1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Małgosia81 - komentarze
Autor Wiadomość
obertas 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1340
Skąd: Szczecinek
Pomógł: 184 razy

 #61  Wysłany: 2015-09-24, 20:50  


:flower:
Dzielna dziewczyna _itsme_
Trzymaj się- nie poddawaj.
obertas
_________________
http://www.forum-onkologi...romu-vt6563.htm
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #62  Wysłany: 2015-09-25, 19:53  


Małgolinku Kochana, nawet tak nie myśl, to, że się nad tym zastanawiasz nie jest żadną zdradą. Chcesz jak najlepiej, chcesz pomóc ze wszystkich sił, ale jesteś wyłącznie człowiekiem i taka myśl może przyjść. Nie ma w tym absolutnie niczego złego. Przecież nieba byś przychyliła, kafelek z pieca i gwiazdkę z nieba dała, żeby tylko było dobrze. Jak mówi Obertas jesteś niesamowicie dzielna, wspaniała i kochająca. Nawet przez chwilę nie myśl, że jest inaczej :tull:
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #63  Wysłany: 2015-09-25, 20:34  


Dzięki Reszko, ja nie jestem dzielna, nie chce być. Chcę mieć znowu swoją mamę, jej uśmiech i pyszny rosół.....

Nic już nie będzie jak dawniej....
Nadchodzi pustka....
Boję się że nie będę potrafiła jej pomóc, ze będzie cierpiała a ja nie będę mogła nic zrobić tylko na to patrzeć....

[ Dodano: 2015-09-25, 21:36 ]
Nigdy nie lubiłam niespodzianek, czy dobrych czy złych. Chciałabym żeby ktoś "poprowadził" mnie za rękę i powiedział co mam robić. Mnie- tak mnie która zawsze prowadziła innych....
 
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #64  Wysłany: 2015-09-26, 10:30  


Kochanie, jesteś dzielna, nawet jeśli nie chcesz. Zrobiłaś wszystko co trzeba, pomogłaś tak bardzo jak tylko mogłaś i potrafiłaś. Mogę się tylko domyślać co w tej chwili przeżywasz i źle mi, że mogę tylko napisać te kilka słów. Myślę o Was, bardzo chciałabym pomóc, sprawić cud...
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #65  Wysłany: 2015-09-26, 11:21  


Reszka wczoraj rozmawiałam z moim synkiem i tłumaczyłam mu że babcia umiera. On powiedział że szkoda że nie mamy Jezusa bo on by zrobił cud i uzdrowił babcie. Myślałam że mi serce pęknie...
 
betsi 



Dołączyła: 03 Sty 2013
Posty: 1068
Pomogła: 107 razy

 #66  Wysłany: 2015-09-26, 12:10  


małgosia ta mi przykro :tull: Wiem co przeżywasz.
Wiesz, jak z moim mężem była pewna sytuacja, to mój syn powiedział "już nie lubię bozi bo ja się modlę a ona mnie nie słucha" :-(
Dużo siły życzę!

[ Dodano: 2015-09-26, 13:11 ]
Najgorsze w chorobie jest to, że nie możemy nic zrobić a tak bardzo byśmy chcieli :-(
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #67  Wysłany: 2015-09-26, 12:19  


Nie tak to wszystko powinno wyglądać. Rodzimy się, żyjemy i wiemy, że kiedyś odejdziemy ale dlaczego to tak boli, dlaczego cierpimy wszyscy, osoba odchodząca i cała rodzina, która temu procesowi towarzyszy, dlaczego w cierpieniu, bólu. Ciepią nasze dzieci patrząc na odchodzącą mamę/tatę, babcię/dziadka. Cała ta trauma, choć wiemy, że taki jest koniec naszej drogi na tej ziemi odbija się w jakiś sposób na naszym dalszym życiu, na naszych nocach i dniach. To tylko takie pytania bez odpowiedzi, bo to niedawno przechodziłam i wiem a teraz przechodzą to następne osoby a ja każdego z nich rozumiem i wiem jak cierpią Ich ciała, dusza, serca.

