1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: DumSpiro-Spero
2010-08-28, 22:32
ja chcę koszulkę
Autor Wiadomość
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #46  Wysłany: 2010-08-09, 09:41  


Super pomysł :bravo"
 
lopenka 



Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 235
Skąd: Kłodzko
Pomogła: 17 razy

 #47  Wysłany: 2010-08-09, 12:21  


ja taką koszulkę będę nosiła z DUMĄ!!! :lol:
 
 
sir_tomek 



Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Wrocław
Pomógł: 4 razy

 #48  Wysłany: 2010-08-09, 17:21  


Znalazłem chwilkę więc przedstawiam wam projekty koszulek polo i kubka :) Wiem, wiem, że niedopracowane, ale zbytnich zdolności w photoshopie nie mam :uuu:





_________________
Tu pulmonis dex - miejmy nadzieję, że pozapalny
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #49  Wysłany: 2010-08-09, 18:37  


Spokojnie i tak jesteś szatan nie kogut a pięknemu we wszystkim do twarzy :mrgreen:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #50  Wysłany: 2010-08-09, 18:38  


:lol:
 
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #51  Wysłany: 2010-08-09, 20:29  


sir_tomek
Fajne projekty :)
Ja jestem z Wrocka, a photoshop mi nie obcy to jakby co to możemy nad tym usiąść razem.
Pozdrawiam
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #52  Wysłany: 2010-08-09, 20:39  


sir_tomek projekty super "hehm:
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #53  Wysłany: 2010-08-09, 20:40  


Projekty super, proponuję w przyszłości jednak kubek kwadratowy (lub dwa) tak jak sugerowała JaInka.

Dobra robota!!
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
rakar 



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 119
Skąd: OLSZTYN
Pomógł: 11 razy

 #54  Wysłany: 2010-08-10, 00:34  



_________________
www.rak-prostaty.pl
 
schatz 



Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 53
Pomogła: 2 razy

 #55  Wysłany: 2010-08-10, 07:19  


Ja tez chętnie kupie koszulkę i kubeczek.Fajny pomysł.
 
gilmaly 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 360
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pomógł: 55 razy

 #56  Wysłany: 2010-08-10, 22:15  


I ja też,jedno i drugie :) :) :)
 
kikoska 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 164
Skąd: łódzkie
Pomogła: 29 razy

 #57  Wysłany: 2010-08-11, 12:12  


Super pomysły. Już mam chrapkę na taki kubek :brav:
 
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #58  Wysłany: 2010-08-28, 22:32  


Wydzieliłam część postów do 'działu tymczasowego',
ponieważ odbiegły nieco od tematu i przyjaznej atmosfery tego wątku.

Wasze projekty, uśmiechy i zaangażowanie są fantastyczne - nikt chyba nie przypuszczał, że 'koszulkowe' hasło spotka się z takim odzewem :)

Proszę jedynie o jedno: o cierpliwość w realizacji projektu pt. "firmowe gadżety".
W chwili obecnej staramy się pozyskać fundusze na cele statutowe Fundacji. Potrzeb jest bardzo wiele i są one różnej wagi - przyjdzie czas i na gadżety / koszulki etc :)

Na tę chwilę nie posiadamy środków, które mogłyby być przeznaczone na przedpłatę za wykonanie koszulek/gadżetów.
Oczywiście możemy przyjąć (z dużą wdzięcznością) każdy gest, który wiązałby się z nieodpłatnym wykonaniem dla Fundacji tego typu spraw - wiadomo mi, że jedna z Forumowiczek zaproponowała wykonanie na naszą rzecz (nieodpłatnie) 100 długopisów z naszym logo; tego typu inicjatywa to bardzo fajny i cenny gest wspierający Fundację :)

Inna forma 'nabycia' przez Fundację gadżetów nie jest niestety na tę chwilę możliwa -
co oczywiście nie oznacza, że za jakiś czas nie będzie!

Tak więc   c i e r p l i w o ś c i    :)

pozdrawiam cieplutko wszystkich zaangażowanych w działanie (również w formie tworzenia prezentowanych tu autorskich projektów ;) ::thnx:: ) 'koszulkowiczów' :)
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
Łysy 


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 161
Pomógł: 19 razy

 #59  Wysłany: 2010-08-28, 23:12  


W związku z nieporozumieniami, jakie wyniknęły w wątku "ja chcę koszulkę" chciałbym zamieścić tutaj swój post, napisany w tym temacie, adresowany do tary, ale również do pozostałych adminów oraz wszystkich współforumowiczów. Może pozwoli to trochę wyjasnić moje intencje.
oto treść tego postu, którego zamieścić nie zdążyłem z racji zamknięcia tematu:

