1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
czerniak złośliwy Clark III 4 mm
Autor Wiadomość
Terlewa 


Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Pomogła: 87 razy

 #121  Wysłany: 2017-05-30, 18:13  


Zeskanuj dokumenty i dołącz.
Wysłałeś maila ?
Serdecznie pozdrawiam
_________________
Teresa
Mąż odszedł 19.09.2011 DRP
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #122  Wysłany: 2017-05-30, 19:27  


Marcin
Posłuchaj co piszą koleżanki i koledzy do Ciebie, Ty już nie możesz się zastanawiać i czekać. To co napisała Terlewa, zeskanuj swoją dokumentację i dołącz do maila.

Już nie myśl tylko działaj i to już, teraz to nie tylko chodzi o Twoje zdrowie ale i życie. Profesor odpisuje, potwierdzają to setki osób z tego forum to co tu się zastanawiać, chłopaku nie czekaj.

pozdrawiam
 
arawis 



Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 676
Pomogła: 68 razy

 #123  Wysłany: 2017-05-30, 23:08  


Marcin, potwierdzę wszystko to, co napisali poprzednicy. Napisałam do prof. maila z wynikami choroby, odpowiedż była w ciągu bodajze niecałęj godziny, że mam się stawić w najbliższy poniedziałek w CO-I, także ekspresowo. Pisz, nie czekaj. Historia choroby + skany dokumentacji Twojej choroby - myślę, że zostaniesz szybko przyjęty. Pozdrawiam i trzymam nieustannie kciuki za Ciebie :)
 
Terlewa 


Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Pomogła: 87 razy

 #124  Wysłany: 2017-06-01, 09:56  


Odezwij się, pisałeś do Profesora ?
Pozdrawiam
_________________
Teresa
Mąż odszedł 19.09.2011 DRP
 
Marcin. wichniar2 



Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 99
Pomógł: 10 razy

 #125  Wysłany: 2017-06-02, 11:15  


Nie pisałam na Adres ... Dowiedziałem się że Pandoktor Rutkowski jest na urlopie ..... jadę w poniedziałek do warszawy na spotkanie z Panem Doktorem Szałamachom który jest współpracownikiem dr. Rutkowskiego. Jadę zapytać się i pokazać wszystko co mam sprawa moja się niestety skomplikowała niestety się że okazało że mam przeżuty na wątrobie i śledzionie ehhhh... gówno jedno atakuje :/ plus zmiany na skórze.....

W środę idę w łodzi do szpitala na lekki drugiego rzutu.... zanim to zacznie muszę wiedzieć czy w warszawie niema innych leków.
 
Terlewa 


Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Pomogła: 87 razy

 #126  Wysłany: 2017-06-02, 13:53  


Bardzo dobrze, że wizyta w najbliższy poniedziałek.
Nie wiem, na którą godzinę jesteś zapisany na wizytę, ale, licz się z opóźnieniem, może nawet kilku godzin.
W korytarzach są barki, można coś zjeść i na ciepło.
Serdecznie pozdrawiam, napisz jak po wizycie
_________________
Teresa
Mąż odszedł 19.09.2011 DRP
 
Alexandra1976 


Dołączyła: 08 Cze 2016
Posty: 107
Pomogła: 1 raz

 #127  Wysłany: 2017-06-02, 13:57  


Hej Marcin możesz mi napisać jakie leki dostałeś dotychczas czy byłeś w jakimś programie ?
 
mmmariuszekkkk 



Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 44
Skąd: Radom
Pomógł: 1 raz

 #128  Wysłany: 2017-06-02, 14:24  


hmmm Szalamacha. Nie chce Cie negatywnie nastawiac ale miałem z nim doczynienia i byłem mocno zmieszany jego postawa. Nie wiem czy to dlatego że widział badania ojca i wiedział że jest bardzo zle czy dlatego że taki jest. Szczerze mówiąc wysłał bym jednak te maila do prof. Rutkowskiego mimo że jest na urlopie.
_________________
Nie masz żad­nej szan­sy, ale ją wykorzystaj - Arthur Schopenhauer
 
