1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1651  Wysłany: 2012-09-13, 13:26  


Jak zawsze gdy tylko pojawi się nowy wpis, to polecam blog Romka
http://mam-raka-pluc.blog...kanie/#comments

:)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #1652  Wysłany: 2012-09-13, 13:51  


JustynaS1975 napisał/a:
Jak zawsze gdy tylko pojawi się nowy wpis, to polecam blog Romka
http://mam-raka-pluc.blog...kanie/#comments

:)
Super. :) Bardzo często zaglądam i czytam z podziwem.... :)

Mam u siebie w ulubionych :arrow1: :)
_________________
Aegrotus sacra est...
 
Edvige 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 17 Kwi 2011
Posty: 231
Pomogła: 77 razy

 #1653  Wysłany: 2012-09-13, 14:10  


Romku osoby udzielające się na tym forum lub nawet czytające opisywane historie to przeważnie albo są w trakcie leczenia, mają osobę najbliższą chorą lub jak w moim przypadku mam za sobą utratę najbliższej mi osoby w związku z chorobą nowotworową. Wiele osób po odejściu najbliższych rezygnuje i nie zagląda na to forum - zamknięty rozdział. Ja osobiście korzystałam z tego forum w czasie choroby mojego Męża poznając odczucia wielu chorych i ich bliskich, znajdowałam wiedzę o przebiegu choroby której wielokrotnie nie mogłam uzyskać nawet od lekarzy, rokowania co do wyleczenia, metody leczenia i wszystko co związane z chorobą nowotworową. Wielokrotnie to co czytałam i czytam na forum to już słyszałam i przez to przechodziłam.
Jestem uzależniona od tego forum i muszę codziennie sprawdzić co dzieje się z osobami których wpisy śledzę: jak się czują, jak przebiega ich leczenie i jak radzą sobie w tym trudnym okresie (a jest to dość spore grono).
Miłego dnia |przytula|
Jadwiga
_________________
''Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez CIEBIE" *27.06.2011*
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #1654  Wysłany: 2012-09-13, 16:57  


Witaj Romku.
Ogromną radość sprawił mi Twój wpis odnośnie wyników- ogromne brawa i oby tak dalej. Życzę Ci ogrom siły.
Po raz kolejny chcę Cię zapewnić, że cały czas jestem z Tobą, nawet jak nic nie piszę to nie znaczy, że Cię nie odwiedzam-odwiedzam co dzień, a nawet kilka razy dziennie.
 
kasia123m 


Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 521
Pomogła: 38 razy

 #1655  Wysłany: 2012-09-13, 22:30  


Romku bardzo bardzo bardzo sie ciesze i sciskam Cie mocno:))))) :-D
_________________
Za wcześnie odeszłaś a z Toba marzenia i sny Dla Ciebie pamięc i kwiaty, a dla nas ból i lzy.
Mamusia 26.03.2012 1:30
 
balagan 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 330
Pomogła: 42 razy

 #1656  Wysłany: 2012-09-14, 02:02  


|buziaki| dla Ciebie Romku
_________________
balagan
 
Rimano 


Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 58
Skąd: Wielkopolska
Pomógł: 3 razy

 #1657  Wysłany: 2012-09-14, 20:29  


Super wyniki super Romka!Tak 3mac!



Już starczy tego wypoczynku :-D oddzwoń się!

[ Dodano: 2012-09-14, 20:33 ]
Nie oddzwoń tylko odezwij się :-D
 
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #1658  Wysłany: 2012-09-14, 20:42  


Romku, życzę udanego spotkania... :flower:
_________________
Aegrotus sacra est...
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1659  Wysłany: 2012-09-16, 20:13  


Romeczku pytam nieśmiało,czy już wróciłeś?
_________________
ewka
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1660  Wysłany: 2012-09-16, 20:30  


Widziałam najnowszy wpis w wątku merytorycznym Romka z dnia dzisiejszego z godz. ok. 19.00.
Wrócił :) . A teraz pewnie chwilka odpoczynku :)
:cmok:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1661  Wysłany: 2012-09-16, 21:07  


Witam wieczornie :lol:

Dla mnie III Zlot Onkologicznych zakończył się... powrotem do domu dzięki uprzejmości Marzenki i Andrzeja, W tamtą stronę zawieźli mnie Krzysiu z Beatką, czyli pełen komfort i wygoda w obydwie strony z dostawą na miejsce.

Kochani raz jeszcze dziękuję ::thnx:: ::thnx:: ::thnx:: :in_love:

Zlot zakończył się, pozostały wspaniałe momenty wspólnych rozmów, dyskusji i zabawy o których będziemy mogli wspominać i spróbować wykorzystać w naszym dalszym życiu, bo podstawowym celem naszych spotkań jest wykorzystanie naszych doświadczeń w dalszym naszym życiu, bo przecie spotkania są tak rzadkie, ale walka nigdy nie kończy się i zawsze będziemy musieli borykać się ze swoimi codziennymi problemami.

