1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Iwka3219 - komentarze
Autor Wiadomość
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #286  Wysłany: 2012-07-07, 14:23  


Znam ten wiersz Romus.

Romeczku moj Kochany, ale to przezywasz ze mna te intymne momenty miedzy mna i moim Tatkiem. Tu , za kazdym razem kiedy opowiadam Ci o moi Tatcie, jak wspominam. Nie widzisz,ze Ty jestes tu blisko ? Tuz obok i jestes swiadkiem tego co dzieje sie u mnie w serduszku ?
I uwierz mi chcialabym ,by wszystko bylo inaczej, bys mogl poznac mojego Tatke, pewnie byscie sie dogadali :D
Nawet nie wiesz, jak ja sie ciesze,ze do mnie zagladasz i mozesz byc przy moich wspomnieniach. Tak w zyciu, to ja nie mam z kim o tym porozmawiac. A ja czasami mam ochote usiasc i tak caly dzien posmiac sie ,poplakac, powspominac i poopowiadac o moim Tatulu.
Dlatego dziekuje Ci ze tu jestes i mnie sluchasz i ze mna to przezywasz. To jest najwiekszy dar jaki w ostatnimi czasy dalo mi zycie .. Ciebie ..i to forum.

Nie wiem jak mam opisac moja milosc do Taty i to co czuje, po jego odejsciu.. moze znow wierszem:

Kocham cię nie wiedząc jak, ani kiedy, ani dlaczego,
kocham cię po prostu, bez wątpliwości, ani dumy:
tak cię kocham, bo nie umiem kochać inaczej,

jedynie w ten sposób, którym nie ma jestem ani jesteś,
tak blisko, że twoja ręka na mojej piersi jest moją,
tak blisko, że to Twoje oczy zamykam, gdy klade sie do snu...

( oryginalnie jest to wiersz Pabla Nerudy )

Dziekuje
_littleflower_
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #287  Wysłany: 2012-07-08, 16:41  


Iwonko.
Cieszę się że zaliczasz mnie do tych z którymi chcesz rozmawiać...to zaszczyt i przyjemność bycia wyróżnionym w ten sposób.
Każda rozmowa z Tobą, pomimo trudności w ostatnim czasie jest dla mnie prawdziwym skarbem, myślę że wokół siebie masz więcej Przyjaciół, może nie są tak starzy jak ja, ale z całą pewnością rozumieją Twój ból i mogą przytulić Cię do serca, jak ja czynię to w tej chwili _itsme_ :in_love: :cmok:
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #288  Wysłany: 2012-07-08, 20:32  


MISTRZOSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!
Polska Bialo - Czerowni !!
Kocham ich , no Kocham ich :D Znow zdarlam gardlo :D
Nanananana :) Polska !
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #289  Wysłany: 2012-07-09, 17:54  


Nie wiedziałem że nasi grają....
Ale cieszę się z Twojej radości.

Iwonko jadę się naświetlać już jutro...trochę szybko i niespodzianie ale ... trudno.
Całuję :in_love: |uscisk| :flower:

[ Dodano: 2012-07-10, 15:31 ]
:sun: _itsme_ :cmok: :heart:
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #290  Wysłany: 2012-07-14, 10:23  


Dziekuje Romeczku

_littleflower_ :heart:

Dziekuje, ze mnie odwiedzasz :)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #291  Wysłany: 2012-07-15, 07:14  


Ja też odwiedzam, tyle, że tu nie zostawiam śladu.
Ostatnio czekam na jakiś malutki znak, na jakiś malutki sms-esik i co ??? ;) I nic ... A cóż mówi się trudno i kocha się dalej. ;)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #292  Wysłany: 2012-07-15, 14:06  


Juz Justys napisalam , przepraszam ale ostatnio to nie wiem na jakim swiecie zylam..

