1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Iwka3219 - komentarze
Autor Wiadomość
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #256  Wysłany: 2012-06-10, 01:07  


Nie wiem czy mogę [uoeee] ale co mi tam, napiszę najwyżej dostanę baty od dzisiejszej... (uwaga!!! )... solenizantki :fiufiu:

Iwona :) kochana ...
Życzę Tobie wszystkiego co najlepsze !!!
Aby ten wspaniały uśmiech nigdy Cię nie opuszczał :)
Bądź taką jaką jesteś :heart:
DUŻO zdrówka !!!
Niech Twe najskrytsze marzenia się spełniają ;)
Niech Twoje życie toczy się tak jak tego zapragniesz.
Po prostu BĄDŹ !!!

DUŻO miłości :in_love: i Ty wiesz czego ja jeszcze Tobie życzę ;)
:flow:

Anelia napisał/a:


Sto lat !!!
P.S. Dziękuję za wszystko! Dziś wypiję za Twoje zdrówko ::dance::
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #257  Wysłany: 2012-06-10, 01:11  


Z okazji przyjęcia kolejnej wiosny na kark wszystkiego tego co jest naj świata w kolorach tęczy niech dobry anioł w trudach Cię wyręczy, niech miłość w serduszku radośnie błyska i niech przy Tobie zawsze będzie osoba bliska... niech wszystkie kręte ścieżki prostymi się staną a nasze uczucia w marzeniach zostaną... powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym i spełnienia najskrytszych nawet na pozór nierealnych marzeń
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #258  Wysłany: 2012-06-10, 19:49  


Iwonko
Nie będę tłumaczyć się że faceci to generalnie same "datowe" głąby, ale w moim wypadku jest to prawda.

Kochanie zawsze, każdego dnia życzę Ci samych dobrych dni, jest obojętna okazja, skoro istnieje możliwość powiedzenia Ci, że jesteś kochana... z największą przyjemnością czynię to...
Samych cudnych chwil, samego dobra na każdą chwilę... :heart: :cmok: :cmok: ::thnx::
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #259  Wysłany: 2012-06-11, 10:46  


Agusiu Ty Moje Kochanie - tak mi milo bylo :) Wlasnie ogladalam powtorke meczu PL - Grecja i byla zazarta dyskusja co i jak i dostalam od Ciebie smska - bylas pierwsza :)
Moja Ty Kochana Duszyczko !

Juleczko - nawet nie wiesz jak mi bylo milo , znam Was krotko, ale przyspozyliscie mi tyle radosci sama pamiecia :)

Romeczku, Justys - uwielbiam Was ! Moje Skarby

Michal - wyslales mi takie zyczenia, ze wycisnely mi lezki. Oczywiscie ze wzruszenia, ze tak pieknie napisales

W ogole Was wszystkich uwielbiam :)

Dziekuje Wam z calego serca za pamiec, to bardzo mile, ze wpisalam sie w Wasza pamiec i serduszka :)
:flower: :in_love: |buziaki| :heart:

Ja ogolnie jestem malo uchwytna, bo ja zawziecie kaqzdy mecz ogladam- od zawsze kocham sport , a szczegolna sympatia daze pilke nozna, reczna i moja kochana siatkowke !
Oddana jestem calkowicie ogladaniu euro i aktywnie kibicuje :)
I wbrew dzisiejszym czasom - jestem patriotka i kocham barwy Bialo-Czerwone !

Sciskam Was !
Iw
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #260  Wysłany: 2012-06-12, 13:04  


Iwonko.
Wiem że strasznie paskudnie to wygląda, ale...w moim wieku miłość bez wzajemności nie ma sensu... mnie po prostu nie stać na to aby kochać platonicznie i beznadziejnie.
Szkoda mi zwyczajnie czasu, ja muszę mieć za swoje uczucia coś TU I TERAZ.
Nie sprawia mi frajdy, że moja do tej pory ukochana ojczyzna ogranicza się tylko do bzykania mnie na wszystkie możliwe sposoby... dla mnie bzykanie nie jest synonimem miłości pasowałoby choć raz na jakiś czas dać ...buzi :--:

Oczywiście że kibicowanie naszym chłopakom jest przyjemne... ale dla faceta, który ledwo łazi, oglądanie telewizji byłoby złamaniem kilku zasad... ja nawet "M jak miłość nie" oglądam, więc jest chyba wszystko jasne :mrgreen:
_________________
romek
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #261  Wysłany: 2012-06-15, 21:03  


