1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dział tymczasowy
Autor Wiadomość
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #1  Wysłany: 2016-06-29, 15:27  Dział tymczasowy


Czy istnieje możliwość rozważenia aby dział tymczasowy mógł zostać przeniesiony nieco wyżej na forum? Na przykład na stronę główną? Do tego działu trafiają z założenia wątki osób bez zdiagnozowanej choroby onkologicznej, które najczęściej zakładają tematy w złych wątkach (dotyczących określonych nowotworów). Wydaje mi się, że osoby te nie zdają sobie nawet sprawy z tego że taki dział istnieje na forum (zlokalizowany jest dość głęboko - w dziale wasze opinie, wasze dyskusje co nawet nie bardzo sugeruje, że jest tam taki dział). Wydaje mi się, że przeniesienie działu tymczasowego w bardziej widoczne miejsce (strona główna) z jednej strony zmniejszyłoby ilość pracy moderatorów a z drugiej zwiększyło widoczność zarówno dla zakładających tego typu tematy jak i udzielających odpowiedzi.

pozdrawiam
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #2  Wysłany: 2016-06-29, 18:24  


TP53 napisał/a:
Czy istnieje możliwość rozważenia aby dział tymczasowy mógł zostać przeniesiony nieco wyżej na forum?

Tak, istnieje.
Co więcej, propozycję rozważono.

TP53 napisał/a:
Wydaje mi się, że przeniesienie działu tymczasowego w bardziej widoczne miejsce (strona główna)

Dział ten jest dostępny (tylko dla zalogowanych użytkowników) bezpośrednio ze strony głównej:



Wobec powyższego nie ma potrzeby wprowadzania zmian do jego umiejscowienia.

Pozdrawiam.


tymczasowy.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 2092 raz(y) 227,23 KB

_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #3  Wysłany: 2016-06-30, 14:25  


Wiem, że dział tymczasowy jest widoczny z poziomu głównej strony. Myślałem raczej aby go wyróżnić tak jak np. działy dotyczące nowotworów. Ilość tematów przenoszonych do działu tymczasowego wskazuje, że nie jest on dostatecznie widoczny. Oczywiście to tylko moje zdanie :)

pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #4  Wysłany: 2016-06-30, 18:10  


TP53,

Jesteśmy na forum onkologicznym i tym się tutaj zajmujemy. Do działu Tymczasowego trafiają tematy, osób które szukają tutaj diagnozy, my nie diagnozujemy i osoby u których nie stwierdzono choroby nowotworowej.

Skoro forum onkologiczne to tylko tematy z tym związane, reszta tematów nie związana z chorobą nowotworową jest przesuwana, to logiczne. Jeżeli u kogoś z Działu Tymczasowego potwierdzi się rak, czego nikomu nie życzymy, temat trafia do odpowiedniego działu.

Dlaczego mamy wyróżniać coś, co nie jest związane z tematyką forum?

pozdrawiam
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #5  Wysłany: 2016-06-30, 19:49  


Rozumiem. Nie bylo tematu :)

Pozdrawiam
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #6  Wysłany: 2016-06-30, 21:26  


TP53, [yee]
 
nikka 


Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 109
Pomogła: 12 razy

 #7  Wysłany: 2017-09-28, 21:09  


To chyba miejsce gdzie mogę zadać pytanie które mnie nurtuje
Miesiąc temy pod jednym z moich brzydkich znamion utworzył się jakiś stan zapalny... Nie opisze jak to wyglądało bo sama osobiście nie widzę dziada ( znalazł sobie miejsce miedzy pośladkami) Pokazałam go rodzinnej i przy okazji drugie znamię również w okolicy intymnej przy pachwinie i dostałam skierowanie do chirurga na wycięcie... na skierowaniu było tylko "znamiona barwnikowe". Dziś byłam na konsultacji u chirurga (onkologa) I ten już w rozpoznaniu napisał Nowotwory o niepewnym lub nieznanym charakterze.... To już przesądza ze to zmiany rakowe? Termin zabiegu mam na 30.11. Wczesniej sie nie da bo muszę się zaszczepić...
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #8  Wysłany: 2017-09-28, 21:33  


Każdy rak jest nowotworem, ale nie każdy nowotwór jest rakiem (albo czerniakiem).
_________________
sprzątnięta
 
nikka 


Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 109
Pomogła: 12 razy

 #9  Wysłany: 2017-09-28, 21:39  


to są staretwory bo mam je od dziecka :) Więc może ... jeszcze iskierka nadziei się tli...
 
nikka 


Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 109
Pomogła: 12 razy

 #10  Wysłany: 2017-10-25, 16:42  


Mam stres jak stąd na ksieżyc... 3 tyg temu coś z mojego znamienia wyciekło (po uciśnięciu) Zagoiło się i spokój wczoraj znów zrobiła się gula, boląca trochę przy wucieraniu ręcznikiem... znów ścisnełam i wyleciała jakaś ropna treść z krwią. Boję się strasznie dziś znów mi to miejsce podkrwawia... Zabieg mam dopiero 30.11 bo ja durna szczepienia na wzw nie miałam :( Boję się że źle ze mną...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group