1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Plamiasta - komentarze
Autor Wiadomość
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #526  Wysłany: 2012-09-22, 12:35  


Hej Kruszynko
To i ja może dołączę do grona z deprechą.
To ta nieubłagana jesień pukająca do drzwi robi swoje :?ale?:
Musimy się z nią zmierzyć.To znaczy z katarami,przeziębieniami,zimnem i wszystkim z tym związanym :-( .
Lato tak szybko minęło a te ciemne dni niestety przed nami.
Nie pozostaje nic innego tylko to przeczekać i mieć nadzieję,że słońce jeszcze nie zapomni o nas.
Czego Tobie i sobie życzę.
Pozdrawiam :flow: |uscisk|
_________________
aga
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #527  Wysłany: 2012-09-28, 19:57  


Witaj Kruszynko :lol:
Szukam jakiegoś radosnego kącika i znajduję tylko jesiennych depresantów :shock:
Może to już taka uroda tego czasu, że zanim staniemy się opatuleni w ciepłe gacie i futra stajemy się lekko nie do życia, ponurzy i zniechęceni...
Lato minęło a u mnie zaczyna się okres intensywniejszych prac ogródkowych, szkoda tylko, że nie mam więcej sił i energii do tych robót, a pomocników jakoś nie widać w okolicy...
Nie mówię nawet o kopaniu działki i rozwożeniu kompostu, ale o innych robotach, na które wystarczy że popatrzę i już jestem zmęczony...
Ech też chyba zdołuję się bez potrzeby :roll: :--:
_________________
romek
 
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #528  Wysłany: 2012-09-28, 22:52  


gdybyś mieszkał bliżej wpadłabym przekopać ogródek- uwielbiam to


spoko luzik wszyscy po wakacjach dochodzą do siebie, Tobie humor wraca - będzie dobrze . każdy zajęty a to praca a to dzieci do szkoły i tak nie ma czasu a pisanie, mi do śmiechu też nie jest ale idę na prostą. w tygodniu ide zapisać się na ten tk i będę miała to już z głowy.
pozdrowionka wszystkim cieplutkie
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #529  Wysłany: 2012-09-30, 11:30  


Zawsze uważałem, że przekopywanie ogrodu to moja święta praca, nie należy do najlżejszych, ale... teraz robię to w takim tempie, że mrozy zastaną mnie przy tym na 100%, ale trudno.
Praca daje nam szansę na zapomnienie o dołkach i dolegliwościach i to jest najcenniejsze, bo powoduje że nie roztkliwiamy się nad sobą i staramy się żyć najpełniej i najlepiej jak tylko jest to w naszej sytuacji możliwe, nawet jeśli brakuje nam sił do normalnego funkcjonowania.
Pozdrawiam serdecznie
_________________
romek
 
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #530  Wysłany: 2012-09-30, 15:18  


ujełeś dokładnie to o co mi chodzi.
zresztą kopanie to wdzięczna praca przekopiesz trochę i już są efekty przedewszystkim widoczne, nie to co pranie czy gotowanie - a 2 dzień już nie pamiętasz lub znaku nie ma.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #531  Wysłany: 2012-10-01, 21:59  


Cześć pracowita kobitko 8-)
Co u Ciebie ?

Zapisałaś się już na ten TK głowy :mhehm: ?

Pozdrawiam. Przesyłam wirtualnego buziaka a jakbym mogła to bym wyściskała :lol:

Zmykam ... :papap:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #532  Wysłany: 2012-10-02, 15:58  


Anelia napisał/a:
Zapisałaś się już na ten TK głowy ?

nie na tk brzuszka tez nie. miałam to zrobić dzisiaj ale nie wyrobiłam się
dzis załatwiłam sprawy ze swoja rentą załatwiłam wszystko i jest supre. będę dostawała chyba całość kwoty a nie te nędzne 39zł kwartalnie. CAŁY MIESIĄC załatwiałam papiery i udało się
choć teraz czekam na rozpatrzenie podania o wypłacaniu kwoty co miesiąc ,a nie jak teraz miało być co kwartał ale to już jest mniej ważne


z całego serca dziękuję osobie z forum która mi pomogła w załatwianiu druków druczków itd





jest jeszcze coś co mnie zaskoczyło a mianowicie siedząc i wypełniając kupę papierów rozmawiałam z urzędniczką i ta tak się dopytywała na co choruję itd itp więc powiedziałam jej wszystko i a sam koniec powiedziała ze mi się należy zasiłek pielęgnacyjny- kazała składać najwyżej odmówią powiedziała
nie bez znaczenia było to że byłam w pokoju u niej w krótkim rękawku ( pół godziny wcześniej pobierano mi krew a ja mam takie żyły że było 5 prób pobierania i za każdym razem miałam żyłę pęknięta, ręce zapuchnięte i w siniakach) pożałowała mnie i dała wszystkie wnioski i druczki

jutro jadę umówić się na te tomografy postaram sie żeby były jednego dnia ale nie wiem czy da się tak zrobić (WIE MOŻE KTOŚ???)bo mam tk brzucha i miednicy + tk głowy . mam jeszcze zaklepywać termin na rmg głowy w razie złych wyników NIE WIEM JAK TO BĘDZIE WIĘC PROSZĘ TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #533  Wysłany: 2012-10-02, 17:21  


Kruszyno- trzymam z całych sił i powodzenia.
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #534  Wysłany: 2012-10-03, 10:41  


plamiasta napisał/a:
załatwiłam wszystko i jest supre.

