chemii wydobrzeją i będzie gdzie się wkłuć :roll:
_________________
Amri
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #218  Wysłany: 2011-02-26, 22:06  


Witaj amri
po chemii to normalne że drażnią Cię zapachy jedz to na co masz ochotę i pij też to na co Ci przyjdzie smak , no no tylko nie alkohol, bo też możesz mieć takie smaki :roll:
żyły dojdą do siebie , nie martw się będzie dobrze
uśmiech na buzi Twojej , bo będę grozić paluszkiem o tak [paluszkiem]
pozdrawiam cieplutko |buziaki|



[następne komentarze]
 
amri 


Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: świętokrzyskie
Pomogła: 25 razy

 #219  Wysłany: 2011-04-08, 09:52  


Sorki, że tak dawno się nie odzywałam, ale... był moment, że forum działało na mnie przygnębiająco :roll:

Wczoraj miałam 5 chemię, przedostatnią. Muliło mnie okrutnie... dziś już lepiej. Moje żyły po 4 chemii jeszcze nie doszły do siebie, ale pielęgniarce udało się znaleźć miejsce do wkłucia.
Przed chemią byłam 2 razy (prywatnie) na drenżu limfatycznym, bo zaczęła mi puchnąć mocno ręka. Wczoraj poprosiłam chemika o wypisanie skierowania na rehabilitację - on był zdziwiony, że chirurg mi nie wypisał - strasznie zrzucają tu odpowiedzialność jeden na drugiego :uuu: A jak rozmawiałam z lekarką z rehabilitacji, to mówiła mi, żeby chemik wypisał mi skierowanie :roll:

Przede mną jeszcze jedna chemia, po świętach, jak Ty - Mana. Mam nadzieję, że wyniki będa nadal dobre :roll: Wczoraj udało mi się podejrzeć tylko, że hemoglobina wynosi 12,5. Ale lekarz stwierdził, że wszystkie wyniki są dobre.

Mana, gaba :cmok:
_________________
Amri
 
amri 


Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: świętokrzyskie
Pomogła: 25 razy

 #220  Wysłany: 2011-04-29, 15:41  


Dawno mnie tu nie było, ale... musiałam odpocząć od czytania... ;) wczoraj wzięłam ostatnią, 6 chemię. Było tyle ludzi, że poszło bardzo szybko - podłączyli mnie ok. 9.45, a o 11.15 było po wszystkim. Na razie czuję się w miarę ok. Lekko mnie muli. Przed chwilką sąsiadka zrobiła mi zastrzyk, więc pewnie jakieś 2-3 dni samopoczucie będzie gorsze.

4 maja mam wizytę u radioterapeuty, mam nadzieję, że uda się wkręcić na jakiś szybki termin :roll:
_________________
Amri
 
Mana 



Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 127
Skąd: Lizbona, Portugalia
Pomogła: 19 razy

 #221  Wysłany: 2011-04-29, 16:06  


Witaj amri!
Widze, ze nadal nasze terminy ida leb w leb. Ja tez zakonczylam w tym tygodniu chemie (8) tyle, ze we wtorek. Dzisiaj bylam na wizycie u radiologa i czekam az sie do mnie odezwa z wyznaczonym terminem i klinika gdzie bede miala naswietlania. Czuje sie bardzo oslabiona, ale mam nadzieje ze to minie.
Pozdrawiam cieplutko :-D
 
ja100 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 1343
Skąd: Dolny Śląsk
Pomogła: 162 razy

 #222  Wysłany: 2011-04-29, 22:24  


amri, a jaki ręka? masaż pomógł?
a czasami nie napracowałaś się tą ręką cosik za dużo?
to życzę szybkiej radioterapii :okok"

pozdrawiam :-D
 
amri 


Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: świętokrzyskie
Pomogła: 25 razy

 #223  Wysłany: 2011-05-03, 19:29  


ja100, masaż pomógł, a w zasadzie 2 masaże ;) Nie wiem czemu wtedy tak puchła... chyba za ciepło było :roll: Teraz jest wszystko w porządku :-D
_________________
Amri
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #224  Wysłany: 2011-05-03, 20:24  


Amri pisałaś w innym wątku o tamoxyfenie, ale odpiszę Ci tutaj. Tematem byłam zainteresowana i pytałam na radioterapii wszystkie które spotkałam. Te które miały brać to już brały, tylko jednostki mówiły że jeszcze rozważają lub czekają na decyzję. Czasami zaglądam na blog. Trzymaj się
_________________
sprzątnięta
 
amri 


Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: świętokrzyskie
Pomogła: 25 razy

 #225  Wysłany: 2011-05-03, 20:27  


gaba, dzięki:) Nie pozostaje mi chyba nic innego, jak grzecznie czekać na zakończenie radioterapii i wizytę u lekarza :roll: Wiem, że mam jeszcze dostawać zastrzyki z Zoladexu, ale to też po radioterapii :roll:
_________________
Amri
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group