1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: JustynaS1975
2016-09-18, 12:13
Czy tak postępują lludzie mający odrobinę zaufania?
Autor Wiadomość
maria1952 


Dołączyła: 11 Wrz 2015
Posty: 64
Pomogła: 6 razy

 #1  Wysłany: 2016-09-07, 00:04  Czy tak postępują lludzie mający odrobinę zaufania?


Wczoraj napisałam na pw w sprawie choroby pęcherza dane do lekarzy, gdyż jestem spod Olsztyna i nie wiem co za "sęp życzliwy" wskoczył mi na skrzynkę pw i zlikwidował szybko wiadomości, żeby nie otrzymał odbiorca - a któż inny?? PEŁNY ODBIORCA EMPATII MODERATOR!! Pozdrawiam Was i chorzy miejcie dystans z kim piszecie - ZERO EMPATII

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-09-11, 13:06 ]
Moderatorzy nie mają wglądu do prywatnych wiadomości użytkowników!

_________________
Maria
 
riin 


Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 73
Pomogła: 6 razy

 #2  Wysłany: 2016-09-07, 08:25  


Nie ma ani w wysłanych oczekujących ani w wysłanych doręczonych?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-09-08, 10:27 ]
Czy w swoim profilu masz włączone prywatne wiadomości?

 
Marcin J 


Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 665
Skąd: Trojmiasto
Pomógł: 91 razy

 #3  Wysłany: 2016-09-07, 13:27  


Jezeli pisalas do basiaiwojtek to zostal wyslany w formie postu w ich temacie, nawet odpisali Tobie na niego...
_________________
NDRP, Tesc walczyl 4 miesiace i 1 dzien. Na zawsze w naszych sercach.
 
maria1952 


Dołączyła: 11 Wrz 2015
Posty: 64
Pomogła: 6 razy

 #4  Wysłany: 2016-09-09, 22:48  


A który moderator Wam to ogłosi jawnie? Miałam nawet skrzynkę pw zablokowaną, bo piszę prawdę, a tym bardziej wskazując osobom potrzebującym adresy lekarzy. Niestety myślałam , że na tym forum istnieje wzajemna zaufanie - niestety - NIE- tu panuje DYSCYPLINA- ALBO PODDASZ SIĘ LECZENIU KONWENCJONALNEMU ALBO ZNIKASZ! Więc znikam, bo posty pisane nawet do osób baaardzo chorych - są chłodne I MAM PRAWO ZGODNIE Z REGULAMINEM - DO WYRAŻANIA SWOJEJ OSOBISTEJ OPINII. Pozdrawiam Was mili, kierujcie się rozumem, intuicją a nie wskazaniami jakie Wam tu piszą!
_________________
Maria
 
Basia2000 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 06 Sty 2014
Posty: 546
Pomogła: 188 razy

 #5  Wysłany: 2016-09-10, 02:11  


Jedyne co przychodzi mi do głowy to zdanie " goń się" , albo znikaj jak Ty to nazywasz i to na zawsze!!!!!
 
Marcin J 


Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 665
Skąd: Trojmiasto
Pomógł: 91 razy

 #6  Wysłany: 2016-09-10, 08:45  


maria1952,

Podziele zdanie Basi

Wiekszej bzdury nie slyszalem, sugestia ze moderatorzy kontroluja tysiace skrzynek osob piszacych na tym forum.

"Czasami lepiej trzymac buzie zamknieta nizeli ja otworzyc i potwierdzic ze jest sie glupcem"
_________________
NDRP, Tesc walczyl 4 miesiace i 1 dzien. Na zawsze w naszych sercach.
 
Ola Olka 



Dołączyła: 11 Lip 2016
Posty: 2640
Skąd: DE / PL śląskie
Pomogła: 281 razy

 #7  Wysłany: 2016-09-11, 10:39  


Maria1952 pa.
Przenieś się na inne forum. Internet jest ogromną siecią napewno znajdziesz swoje miejsce.
Tu nie miejsce dla ciebie.
_________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #8  Wysłany: 2016-09-11, 13:21  


maria1952 napisał/a:
ALBO PODDASZ SIĘ LECZENIU KONWENCJONALNEMU ALBO ZNIKASZ!

Możesz poddawać się leczeniu niekonwencjonalnemu, nikt Ci tego nie zabroni tutaj.
Jeśli ktoś pisze, że poddaje się leczeniu niekonwencjonalnemu, to nie będziemy go w tym utwierdzać, jeśli jest to niezgodne z naszą wiedzą. Na forum posługujemy się dowodami naukowymi.
maria1952 napisał/a:
kierujcie się rozumem, intuicją

Mamy swój rozum, swoją intuicję, swoją wiedzę i doświadczenie. I o tym piszemy.
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Iwona1952 