Lubie swoja prace, ale jedna osoba skutecznie niszczy wszystko. Wiem , ze tak jest , ze zawsze znajdzie sie taki ktos. W tym tygodniu dzialanie tej osoby,skutecznie utrudnilo mi prace i sposob postepowania tej osoby, przyczynil sie do tego w jaki sposob bylam dostepna na konferencji jaka mielismy.
Ta osoba , wykonczyla juz pare dziewczyn u nas w pracy...pierwszy raz dotknelo to mnie. Jednak ja tego nie odpuszcze i wcale nie chce przeprosin, bo ta osobe, ciagle ktos upomina, ze zle robi, przeprasza i dalej tak samo.. Zamierzam najpierw wewnetrznie zglosic sprawe o mobbing.

A tak poza tym.. musze sie zajac troche zdrowkiem. Wezly chlonne sie powiekszaja, mam plyn w jamie macicy i znow biopsja piersi. No i ten sen..
Pisze tu, bo gdzie mam sie wygadac.. :(

I jeszcze wiersz mam.. bo tak sie czasem chce do czlowieka..

Dozorca bramę otwiera,
Pacierze senne ktoś gdera,
Wracają z nocnej zmiany już.
Na niebie blask porannych zórz,
Przy kawie samotnej,
Przy chlebie samotnym marzę...

Czasem chce się do człowieka,
Kiedy szczęścia brak,
Kiedy na nas nikt nie czeka
Albo byle jak.

Czasem chce się do człowieka,
Gdy się jest na dnie,
Film nie pomaga,
Książka to blaga, nie, nie, nie!

Bo nam chce się do człowieka,
Knajpy znają nas,
Musi minąć jakiś czas,
Musi wyschnąć rzeka,
Muszą zblednąć sny,
Wtedy wrócą zwykłe dni.

Dozorca bramę zamyka,
Ostatni przechodzień znika,
Na strychu wielkie pranie schnie,
Po cichu mysz okruchy je,
Zasypiam zbyt wcześnie,
I marzę już we śnie, we śnie...

Czasem chce się do człowieka,
Kiedy szczęścia brak,
Kiedy na nas nikt nie czeka
Albo byle jak.

Czasem chce się do człowieka,
Gdy się jest na dnie,
Film nie pomaga,
Książka to blaga, nie, nie, nie.

Nie pomoże żaden lekarz
Ani głupia złość,
Musi nadejść taki ktoś,
Kto chce też do człowieka,
Lepszy jest niż ty,
I otworzy Tobie drzwi...
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #293  Wysłany: 2012-07-15, 14:09  


iwka3219, :tull: :tull: :tull:
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #294  Wysłany: 2012-07-15, 14:59  


W dawnych czasach gdy ukazywała się gazeta "Przekrój
' na ostatniej stronie można było znaleźć perełki pisane przez nieznanych poetów...
Nie jestem w stanie napisać kto jest autorem tego wiersza, którego nawet nie pamiętam, bo po blisko 40 latach zostały strzępki, które gdzieś tam kołaczą
"gdzieś za opłotkami szczekają kundle, smrodzą, przeszkadzają dokuczają, nie wnoszą nic do naszego życia oprócz niesmaku.
Dlatego nie warto przejmować się nimi trzeba robić to co robimy, a kundle niechaj warczą, głupie i malutkie,
Wybacz, że jestem w stanie oddać tylko sens tamtej wypowiedzi, ale dla mnie była to ważna wskazówka w życiu, spróbuj, może Tobie też się przyda...