Zuch dziewczyna :)
Jak tam, terminy poumawiane?
Jak dzieciaczki w przedszkolu?Moja Klaudia jak na razie ok.chociaż czasem narzeka,że pobyt w przedszkolu jest za długi.
_________________
ewka
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #535  Wysłany: 2012-10-03, 14:29  


terminy nie zaklepane bo nie dostałam papierku z gminy i nie opłacało mi się jechać dziś do szpitala , ale jutro już jadę . jednak 3 godziny drogi to jest za dużo na teraz dla mnie żeby dzień w dzień jeździć, a w domu też nic się samo nie zrobi, mąż ma na 2 zmianę więc wiecie jak to jest :roll: :mrgreen:


a w przedszkolu powiem tye że do tej pory było tragicznie ale od 1 pażdziernika zostali rozdzieleni i jest już lepiej a najważniejsze ze Kuba nie ma już wymiotów na tle nerwowym rano i koszmarów w nocy,
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #536  Wysłany: 2012-10-04, 20:46  


tk głowy mam mieć 2listopada
tk brzuszka i miski ( miednicy) 12 listopada
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #537  Wysłany: 2012-10-08, 11:48  


Witaj Kruszynko :lol:
Zawsze gdy mam podły humor zaglądam do Ciebie, bo mam nadzieję że zarazisz mnie swoim optymizmem i wolą walki nie tylko z chorobą ale zwykłymi bolączkami naszego życia, to więcej niżeli najskuteczniejsze antydepresanty czy leki z apteki jakiegoś świętego zakonnika...
Juleczko bardzo cieszę się że zaczyna się wszystko powoli układać, że Chłopaki radzą sobie w przedszkolu, że w domu się układa, że finanse się ustawiają...
Oby tak już zostało, życzę Ci tego z całego serca... i cieszę się że zwyczajnie jesteś... :mrgreen:
_________________
romek
 
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #538  Wysłany: 2012-10-10, 22:36  


Cześć Julka :cmok:

roman1130 napisał/a:
Zawsze gdy mam podły humor zaglądam do Ciebie, bo mam nadzieję że zarazisz mnie swoim optymizmem i wolą walki nie tylko z chorobą ale zwykłymi bolączkami naszego życia, to więcej niżeli najskuteczniejsze antydepresanty czy leki z apteki jakiegoś świętego zakonnika...

Podpisuję się pod słowami Romka i proszę abyś wróciła do Nas ze swoim optymizmem. Twoje posty często poprawiały mi humor. Przyzwyczaiłam się do Ciebie a teraz zwyczajnie czegoś mi brakuje ...
Myślę, że takich osób, które czekają na choćby małą dawkę uśmiechu jest więcej ...

:in_love:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
akos6 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 14 Paź 2011
Posty: 1290
Pomogła: 212 razy

 #539  Wysłany: 2012-10-11, 07:49  


Anelia napisał/a:
Cześć Julka :cmok:

roman1130 napisał/a:
Zawsze gdy mam podły humor zaglądam do Ciebie, bo mam nadzieję że zarazisz mnie swoim optymizmem i wolą walki nie tylko z chorobą ale zwykłymi bolączkami naszego życia, to więcej niżeli najskuteczniejsze antydepresanty czy leki z apteki jakiegoś świętego zakonnika...

Podpisuję się pod słowami Romka i proszę abyś wróciła do Nas ze swoim optymizmem. Twoje posty często poprawiały mi humor. Przyzwyczaiłam się do Ciebie a teraz zwyczajnie czegoś mi brakuje ...
Myślę, że takich osób, które czekają na choćby małą dawkę uśmiechu jest więcej ...

:in_love:


otóż to ...
podpisuję sie obiema łapkami... :)
_________________
nic nie muszę....wszystko mogę :)
 
agah2o 



Dołączyła: 23 Gru 2011
Posty: 174
Skąd: Łódź
Pomogła: 26 razy

 #540  Wysłany: 2012-10-11, 08:33  


plamiasta napisał/a:
PROSZĘ TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI

Kruszynko - trzymam za Ciebie kciuki już od dawna - choć nie piszę za często - to pamiętam , i trzymam :okok" :uhm!: :okok" :uhm!: mocno
_________________
pozdrawiam -agnieszka
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group