Alexandra1976 


Dołączyła: 08 Cze 2016
Posty: 107
Pomogła: 1 raz

 #129  Wysłany: 2017-06-02, 15:09  


No ja też nie mam dobrych doświadczeń z Warszawą niby dr Szymborska była w jego zespole nic innego nie uzyskałam niż w Bydgoszczy T.Kmusialam robić poza centrum wiązało się to z dłuższym czekaniem ..itd kazała przywozić bloczki do przebadania kiedyś jak pojechałam na wizytę to okazało się ze już nie pracuje przyjął mnie ktoś inny stwierdził ze niepotrzebnie ze przywiozłam bloczki bo maja bardzo dużo swouch badań na radioterapię przekierowal mnie i tak na Bydgoszcz...żałowałam że jeździłam bo to prawie trzy h w jedną stronę czas i koszty a sądzę że jak nie będą mieli już lini leczenia to i tak sami przekierowuja np na Warszawę.Wniosek jest taki jak nie do Rutkowskiego to szkoda czasu
 
lady_carrot 



Dołączyła: 30 Gru 2016
Posty: 303
Skąd: Łódź
Pomogła: 21 razy

 #130  Wysłany: 2017-06-02, 15:52  


Marcin, u kogo w Łodzi się leczysz? Może jest ktoś inny, z kim mógłbyś się skontaktować i skonsultować swój przypadek... Nie wątpię w profesjonalizm Twojego lekarza prowadzącego, ale co dwie głowy to nie jedna. Ja też leczę się w Łodzi, mogę Ci polecić (wydaje mi się) dobry zespół lekarski.

mmmariuszekkkk napisał/a:
Szczerze mówiąc wysłał bym jednak te maila do prof. Rutkowskiego mimo że jest na urlopie.

Ja chyba poszłabym tropem Mariusza i napisała maila. I tak na razie czekasz, może warto poświęcić kilka chwil i wysłać wiadomość do profesora.

trzymam mocno za Ciebie kciuki, pozdrawiam
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #131  Wysłany: 2017-06-02, 17:59  


mmmariuszekkkk napisał/a:
Szczerze mówiąc wysłał bym jednak te maila do prof. Rutkowskiego mimo że jest na urlopie.

Szczerze mówiąc to ja też bym tak postąpiła.
Marcin , Ty walczysz w tej chwili o życie, cholipcia rusz tymi palcami i napisz do Profesora. Ty masz działać, jak sam nie zaczniesz ruszać nieba i ziemi to nikt Ci nie pomoże, trzeba wyciągnąć ręce o pomoc a Ty tej pomocy potrzebujesz.

Trzymaj si,ę chłopaku.
 
Marcin. wichniar2 



Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 99
Pomógł: 10 razy

 #132  Wysłany: 2017-06-03, 09:50  


wyśle oczywiście :) jade jutro do warszawy .... zobaczymy co powie ten doktorek od Pana dr Rutkowskiego... bo to podobno jego współpracownik .. a dr Rutkowski na urlopie...

dwa .. dostawałem zelboraf i Catellic niestety nie działają ....

trzy .... środa idę do lekarza .... i mam dostać leki ogólnoustrojowe jakieś nowe przez żyłe walcze spokojnie ...

Myślicie że ja od 2013 ... roku walcze a teraz się poddaje ooo nie :) JA wiem że ta choroba jest trudna ... ale to ja zamiar mam wygrać !!!
 
lady_carrot 



Dołączyła: 30 Gru 2016
Posty: 303
Skąd: Łódź
Pomogła: 21 razy

 #133  Wysłany: 2017-06-03, 10:03  


Marcin. wichniar2 napisał/a:
JA wiem że ta choroba jest trudna ... ale to ja zamiar mam wygrać !!!

No i świetnie! Do boju :) Daj znać co zaproponowano Ci w W-wie, jak wrócisz. Trzymaj się.
 
fifi007 


Dołączyła: 21 Lis 2015
Posty: 543
Pomogła: 37 razy

 #134  Wysłany: 2017-06-03, 10:13  


Marcinie ....udowodniłeś już ,ze jesteś "twardym" zawodnikiem teraz też dasz radę.
Wszyscy Cię wspieramy.
Walcz :trtd: i odzywaj się.
Pozdrawiam :)
 
Alexandra1976 


Dołączyła: 08 Cze 2016
Posty: 107
Pomogła: 1 raz

 #135  Wysłany: 2017-06-03, 15:07  


Marcin jestem z Tobą i wiesz że cały czas trzymam kciuki,jeszcze jakbym mogła Ci doradzić to dowiedz się jakie leki są dostępne tam u Ciebie bo być może na ten okres jeszcze mają takie leki które zaproponują w Warszawie i jak tak pojedziesz będziesz już miał porównanie co tam zaproponują. Bo może być tak że dostaniesz te same leki co u siebie ✊✊
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group