1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BeataM

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 22:49   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu kochana... tak bardzo Ci współczuję straty ukochanej Mamusi... To nie tak miało być :-(

...Niech anioły tulą Ją do snu…a ptaki budzą trzepotem skrzydeł...

...Niech śpi spokojnie...

Martuś przytulam Cię Dziecinko...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BeataM

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 20:30   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Matusiu jestem z Tobą...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BeataM

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 21:55   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu kochana, płaczę razem z Tobą ... Wiem co czujesz Dziecinko... Jesteś mądrą i dzielną Córką swojej ukochanej Mamy... Przytulam Cię i wiedz że ciągla o Was myślę... Jest mi ogromnie przykro, że toczy się to tak szybko... za szybko... Bądź przy Mamie i miej siłę przez to przejsć... Jestem z Tobą ... :tull:
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BeataM

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-26, 23:11   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu kochana... tak ogromnie mi przykro, że Twoja Mamusia gorzej się czuje... dopiero dziś przeczytałam, że jest tak źle... :-( Matruś przytulam Cię i przesyłam słowa pocieszenia... będzie lepiej, zobaczysz, Mama potrzebuje teraz dużo snu, radioterapia Ją mocno osłabiła... ale będzie lepiej... Wiedz, że często jestem z Tobą myślami, wiem, ze jest Ci trudno patrzeć jak Mama choruje, mi również jest źle... ale obie musimy byc silne dla naszych Mam... Bądź dzielna Martusiu, przesyłam uściski i trzymam kciuki za Twoją Mamę...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BeataM

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-20, 11:41   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu, tak mi przykro, że Mamusia osłabła... Teraz jest słaba ale myślę, że Jej stan poprawi się, zobaczysz... W chorobie nowotworowej tak już jest, że raz jest lepiej raz jest gorzej... Moja Mama teraz również jest w dołku, znów nie je, jest słaba... Ale jestem dobrej myśli i Ty bądź również Martusiu.... Bądź z Mamusią i Ją wspieraj. Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Twoją Mamusię |przytula| ps. Widziałam na NK zdjęcie Twojej Mamy z chłopakami... Fajna z Niej Kobietka:) |
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BeataM

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-18, 13:02   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Brawo Marta! Dzielna Kobieto! Cieszę się, że wywalczyłaś przyjęcie Mamy na oddział ... Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Mamusię i walczcie z całych sił! |przytula|
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BeataM

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-16, 15:40   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś |przytula|
Nie rozumię... czemu nie chcą przyjąć Mamy do szpitala?? Nie masz skierowania?? Nie mają miejsc??
Chyba musi być jakiś sposób??

Nie wiem co napisać... Mogę jedynie Cię pocieszyć Martuś, że może wszystko dobrze się ułoży... Nie załamuj się i bądź dzielna.
pozdrawiam Ciebie i Twoją Mamusię, trzymajcie się cieplutko :/pociesza:/
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BeataM

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-08, 14:18   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś, napisz jak Mama po naświetlaniu... w piątek byłyście?? Jak się czuje??

Wiesz tak sobie myślę, że chodząc codziennie na noc do pracy, niedługo nie będziesz mieć siły... W dzień nie śpisz... w nocy pracujesz... Musisz przystopować... Czy masz jakieś wolne?? Między nockami powinnaś mieć jakiś dzień wolnego, a może pogadaj z pracodawcą o małym urlopie??? Przemyśl to sobie, bardzo dobrze że opiekujesz się Mamusią ale ważny też jest odpoczynek... Na temat pomocy ze strony najbliższej rodziny zamilknę bo sama wiem coś na ten temat.... Niestety zostałyśmy same:(
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BeataM

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-03, 15:28   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
MArtusiu, trzymaj się dzielnie... Oczywiście musimy wszyscy wierzyć, że nasi Bliscy będą z nami jak najdłużej... nawet parę lat... Sama drąże temat co da chemia?? ile czasu pozostało?? Nie wiem czy dobrze robię?? Ale widocznie muszę to wiedzieć...
Przesyłam uściski i trzymam kciuki za Twoją Mamę |przytula|
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BeataM

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-31, 00:25   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś Ty wiesz... bądź silna! Musisz!!!! Bądź przy Mamie i cieszcie się każdą chwilą...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group