Może kiedyś na temat Ojczyzny popełnię wpis. Jest taka jaka jest, ale jest moją Ojczyzną, oprócz rządu i tych co robią mnie w balona (żeby nie powiedzieć gorzej) jest kilka w niej fajnych rzeczy. Na razie bez szczegółów. Ale teraz piosenka
http://www.youtube.com/watch?v=Nzh_KF3eCy4
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #262  Wysłany: 2012-06-15, 22:05  


dla mnie Polska nie miała znaczenia puki nie wyjechałam za granicę. zero znajomości hiszpańskiego - prawie nie możliwe porozumienie się angielskim w śród tamtejszych ludzi i po miesięcznym pobycie tam usłyszeć polski język- bezcenne

jak cała firma staje z produkcją na znak szacunku dla nas Polek w dniu rocznicy śmierci Papieża i jest minuta ciszy.

owszem mam żal do mojego Kraju za to wszystko co się dzieje z lecznictwem szkolnictwem itd ale gdyby przyszło by znów walczyć za nasz kraj - poszłabym
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #263  Wysłany: 2012-06-16, 16:21  


Nie twierdzę, że wiek daje wiedzę, mądrość, ale na pewno daje dystans...
Ktoś wymyślił powiedzenie : tam jest mój dom, gdzie mieszkam, czyje pieśni śpiewam...http://www.youtube.com/watch?v=ZW_fu9EJWoI

Nawet nie wyobrażacie sobie jak często zadawałem sobie to pytanie, i to nie dlatego że jestem malkontentem wiecznie niezadowolonym i narzekającym bo to cecha narodowa....
:-[

[ Dodano: 2012-06-16, 16:21 ]
http://www.youtube.com/watch?v=ZW_fu9EJWoI
_________________
romek
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #264  Wysłany: 2012-06-16, 19:36  


roman1130 napisał/a:
estem malkontentem wiecznie niezadowolonym i narzekającym bo to cecha narodowa....
:-[

Ja nie jestem malkontentką, ani wiecznie narzekająca , i mówienie, że malkontenctwo to cecha narodowa to dla mnie zwykła wymówka ;P
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #265  Wysłany: 2012-06-18, 19:20  


Witam poniedziałkowo :flower:

Wybacz Iwonko, że na Twoich stronach odpowiadam Justynce, ale to nie ja wymyśliłem swoje cechy narodowe, zrobili to za mnie inni światlejsi i rozumniejsi ode mnie... ja tylko się pod tym podpisałem...http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1500999,1,obraz-polaka---malkontenta :mrgreen: :mrgreen: :roll:

[ Dodano: 2012-06-18, 19:21 ]
http://www.polityka.pl/kr...alkontenta.read
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #266  Wysłany: 2012-06-18, 19:35  


A ja nie mam zalu do kraju.
A wynika to z jednego faktu - ja znam dobrze historie i stosunki miedzynarodowe ( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hihi )
To , ze Panstwo popelnia pare gaf, to zdarza sie wszedzie. Jest pare rzeczy, ktore mozna zrobic ale na wszystko trzeba czasu.
Ja nie bede sie teraz rozpisywac, skad takie moje myslenie- ale moge powiedziec, ze mam dosc solidne argumenty :)
I ja do Panstwa zalu miec nie bede - bedzie zle, mam mozliwosc wyjazdu i juz nie raz wyjechalam, to wyjade i wtedy, kiedy bedzie mi bardzo zle ;)

A ja i tak Kocham nasza Reprezentacje :P I mozecie sobie na nich gadac a ja i tak bede im wierna :) i we wrzesniu bede im kibicowac na Standionie , moze osobiscie obcaluje Obraniaka :mrgreen:
A ja dzis bede kibicowac Irlandczykom :) Uwielbiam ich rowniez, moja druga ojczyzna w koncu :)

A i tak jeszcze poza pilka nozna.. a tak sie kibicuje podczas meczy w siatke ( im tez jestem wierna )
I zaspiewam wszystkim Naszym jak spiewalam tutaj ..
Juz teraz wiem, ze dni sa tylko po to , by do Ciebie wracac kazda noca zlota, nie znam slow co maja jakis wiekszy sens, jesli jedno tylko jedno wiesz.. BYC TAM ZAWSZE TAM GDZIE TY ! zawsze tam gdzie WY .. :)




I Polska Reprezentacja bedzie dla mnie takze takim Malym Rycerzem..

http://www.youtube.com/wa...ature=endscreen

I ja tam bylam , miod i wino z nimi pilam...