Małgosiu przesyłam Ci mnóstwo sił i tych fizycznych i tych psychicznych.
 
tęcza 


Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 754
Pomogła: 169 razy

 #68  Wysłany: 2015-09-26, 14:46  


Małgosiu81, wspieram myślami i modlitwą. My na tym forum już wiemy, że rak dotyka nie tylko osoby chorej, ale całej rodziny. Zrobiłaś, co w Twojej mocy. Jesteś kochaną córką i nie wolno Tobie o tym zapominać. Twoja siła to wszystko to, czym obdarowałaś Mamę-uśmiech, dobre słowo, pomoc i opieka w chorobie. Siła jest w Twym sercu, bo tam mieszka dobro. Dużo siły życzę :tull:
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #69  Wysłany: 2015-10-03, 21:29  


Tak bardzo mi jej brakuje, nie mam do kogo zadzwonić, nie mam z kim ustalać co robimy w niedzielę... tak pusto i smutno. Oglądam nasze zdjęcia i te ostatnie i te sprzed pół roku wstrętne raczysko odebrało mi część mojej codzienności. Cudna była ta codzienność. Jak dużo bym dała by móc jutro pójść do Malutkiej na rosołek A później razem na spacer po parku.... Taka piękna ta jesień. ..
 
tęcza 


Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 754
Pomogła: 169 razy

 #70  Wysłany: 2015-10-04, 17:44  


Kochana Małgosiu, wiem jak smutno, bo codzienność już bez kochanej osoby potęguje ten smutek. Już nic nie jest takie samo. Wszystkiego brakuje :-( , ale musimy mieć świadomość, że nasi bliscy zmarli są z nami, a my kiedyś do nich dołączymy.
Przytulam Cię mocno do mojego też poranionego serca :tull:
 
betsi 



Dołączyła: 03 Sty 2013
Posty: 1068
Pomogła: 107 razy

 #71  Wysłany: 2015-10-04, 20:35  


Kochana tak bardzo mi przykro :tull: To takie niesprawiedliwe. Ale sobie tak myślę, że kiedyś będzie sprawiedliwość dla tych którzy cierpieli tu na ziemi, w końcu gdzieś musi być dobrze.
Wiem, że jest Tobie ciężko, potrzeba czasu.
Trzymaj się kochana |uscisk|
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #72  Wysłany: 2015-10-19, 18:34  


"- Osoba chora zajmuje sobą bardzo dużo przestrzeni. Zwłaszcza chora terminalnie, z takim ciężkim schorzeniem, jakim jest nowotwór. Ze świadomością odchodzenia." Cytat z wywiadu z autorem "Chemii".
Dlatego mi teraz tak pusto... Zabrakło kogoś kto zajmował mi tą przestrzeń.
W ogóle polecam ciekawy wywiad:
http://weekend.gazeta.pl/...zygotowala.html
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #73  Wysłany: 2015-10-31, 18:47  


https://www.youtube.com/watch?v=FSho1_OoVsc [*]
_________________
[*] śpij spokojnie kochana moja (27.09.2015)
 
Radi 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 205
Skąd: Opole
Pomógł: 69 razy

 #74  Wysłany: 2015-11-02, 09:22  


Małgosia81 napisał/a:
"- Osoba chora zajmuje sobą bardzo dużo przestrzeni. Zwłaszcza chora terminalnie, z takim ciężkim schorzeniem, jakim jest nowotwór. Ze świadomością odchodzenia." Cytat z wywiadu z autorem "Chemii".
Dlatego mi teraz tak pusto... Zabrakło kogoś kto zajmował mi tą przestrzeń.


Małgosia1 życzę Ci z całego serca, byś znalazła Coś lub Kogoś kto wypełni tą wolną przestrzeń o której piszesz, oczywiście w odpowiednim czasie. Życzę Ci, by nie było już tej pustki. Wiesz... ile w moim życiu przezywałem podobnych sytuacji do Twojej? :cry:
Dzięki Bogu, za to, że prowadzi mnie taka "dziurawą drogą", bo inaczej bym Go nie odnalazł i nie dostrzegł wielu ważnych i pięknych rzeczy w życiu.
Dziękuję Ci za linka do tej pięknej piosenki " https://www.youtube.com/watch?v=FSho1_OoVsc "
Dzięki Tobie ją teraz słucham :)
Trzymaj się i pozdrawiam z Opola :) :cry:
_________________
Moja historia choroby http://www.forum-onkologi...ycie-vt6591.htm
Tutaj poproszę o wsparcie... http://www.forum-onkologi...arze-vt6719.htm
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #75  Wysłany: 2016-09-28, 13:52  


Wczoraj minął rok odkąd odeszła. Ten rok był pełen żalu, tęsknoty i smutku. Wiem że tak już zostanie czasem w mniejszym lub w większym stopniu. Na każdym kroku są wspomnienia mimo minionego dnia wieczory zawsze przysługują się rozmyślaniom. Pozostaje tylko nadzieja że kiedyś Ją znów spotkam- moją kochaną Malutką. :cry:
_________________
[*] śpij spokojnie kochana moja (27.09.2015)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group