1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
czerniak złośliwy Clark III 4 mm
Autor Wiadomość
glasia 


Dołączyła: 01 Maj 2017
Posty: 18

 #136  Wysłany: 2017-06-03, 15:44  


Marcinie, bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki.
Pozdrawiam
 
Marcin. wichniar2 



Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 99
Pomógł: 10 razy

 #137  Wysłany: 2017-06-05, 18:43  


Dziś byłem w warszawie u pana doktora Szałamachy ... pokazałem swoje wyniki. Lekarz bardzo rzeczowy zostałem skierowany do szpitala za tydzien 13- tego i Pani od badań lekarskich zostane przyjęty. Jeszcze nawiązalem w warszawie z fundacja Aliva dostalem bardzo ciekawe informacje.
więc wypad Do Warszawy był bardzo dobry:)
 
Terlewa 


Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Pomogła: 87 razy

 #138  Wysłany: 2017-06-05, 19:03  


Świetnie !
Zajmą się Tobą świetni specjaliści.
A co z wizytą środową ?

Serdecznie pozdrawiam
_________________
Teresa
Mąż odszedł 19.09.2011 DRP
 
Marcin. wichniar2 



Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 99
Pomógł: 10 razy

 #139  Wysłany: 2017-06-05, 19:04  


to taki szybki odpis później napiszę więcej. :)
 
arawis 



Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 676
Pomogła: 68 razy

 #140  Wysłany: 2017-06-05, 20:02  


Marcin. wichniar2, dobre wieści :) Czekamy na więcej informacji później.
 
Marcin. wichniar2 



Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 99
Pomógł: 10 razy

 #141  Wysłany: 2017-06-06, 11:36  


Dobrze mam teraz więcej czasu to dopiszę co ustaliliśmy w warszawie z lekarzem Dr. Szałamachą ( dodam pokazałem tylko wyniki a lekarz wzioł telefon i zaczoł dzwonić by tylko jak najszybciej się dostał do szpitala.. naprawdę wielce pozytywnie mega jestem pozytywnie nastrojony ) ..
jutro normalnie idę w w łodzi do szpitala na leki drugiego rzutu nie powiedziano mi jakie to leki to się wszystko dowiem i dostane pierwsze leki... potem we wtorek 13-stego wrócę do warszawy do pani dr koseka i dowiem co to są za lekki czy te leki w warszawie w pierwszym planie by były podawane jeśli warszawie stwierdzą by dali co innego przerwę kurację w łodzi a wrócę do warszawy.
Lekarz przyjmujący wczoraj mnie w warszawie Mega rzeczowy i energiczny. Super.

Wczoraj jeszcze z samego rana przeszedłem się do fundacji Aliva i powiem szczerze ,że czasem miałem bardzo mieszane uczucia na temat takich spraw. Ale tam wiedza ... i myśli osób tam też powiedziało mi tyle nowych spraw myśli na temat czerniaka że jestem bardzo pozytywnie nastawiony.

... więc co
 
Saovine 



Dołączyła: 20 Mar 2017
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Pomogła: 4 razy

 #142  Wysłany: 2017-06-06, 13:51  


Marcin, super, że leczenie ruszy pełną parą. :)

Znam lekarza u którego byłeś - to mój prowadzący z warszawskiego CO, faktycznie mega konkretny człowiek, bardzo nastawiony na działanie. A czy mówiłeś mu, że w Łodzi dostaniesz jutro leki? Rozumiem, że w Warszawie mają kontynuować, lub zmienić leczenie które zostało podjęte w Łodzi?

Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrawiam!! :)
 
Alexandra1976 


Dołączyła: 08 Cze 2016
Posty: 107
Pomogła: 1 raz

 #143  Wysłany: 2017-06-06, 14:54  


Najważniejsze że pozytywnie zalatwileś bo jak widać że lekarz chce o Ciebie zawalczyć to Ty też wierzysz ze będzie ok tak trzymać odzywaj się czy leki się pokrywają z tym co Warszawie,trzymam✊✊
 
rootsradical 


Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 153
Pomógł: 4 razy

 #144  Wysłany: 2017-06-06, 15:05  


Trzymam kciuki!Warszawa ogarnia najlepiej czerniaka wiec Jestes w dobrych rekach!
 
