1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak brodawkowaty tarczycy
Autor Wiadomość
anka244 



Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 209
Skąd: Warszawa
Pomogła: 8 razy

 #181  Wysłany: 2015-03-03, 09:06  


Karolinax i Fraszka kochane wy moje ;) Mam pytanie : ponieważ jadę do CO na kontrolę za 2 tygodnie,chcialabym wiedzieć czy muszę isc do rejestracji głownej? Jak byłam w lipcu to pani doktor nie wpisała mi do książeczki PID daty i powiedziała ze nie trzeba bo juz jestem zarejestrowana :shock: nie wiem zatem czy jak bede czekać tam pół dnia to czy mnie przyjmą jesli nie pojde do rejestracji glownej. Nie wiem,trzeba miec skierowanie do poradni endokrynologicznej? Ja mam ale..z zeszłego roku :roll: Na kontrole mam dostraczyc usg tarczycy, mofrologie,tsh i wapno. No i o ktorej tam najlepiej być?
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #182  Wysłany: 2015-03-03, 13:43  


Cześć Aniu. Za każdym razem chodzę do rejestracji głównej (za to fraszka napisze, że jeszcze nigdy tam nie była :) ). Jeśli się boisz, że Cię lekarka nie przyjmie to dla świętego spokoju idź do tej rejestracji. Co do skierowania ja musiałam przynieść nowe do lekarza endokrynologa. Myślę, że to Twoje skierowanie mimo tego, że było wydane w zeszłym roku jest dalej ważne (chyba, że się mylę). Co do pytania o której najlepiej tam być. Mam taką zasadę: im wcześniej przyjdziesz tym szybciej wyjdziesz. Tylko tutaj nasuwa mi się pytanie do Ciebie. Masz wizytę rano czy po południu ?
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
fraszkaxxx 



Dołączyła: 04 Paź 2013
Posty: 107
Pomogła: 16 razy

 #183  Wysłany: 2015-03-03, 16:22  


karolina ha ha :) )))
fraszka napisze, że już raz była w rejestracji głównej, teraz w lutym rano przed jodem diagnostycznym

ale naprawdę Aniu, nigdy wcześniej przed wizytami w poradni do niej nie chodziłam, miałam wpisywane terminy wizyt w PID i to już wystarczało

miałam teraz też skierowanie wypisane przez internistę, ale nie chcieli ode mnie go w ogóle

potwierdzam, im wcześnie pójdziesz, tym szybciej wyjdziesz (na jodzie jak byłam i rano tam na pobraniu krwi przed 8 rano, to pod gabinetem chyba tylko z 10 osób siedziało)
_________________
fraszka Kasia z córką Lilą i sunią Sonią
 
anka244 



Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 209
Skąd: Warszawa
Pomogła: 8 razy

 #184  Wysłany: 2015-03-03, 17:23  


Dziękuję, zawsze mogę na was liczyć: ) Co do godziny...nie mam nic napisane ani powiedziane, pewnie mam przyjść z wynikami i czekać :shock: A do tej rejestracji obok poradni mam iść czy też nic? Ja mam datę napisaną na karcie z lipca z jodu diagnostycznego ze mam wizytę i nic więcej :(
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #185  Wysłany: 2015-03-03, 17:28  


Nie tym razem nie musisz iść do tej małej rejestracji. Do niej się chodzi jak ma się jod diagnostyczny.

[ Dodano: 2015-03-03, 17:30 ]
Jak nie wiesz czy masz wizytę rano czy po południu to po prostu zadzwoń do rejestracji głównej i się spytaj. Ja tak kiedyś zrobiłam jak nie byłam pewna.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
anka244 



Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 209
Skąd: Warszawa
Pomogła: 8 razy

 #186  Wysłany: 2015-03-03, 17:31  


Dzięki Karolina :) no ok, tylko jak pójdę do rejestracji głównej i zobaczy że nie mam wizyty wpisanej w PID to... co wtedy? Kasiu, jak po jodzie,w porządku?
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #187  Wysłany: 2015-03-03, 17:37  


Spokojnie, wszystko mają wpisane do komputera.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
anka244 



Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 209
Skąd: Warszawa
Pomogła: 8 razy

 #188  Wysłany: 2015-03-04, 09:07  


karolina, a to nie jest tak że rano przyjeżdżasz i czekasz pod gabinetem na swoja kolej? Dodzwonić się do rejestracji głownej to cud :(
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #189  Wysłany: 2015-03-04, 09:32  


Spróbuj dzwonić do rejestracji po południu. Przychodnia pracuje na 2 zmiany, nie wszyscy pacjenci są zapisywani na rano.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
anka244 



Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 209
Skąd: Warszawa
Pomogła: 8 razy

 #190  Wysłany: 2015-03-06, 09:57  


Dodzwoniłam się wczoraj po południu,tak jak radziłaś Karolina, dzięki :) A więc nie muszę iść do rejestracji głownej, mam wizytę zapisaną na 8:50 i po prostu mam czekać pod gabinetem aż poprosi mnie pani doktor. Wszystko jest wpisane w komputer.
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #191  Wysłany: 2015-03-06, 10:28  


Oczywiście rano przyjdź jak najwcześniej. Nie sugeruj się godziną na jaką jesteś zapisana.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
anka244 



Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 209
Skąd: Warszawa
Pomogła: 8 razy

 #192  Wysłany: 2015-03-18, 19:08  


Jestem po wizycie kontrolnej w CO. Na miejscu byłam przed godz.8, a wyszłam już o 10:00. Szybko dziś szło. Pani doktor spojrzała na moje badania i zapisała mnie na kolejną wizytę na kwiecień przyszłego roku :) Ciesze się że w tym roku jodu nie będzie, ale Pani dr. mówi że przy mikroraku kolejny jod podaje się dwa lata od operacji. Tak wiec póki co - mam spokój z wizytami w CO:) Aha, pobrali mi krew na badanie markerów. Wyniki w przyszłym tygodniu.
Pozdrawiam wszystkich :)
 
ronnie 



Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 113
Skąd: Poznań
Pomógł: 8 razy

 #193  Wysłany: 2015-03-18, 19:34  


Takie wiadomości czyta się z wielką przyjemnością ;) . Oby tak dalej! Pozdrawiam!
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #194  Wysłany: 2015-03-18, 22:26  


Super
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
anka244 



Dołączyła: 13 Kwi 2014
Posty: 209
Skąd: Warszawa
Pomogła: 8 razy

 #195  Wysłany: 2015-03-30, 19:08  


Moje markery też są w porządku :) Ale ostatnio mam problem :( mam od 2 tygodni cały czas stan podgorączkowy, utrzymuje sie 37 - 37,2. Nic mi oprocz tego nie jest, nie jestem chora,nic mnie nie boli a stan podgorączkowy jest :( Zrobiłam dziś badanie CRP i mam podwyższone bo mam 17,7 a norma to <5 :( OB mam 12, norma 3-15. I znowu jestem cała w strachu :( o co chodzi....mam juz dosyć tych chorób, ciągle coś :( co to może być? tsh ok, morfologia tez w miarę...gdzie mam z tym iść? lekarz rodzinny czy od razu hematolog?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group