"tara napisała:… bo chwilami odnoszę wrażenie, że niektórzy forumowicze tkwią w totalnie mylnym przekonaniu, że wszystko robi się samo….. Łatwo jest wskazywać palcem i mówić, że trzeba zrobić "to, to i to"

tara, zupełnie mnie nie zrozumiałaś, a może ja niezbyt jasno się wyraziłem. Postaram się wyjaśnić skrót myślowy:
Mając na myśli pieniądze (hipotetyczne 5 tys. PLN za hipotetyczne 500 koszulek) nie miałem na myśli finansowania przez Fundację zakupu koszulek, tylko przekazywanie statutowo przez Fundację hipotetycznie zebranej kwoty (nie przy okazji sprzedaży koszulek bynajmniej) na pomoc potrzebującym. Nie było moim zamiarem stwarzanie wrażenia, że np. koszulka kosztuje 10 PLN, fundacja sprzedaje ją za 20 PLN i tym sposobem ma środki na działalność. Ani żadna inna tego typu myśl przez głowę mi nawet nie przeszła. Fundacja nie ma załatwiać koszulek za darmo, nie ma załatwiać nadruku za darmo (przynajmniej obecnie, w początkowej fazie działalności), ma jedynie zaakceptować taki a nie inny wzór i dać akceptację, by forumowicze mogli zacząć działać. No chyba, że jest wyraźna chęć ze strony Fundacji realizacji tego pomysłu, ale z moich spostrzeżeń – więcej pożytku przyniesie wszystkim, z całym dla was szacunkiem, wspieranie ludzi na Forum niż zajmowanie się gadżetami. Możemy to załatwić sami, jestem o tym przekonany. To moja opinia. A jeśli aktualnie ani Fundacja ani Forumowicze nie mają środków na tego typu przedsięwzięcie to po prostu powiedzmy to sobie otwarcie i odłóżmy ten projekt w czasie. Osobiście jednak uważam, że dalibyśmy radę (Forumowicze) finansowo, a noszenie koszulki z logo Forum z pewnością przyczyniłoby się do jego rozreklamowania. I tylko w takim aspekcie myślę o tym projekcie.
Gadżety to margines w działaniu Fundacji. Forumowicze (a propozycja padła właśnie od nich) jeśli chcą, sami powinni się zmobilizować i znaleźć rozwiązanie, by wcielić pomysł w życie. I byłaby to z pewnością forma pomocy na rzecz Fundacji. Ale za zgodą właścicieli logo. Wcześniej (chyba DSS jeśli dobrze pamiętam) wspominano o ewentualnej możliwości finansowania takiego projektu przez Fundację, stąd moje pytania. Jeszcze raz powtórzę: wg mnie jeśli ktoś chce być posiadaczem jakiegoś gadżetu z logo fundacji to powinien za niego zapłacić. Wzory powinny zostać zaakceptowane przez właściciela Forum czyli Fundację.
Przerabiałem ten temat na innym forum, gdzie forumowicze zamawiali naklejki, koszulki, czapeczki itp. Tam było to bardziej skomplikowanie, gdyż mieliśmy jeszcze "referendum" odnośnie wzoru logo itp. Po dograniu wszystkich szczegółów, za i przeciw, wybrano jedną zaufaną osobę, która przyjmowała wpłaty od forumowiczów oraz zajęła się dystrybucją gadżetów. Wszystko można ustalić i porozumieć się. Kwestia dobrej woli i zaufania. Trochę pracy. Może nawet dużo pracy. Ja wcale nie chcę angażować w to założycieli Fundacji czy Forum, oczekiwałem jedynie akceptacji lub zajęcia konkretnego stanowiska. I tak macie co robić, przecież to oczywiste. Z całym szacunkiem, widzę jak wiele pracy jest wkładane przez cały zespół w Forum. Wiem też, że są ważniejsze sprawy - to zdrowie i życie naszych bliskich, nas samych i pozostałych piszących i czytających nasze strony. Nic nie robi się samo. Jak widać, jest na tym forum wiele chętnych osób, które chcą poświęcić i poświęcają swój czas na pomoc innym w ich trudnych chwilach choroby. Są też i tacy, którzy mogą i chcą poświęcić czas np. na zrealizowanie zadania p.t. „gadżety”.
Niech każdy wnosi coś od siebie, jedni wiedzę medyczną, inni ciepłe słowo, jeszcze inni rozniosą ulotki czy pomogą właśnie przy produkcji czy dystrybucji gadżetów. Wspierajmy się a będziemy rosnąć w siłę.
Łysy"

[ Dodano: 2010-08-29, 00:16 ]
właśnie zauważyłem, że DSS napisała w tym temacie stanowisko Adminów, czego nie zauważyłem podczas pisania swojego postu. Nie zmienia to jednak mojego stanowiska w sprawie. Osobiście nie widzę przeciwskazań by pomóc Fundacji w sposób opisany przeze mnie powyżej.
Dużo pozytywnego myślenia :)
Łysy
_________________
jeśli masz zamiar chorować musisz być zdrowy i mieć pieniądze:)
 
 
bartek24 


Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 4

 #60  Wysłany: 2011-07-23, 17:08  


Jako ciekawostkę przedstawiam projekt (wzór) przy zakupie 100szt. Cena za jeden kubek wychodzi 6zł.


kubek.png
Pobierz Plik ściągnięto 360 raz(y) 55,22 KB

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group