Zdrowka Kochani ! I pedze ogladac mecze ..
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #267  Wysłany: 2012-06-19, 11:44  


Witaj Iwonko.
Wiesz to jakaś dziwna historia, to znaczy historia naszej Ojczyzny...
40 lat temu uczono nas jedynie słusznej i prawdziwej historii Polski, po tym okresie, znów zaglądając do podręczników stwierdziłem, że niby kraj ten sam, daty te same, postaci te same.... tylko sens zupełnie inny, nie mówię że z Księżyca, ale mniej więcej z tamtych okolic...\

Obrazem naszych punktów widzenia jest anegdotka:
w niebie spotyka się Hitler z Gierkiem
Edek zamyślony, refleksyjnym tonem do Hitlera:
- Ty miałeś Goeringa, on potrafiła wszystko ludziom wytłumaczyć...
Adolf wściekły: Edek, ja gdybym miał takich speców od propagandy jak ty, to Niemcy do dziś nie wiedzieliby, że przegrali wojnę...

Iwonko Historia Stosunki Międzynarodowe nie jest nauką w ścisłym znaczeniu tego słowa, jest zwykłym narzędziem psychospołecznym i w zależności od tego jakie zadanie się przed nią stawia.... spełnia swoją rolę.

Twierdzisz że znasz historię... a ja bezczelnie spytam tylko którą?
Według górali istnieje 3 rodzaje prawdy: Święto prawda, Tys prawda i gówno prawda

W starożytnym Rzymie żądano :igrzysk i chleba, ja delikatnie wołam to samo, dodając, igrzyska na lepszym poziomie, bo ten jest już nie śmieszny, jest po prostu żenujący.

Cieszę się że przyjmujesz za dobrą monetę to co robimy jako rząd (demokracja), twierdzisz, że jak przestanie Ci się podobać, to wyjedziesz... ale ja nie wyjadę, ja MUSZĘ tu mieszkać, może dlatego tak bardzo różnimy się w ocenie tych samych faktów...

|uscisk| :cmok: :heart:
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #268  Wysłany: 2012-06-19, 19:28  


Romeczku ,

Chyba mnie nie zrozumiales ;) Nie mozna winic za stan gospodarki obecnych a nawet poprzednich rzadow.. to jest ekeft historii,jaka sie tu dziala. Historia to fakty i absolutnie nie jest narzedziem psychospolecznym. Ale jak juz dany autor nam te fakty ocenia, to juz inna sprawa.
I przykro mi , ale ja sadze , ze malo ludzi rozumie historie. A owszem i ta dyscypline nauki , trzeba zrozumiec.

Niezgodze sie jesli chodzi o pojecie stosunkow miedzynarodowych - bo nauka ta wiaze ze soba rozne dysycpliny. I narzedziem psychospolecznym nie jest , a bynajmniej nie tak znaczaco.

A co do wyjazdu, nie kazdy moze, wiem. Ale za to wiem, ze cecha naszego spoleczenstwa jest narzekanie na wszystko, a ja tego nieznosze. Bo ludzie narzekaja, ale nic nie robia.
Chcesz cos = zrob cos

Ciagle mowie - narzekac kazdy moze.

Ale wiesz, ze mimo ze sie nie zgadzam z Toba to Cie uwielbiam !


:littlehs: :heart:
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #269  Wysłany: 2012-06-21, 14:35  


Witaj Iwonko :flower:

Nie musimy się zgadzać we wszystkich sprawach, najważniejsze, że darzymy się szacunkiem i zrozumieniem w wielu innych kwestiach, że dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, i potrafimy szanować swoje przekonania.
Pewno że możemy siedzieć i milczeć na ten sam temat, ale o ileż ciekawiej i lepiej gdy spieramy się, przekonujemy wzajemnie, ale nie nakazujemy sobie w co mamy wierzyć...
Iwonko wiem że jesteś zajęta, ale gdy znajdziesz chwilkę zaglądnij tutaj
http://www.strefapiosenki...id=128&Itemid=1
Może prędzej zrozumiesz moje nastawienie do naszej rzeczywistości, być może anachroniczne ale jednak moje własne a nie kupione na mityngu partyjnym,
Ściskam Cię najserdeczniej jak tylko umiem ::thnx:: |uscisk| :cmok:

[ Dodano: 2012-06-21, 21:43 ]
http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #270  Wysłany: 2012-06-25, 20:01  


A tak poza naszymi dyskusjami...

Czwarta nad ranem
Może sen przyjdzie
Może mnie odwiedzisz

Czwarta nad ranem
Może sen przyjdzie
Może mnie odwiedzisz

Czemu cię nie ma na odległość ręki?
Czemu mówimy do siebie listami?
(...)

Czemu się budzę o czwartej nad ranem
I włosy twoje próbuję ugłaskać
Lecz nigdzie nie ma twoich włosów
Jest tylko blada nocna lampka
Łysa śpiewaczka..

Ehhhhhhhh.. :(
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group