Marcin. wichniar2 



Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 99
Pomógł: 10 razy

 #145  Wysłany: 2017-06-06, 15:06  


Savine. - lekarz z warszawy kazał mi tu przyjąć leki co jutro rozpoczynam w Lodzi. spytać o wszystko jakie to leki. Bo jestem umówiony następny wtorek do warszawy jeśli te leki będą co by na poczatku chcieli by dac w warszawie to zostane w lodzi jesli cos innego to do warszawy przeskocze. :)

[ Dodano: 2017-06-07, 10:19 ]
Jestem Wielce rozwcieczony ... pomylili na mojej karcie przyjmowania z dnia 6 na 7 ... szukano mnie wczoraj a dzis nie maja dla mnie miejsca a ja nic zlego nie zrobilem i a jeszcze tyle sie lecze w Lodzi maja wszystko moje telefony etc ...... a nawet kurr.... poszukac kontaktu że czemu mnie niema w szpitalu boże........... a ja nic nie zrobilem dnia 7 dzis przychodze a oni powiedzieli no przykro brak miejsca ......... :shock: :shock:
 
lady_carrot 



Dołączyła: 30 Gru 2016
Posty: 303
Skąd: Łódź
Pomogła: 21 razy

 #146  Wysłany: 2017-06-07, 19:35  


Marcin. wichniar2,
To jest trochę niepoważne z ich strony :shock: Ale nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem. Trzeba działać. Czy próbowałeś ponownie się z nimi skontaktować i ustalić termin? Rozmawiałeś ze swoim lekarzem prowadzącym?
Tak czy inaczej, dobrze, że w Warszawie udało się porozumieć i jest szansa. W końcu to najlepsze miejsce dla "czerniakowców", podobno.

Niezmiennie trzymam za Ciebie kciuki.
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #147  Wysłany: 2017-06-07, 22:02  


Marcin. wichniar2,
To już się stało i szkoda teraz Twoich nerw, nie jesteś w stanie cofnąć czasu. Musisz ustalić szybki, kolejny termin i działać dalej. Jak sam nie zawalczysz o siebie to nikt nie jest w stanie Ci pomóc.

Trzymaj się, jesteś silny i dzielny chłopak.
 
Marcin. wichniar2 



Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 99
Pomógł: 10 razy

 #148  Wysłany: 2017-06-08, 13:54  


w lodzi jestem umowiony znów 19 :/ - no ale więcej sie dowiedzialem to mial by też byc badania lekowe to jak sie zapiszesz to trodno zrezygnowac... i wtedy so warszawy nie mógł bym tak łatwo sie przenieść. 13 jade do warszawy jeśli w warszawie dadza mi sensowny termin klade sie do warszawy ..... na skórze wyczuwam że rośnie masakra ...... więc teraz czas najwazniejszy.... i mam nadzieję że czekanie na konsultacje i ewenetualne dostanie sie będzie dla mnie nie błędem. :shock:

[ Dodano: 2017-06-08, 13:56 ]
i to co się stało w lodzi pomyłka przyjęcia to miało być znak by do warszawy czekać.
 
Marcin. wichniar2 



Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 99
Pomógł: 10 razy

 #149  Wysłany: 2017-06-13, 14:26  


jestem dzis w warszawie oczekuje na spotkanie :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-06-13, 16:59 ]
powodzenia

[ Dodano: 2017-06-13, 17:11 ]
Warszawa powiedziała że mnie nie przyjmie , są takie same leki co w łodzi więc leczenie rozpoczynam od poniedziałku w Łodzi. w warszawie nie ma jakiś innych badań. więc ehh straciłem czas by się dowiedzieć i wcześniej nie zacząłem w łodzi leczenie, bo na warszawe byłem nastawiony.... a tu powiedziano że niema nic nowego ... to do warszawy nie zostane przyjęty. ehhhhhhhssssss...
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #150  Wysłany: 2017-06-13, 17:18  


Marcin. wichniar2,
Nie możesz teraz robić sobie wyrzutów, że zmarnowałeś czas, zrobiłeś to co powinieneś, szukałeś szans na zahamowanie choroby, szans na zdrowie i życie, tak powinieneś był zrobić, bo w W-wie rzeczywiście są specjaliści dobrzy. Skoro uznali, że w Łodzi zrobią to samo to po prostu wrócisz na swoje stare śmiecie i tam kontynuuj leczenie.

Przykro mi, że W-wa się Tobą nie zajęła i że jesteś zawiedziony, my chyba również.

pozdrawiam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group