Dołączyła: 12 Wrz 2016
Posty: 1

 #9  Wysłany: 2016-09-12, 20:04  


Marcin J, nie CFANIAKUJ na forum , trochę pokory - napisałam wpierw na pw, oznajmiając że wysłałam wiadomość, zablokowano mi skrzynkę - adresat nie otrzymał wiadomości, więc na ogólnym forum napisałam nt. 1 tylko dobrego lekarza urologa - nie kierując się złymi zamiarami!!
Justyna - Ty jako moderator pisz, a ja będę zdrowa, skoro tak każdemu odpisujesz jak mi (maria1952). Pozdrawiam wojujących - a teraz już nie musicie blokować, bo nie wejdę na to forum - pooglądajcie sobie Welbeing NETWORK - to jest program dla osób onkologicznych! Ja się trzymam i Wam też tego życzę - duuuuuuuuuuuużo zdrowia - bez cierpienia!
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #10  Wysłany: 2016-09-13, 23:43  


W kwestii wyjaśnienia - nikt tutaj nie narusza tajemnicy korespondencji. Podstawą nałożenia kary może być jedynie informacja zawierająca link do postu lub zrzut ekranu wiadomości prywatnej zawierającej treść naruszającą regulamin. W celu wyjaśnienia wątpliwości należy skontaktować się z admiralicją, ZANIM zacznie się robić syf na forum. Tworzenie multikont jest niezgodne z netykietą. Czy mam Ci odebrać tą możliwość na stałe?
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Marcin J 


Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 665
Skąd: Trojmiasto
Pomógł: 91 razy

 #11  Wysłany: 2016-09-17, 17:37  


W zwiazku iz mam szacunek do osob starszych, a mniewam twierdzic iz data w nicku to data urodzenia, uszczypne sie w jezyk i nie wypowiem slow ktore same sie na niego cisna... no ale juz nie cFaniakuje na forum.
_________________
NDRP, Tesc walczyl 4 miesiace i 1 dzien. Na zawsze w naszych sercach.
 
JaBaba 


Dołączyła: 10 Sty 2016
Posty: 634
Pomogła: 14 razy

 #12  Wysłany: 2016-09-17, 18:37  


Marcin J napisał/a:
no ale juz nie cFaniakuje na forum.
_________________

Wrzucasz kamyczki do cudzego ogródka, a na swoich grządkach (w postach) masz takie kwiatki:
rownierz, jaknajszybciej, wydłurzenia, w krotce, zaczol, z regoly,
Przyganiał kocioł garnkowi...
_________________
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna...
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #13  Wysłany: 2016-09-17, 19:56  


Przypominam, że zgodnie z Regulaminem na forum nie ma miejsca na wzajemne przepychanki, obrażania, proszę trzymać się zasad. Jest to forum onkologiczne dla osób i Ich rodzin, które szukają tutaj pomocy i wsparcia i proszę uszanować powagę forum.

"Wszyscy traktujemy się z szacunkiem i życzliwością. Jesteśmy tu by pomagać lub uzyskać pomoc - nie ma więc na tym Forum miejsca na niespokojne, roszczeniowe dyskusje - autorzy takich wypowiedzi zostaną czasowo lub na stałe pozbawieni możliwości korzystania z zasobów Forum."

Marcin J, proszę pisząc zwracać uwagę na ortografię, wyrazy z błędem są podkreślane na czerwono dla ułatwienia i wystarczy je przed wysłaniem poprawić jeśli zawierają błąd.

pozdrawiam
 
Marcin J 


Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 665
Skąd: Trojmiasto
Pomógł: 91 razy

 #14  Wysłany: 2016-09-18, 11:30  


marzena66,

Niestety pracuje na windows uk, dlatego brakuje polskich znakow w postach jak i slownika, oczywiscie nie zwalnia mnie to z kontroli ortografi, czesto pisze w pospiechu a wiadomo ze pospiech jest wskazany przy lapaniu pchel... Obiecuje zwracac wieksza uwage na gramatyke :-(

Natomiast
JaBaba,

Nie jestem cFaniakiem i nikt nie ma prawa mnie nim nazywac.
Zyje Pani dluzej na tym swiecie i za pewne wie Pani co oznacza nazwanie kogos cwaniakiem.

Obrazliwe jest rowniez oczernianie moderatorow, przyjaciol forum, ludzi ktorzy staraja sie pomoc chorym w ktorej grupie jest rowniez Pani.

W Pani postach przewage maja posty o klotliwej tresci, natomiast sa one poprawne gramatycznie.

A teraz moge dostac bana za brak merytoryki i zabrudzanie forum, lecz czulem potrzebe odparcia kolejnego ataku przez forumowiczke ze swietnym nick-iem.
_________________
NDRP, Tesc walczyl 4 miesiace i 1 dzien. Na zawsze w naszych sercach.
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #15  Wysłany: 2016-09-18, 12:13  


1. Przypominam, że rozpoczynając korzystanie z Forum należało zaakceptować Regulamin tu obowiązujący.
O jednym wspominała Marzena66.

2.
Cytat:
To Forum zostało utworzone i działa na zasadzie poparcia dla DOWODÓW naukowych i zasad postępowania diagnostyczno-terapeutycznego. Te zaś winny być oparte na aktualnej wiedzy medycznej.
- jak podaje założycielka tego Forum DumSpiro-Spero

3. Wątek zamykam - dalsze dyskusje z punktu widzenia pracy Forum, nie mają większego sensu.

Nieporozumienia między sobą proszę wyjaśnić poprzez
pw.
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group