1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dermatolog w centrum onkologii Warszawa.
Autor Wiadomość
zalamana555 


Dołączyła: 29 Cze 2010
Posty: 143
Pomogła: 32 razy

 #1  Wysłany: 2011-02-17, 10:41  Dermatolog w centrum onkologii Warszawa.


Witam!

U mojej siostry jakiś rok temu stwierdzono czerniaka w stopniu zaawansowania IB.
Na mojej skórze znamion również nie brakuje.

Problem polega na tym, że jak zgłaszam się dermatologa i mówię o przypadku siostry to zostaje odsyłana gdzie indziej.

No tak znamię trzeba wyciąć ale to nie u nas.
A wiec, byłam już w Centrum Onkologii w Warszawie. Usłyszałam znamię trzeba wyciąć ale dlaczego nie zrobił tego lekarz, który dał pani skierowanie?!

Natomiast dermatolodzy u których byłam w przychodniach w moim mieście(mieszkam pod Warszawą) wysyłają mnie właśnie do CO na Ursynowie.

Mam pytanie. Może mi ktoś powiedzieć, gdzie mam się dokładnie zgłosić, chodzi mi najlepiej o numer telefonu, żeby ktoś się mną zajął.
Może macie namiar na jakąś poradnie dermatologiczno - onkologiczna w CO.
Chodzi mi o to, żeby sprawdzili to znamię i je tam wycieli, a nie odsyłali znowu do innego lekarza.
Pozdrawiam i dziękuje
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #2  Wysłany: 2011-02-17, 11:53  


W Warszawie jest Warszawska (lub wojewódzka ) Poradnia onkologiczna na rogu Andersa i Muranowskiej, jest tam chirurg i na pewno wytnie a jak on da skierowanie to na Ursynowie przyjmą. ALe swoją drogą to w takich wypadkach odsyłania robi się głupią minę i mówi: "nie wiem, dał skierowanie to przyszłam" zwykle po komentarzu lekarz jednak robi swoje. Nie wiem jak wyszłaś bez niczego? Ciekawe co on napisał w dokumentacji? Na pocieszenie mogę powiedzieć, że gdyby było coś oczywistego toby rozpoznał i wyciął. Walcz dalej i nie dawaj się usunąć z gabinetu bez jasnego sprecyzowania przez lekarza co masz robić dalej i bez stosownego skierowania. Niestety spychotechnika króluje.
_________________
sprzątnięta
 
zalamana555 


Dołączyła: 29 Cze 2010
Posty: 143
Pomogła: 32 razy

 #3  Wysłany: 2011-02-17, 12:20  


Najlepsze jest to, że jak byłam na onkologii to lekarz zabrał mi skierowanie na wycięcie znamiona i nic nie zrobił.
Wyszłam z gabinetu i zdałam sobie sprawę, że go ze sobą nie zabrałam.
Wracam się więc do niego i mówię, że zapomniałam zabrać ze sobą skierowania(przecież mi nic nie wyciął).
Lekarz na to, że aby dostać się do lekarza onkologa potrzebne jest skierowanie.
Zamurowało mnie, nic nie załatwiłam i musiałam czekać w kolejce do dermatologa w swojej miejscowości.
Kiedy już doczekałam się na wizytę, lekarz pokierował mnie do CO, ale już bez pisemnego skierowania.
Powiedział, proszę tam zadzwonić i się umówić.

Dziękuje za podpowiedź. Zadzwonię tam.
Nie dam się teraz zbyć. :-D

Najgorsze jest to, że moja siostra przez takie olewanie skończyła z czerniakiem.
Chodziła co pół roku do dermatologa na kontrole.

Jakby nie jej stanowcze żądanie o wycięcie pieprzyka to skończyłaby z większym stopniem zaawansowania czerniaka.
Nie mówiąc już o tym, że jakby wycięto je pół roku wcześniej to nie byłoby sprawy.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group