Myślę że nie będę pisać swojego podsumowania ze wszystkich wrażeń, jakie odniosłem w trakcie tego spotkania, prawdę mówiąc czułem się trochę nie do końca zadowolony z ilości uczestników, biorących udział w tym Zlocie, liczyłem na zdecydowanie szerszy udział nowych uczestników naszego Forum...
Na pewno każdy z nas ma inne potrzeby nawiązywania znajomości niżeli ja, czy inni uczestnicy Forum, to jest za każdym razem indywidualna potrzeba kontaktu i sposobów dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, uwagami...
Z całą pewnością jest to też kwestia finansowa, bo w końcu nic nie jest za darmo, a dojazd do Żegiestowa i sam pobyt, bez względu na to jak tani i korzystny w świetle obowiązujących cen nie jest tematem który można pominąć milczeniem...
Ale pomijając wszystkie aspekty takiego wyjazdu, powiem tylko jedno, niech żałują wszyscy, którzy nie dojechali, ci którzy nie pomyśleli o takim spotkaniu, weźcie to naprawdę pod rozwagę i jeśli pojawi się następna taka okazja, bez względu na to gdzie będzie się odbywać... nie odpuszczajcie i przyjeżdżajcie na takie spotkania, naprawdę warto.
Nawet małe indywidualne spotkania są bardzo ważne i potrzebne.

Kochani dziękuję wszystkim za odwiedziny w moim wątku, jest mi strasznie miło, że nie zapominacie o mnie, że pojawiają się nowe osoby które wspierają mnie i oczekują moich wypowiedzi...
Ostatnimi czasy jest mi trochę trudniej wypisywać się nas forum i blogu, musicie mi wybaczyć ale wszyscy mamy świadomość, że będąc cały czas pod wpływem chemioterapii mam naprawdę ciężkie dni... ale zanim naprawdę będzie lepiej, muszę ten okres przeczekać.
Jest to dołek zarówno fizyczny jak i psychiczny, dlatego pod wpływem p. psycholog poproszę o konsultację psychiatryczną i zacznę wspomagać się jakimiś antydepresantami, bo niestety czuję spadek formy psychicznej, czuję się momentami wyprany ze swoich uczuć, ze swojego normalnego stanu, który jest połączeniem optymizmu z odrobiną fatalizmu, co stanowi dobre nastawienie dla realistycznych możliwości zarówno mojego organizmu jak i możliwości działań medycznych.

Zawsze podkreślałem, że w trakcie walki z chorobą jest zapewnienie sobie możliwie najwyższego komfortu życia, jeżeli mamy jakiekolwiek dolegliwości fizyczne, które można zlikwidować za pomocą leków, rehabilitacji, leczenia bólu należy wykorzystać wszystkie możliwości aby zachować jak najwięcej sił do walki z główną chorobą, jeżeli potrzebni są nam specjaliści z innych dziedzin niżeli onkologia czy radioterapeuci... nie wahajmy się domagać konsultacji i pomocy od innych specjalistów, od tego są właśnie specjaliści, aby pomogli nam wtedy gdy jest to niezbędne, lub tylko dlatego, że istnieje szansa, że nam pomogą, bo walka z główną chorobą jest naprawdę wymagająca i pochłaniająca mnóstwo sił i energii. :--:
Pozdrawiam serdecznie :flower: :in_love: ::thnx::
_________________
romek
 
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #1662  Wysłany: 2012-09-16, 21:19  


roman1130 napisał/a:
Ale pomijając wszystkie aspekty takiego wyjazdu, powiem tylko jedno, niech żałują wszyscy, którzy nie dojechali, ci którzy nie pomyśleli o takim spotkaniu, weźcie to naprawdę pod rozwagę i jeśli pojawi się następna taka okazja, bez względu na to gdzie będzie się odbywać... nie odpuszczajcie i przyjeżdżajcie na takie spotkania, naprawdę warto.

Romkupodpisuję się pod tym ,wszystkimi łapkami

:cmok: :flower:
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1663  Wysłany: 2012-09-18, 12:02  


Dzień dobry Romeczku :)
Życzę samych dobrych dni bez żadnych nieprzyjemnych dolegliwości :) |uscisk| :flower:
_________________
ewka
 
KlaWik 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 231
Skąd: Żabia Wola
Pomogła: 51 razy

 #1664  Wysłany: 2012-09-18, 15:58  


Witam Romku
Wpadłam na chwilke do Ciebie będąc jeszcze w pracy. Może późnym wieczorem jeszcze wejdę, ale nie wiem.

Przesyłam moc uscisków
_________________
KlaWik
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić
 
Anulinka12 



Dołączyła: 30 Maj 2012
Posty: 193
Pomogła: 21 razy

 #1665  Wysłany: 2012-09-18, 23:25  


Romku, życzę Ci wspaniałych dni, dużo cierpliwości z przejściem przez najtrudniejsze.
Pamiętaj, zawsze po burzy świeci słoneczko. Trzymaj się silnie i wierz, bo wiara jest najważniejsza, nie można się poddać. Nigdy!

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę DUŻO ZDROWIA.

Ania.
_________________
Przykro, że daje się osty...nie myśląc :(
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group