Niekiedy współczuję kobietom swojej brutalnej szczerości...facet ma łatwiej... widząc, że ktoś mnie drażni zawsze mogę podejść i spytać się dyskretnie: Chcesz po ryju?
Do tej pory na 100 przypadków odnotowywałem sukces gdzieś w granicach 95% pozostali wybierali po ryju :shock:
Serdeczności Iwonko dla Ciebie :lol:
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #295  Wysłany: 2012-07-15, 15:15  


Romeczku,

Ja z ta Pania nie dyskutowalam, to nie ma sensu - powiedzialm tylko, ze to ze inni jej na to pozwalaja to nie znaczy, ze uda jej sie i ze mna . I ze przekroczyla cienka linie i zalatwie to w inny sposob.
Od tego momentu wysylala do mnie biedne dzieczyny z recepcji, do mnie nie odwazyla sie podejsc ( oczywiscie caly gniew na to , ze jakas osoba postanowila powiedziec jej NIe, spadl na recepcjonistki )
Mysle, ze w domu sie uspokoila i na drugi dzien przprosila obie Panie, ale sadze ze jest to wynik jedynie instynktu samozachowawczego, bo ona wie, ze jej nie odpuszcze. Tak jak nie odpuscilam jednemu Dyr. za odzywanie sie do mnie i ludzi typu - cyt. what the f..k it is, f..k this sh.t.. itd itd

Nigdy Romku nie bylam osoba, ktora godzila sie na takie traktowanie i nigdy nie bede.
To bylo spotkanie na szczycie, kazdy mial nerwy a ja bylam nazwijmy to centrum operacyjnym i tylko ta Pani robila wszystkim problemy. Poza tym nie moge tolerowac takiego zachowanie rowniez wobec firmy, z ktora wspolpracowalam. Bo ta Pani oczywiscie wyzywala sie rowniez na nich..

Jezli inni pozwalaja ok, ale ja mowie NIE .

No nic Romeczku, ta walka jest niczym, przy walkach jakie ludzie tocza tu na forum..

A moj wiersz to - Agnieszki Osieckiej, kocham czytac wiersze... mam pare tomikow poezji.

A jak mowilam, katechizacja Twardowskiego to chyba jedyna jaka przemawia do mnie...
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #296  Wysłany: 2012-07-19, 16:45  


Iwonko najwięcej miejsca dla siebie zawsze żąda miernota, to ciecie są najważniejsi w każdej firmie, to kiepscy fachowcy i mało kompetentni asekuranci ślizgający się po czyichś plecach mówią: dajcie mi ludzie, ja to załatwię...
Facet, choćby najlepszy specjalista okazujący swój stan frustracji za pomocą słów nieparlamentarnych słów jest żadnym profesjonalistą, albo odreagowuje swój problem małego fiutka...
Głupio mi o tym pisać ale pewnych spraw i rzeczy nie da się sprowadzić do poziomu naszych partnerów... musimy reagować w taki sposób, aby zapamiętali raz na zawsze: nie wszyscy są z tej samej materii, nie wszystkich można potraktować jako nawóz do własnej kariery, a takie obcinanie obcasów świetnie działa na innych..
Choć z naszą Polską mentalnością... Twoją postawę dawniej nazywano Donkiszoterią.
Iwonko wiesz, ze życzę Ci największego sukcesu, wiesz, że zawsze będę wspierał Cię i podziwiał... ale musisz wiedzieć, że nikogo się tak bardzo nienawidzi, jak tego, kto upokorzył miernotę, kundelka...
Ściskam gorąco :cmok: :heart:
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #297  Wysłany: 2012-07-21, 08:46  


o o o ta piosenka pasuje do tej sytuacji..nic dodac nic ujac..



no i w tydzien stalam sie specjalista od mobbingu .. ;)
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #298  Wysłany: 2012-07-21, 09:20  


spakowana?
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #299  Wysłany: 2012-07-25, 19:31  


I dzis cos pozytywnego z pracy , na rozladownie .. wtajemniczeni wiedza o co chodzi :)
Naprawili nam w koncu najwieksza toalete :)

I w koncu od 10 lat pracy ide na 2 tyg urlop ! jupiii ( chociaz toaleta bardziej cieszy ;P )

Buziaki i zdrowka - dla wszytkich odwiedzajacych :)
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #300  Wysłany: 2012-07-25, 20:21  


wreszcie sobie odpoczniesz. i bardzo dobrze.

wypoczywaj i zdrowiej
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group