1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Centrum Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach
Autor Wiadomość
888ONA888 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 155
Pomogła: 10 razy

 #16  Wysłany: 2012-03-22, 14:36  


witam.. chciałabym dowiedzieć sie od ludzi którzy leczą sie właśnie w Gliwicach.. czy jeśli robiłam RTG klatki piersiowej i usg dołów pachowych to wyniki muszę gdzieś odebrac osobiscie czy automatycznie one idą do lekarza u którego bede miala wizyte kontrolna? Z tego calego pospiechu nie zapytalam, choc przy USG chyba powiedziano mi że wyniki u lekarza.. choc pewna nie jestem.. prosze o odp..
_________________
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
krakowiajka86 


Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 215
Pomogła: 1 raz

 #17  Wysłany: 2012-04-18, 10:07  


CZy wykonują tam też operacje usunięcia guza czy tylko radio, chemioterapię itp
_________________
krakowiajka86
 
Pablo 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 292
Skąd: Kraków
Pomógł: 154 razy

 #18  Wysłany: 2012-04-18, 21:49  


W Gliwicach jest równiez chirurgia i wykonują tam zabiegi operacyjne.
_________________
Pablo
www.raktarczycy.blogspot.com
 
IZA1970 


Dołączyła: 31 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: ZABRZE

 #19  Wysłany: 2012-06-01, 12:37  Re: Centrum Onkologii w Gliwicach


Iza-55 napisał/a:
A ja mam pytanie o CO w Gliwicach. Jak długo od zdiagnozowania rodzaju raka i podjęcia decyzji przez lekarzy o radioterapii i chemii trzeba czekać na rozpoczęcie leczenia? Czy ktoś kto tam się zgłosił mógłby mi to przybliżyć? Moja siostra ma mieć rozpoczętą chemio-radioterapię w Opolu i chciałam to porównać.
Pozdrawiam. Iza
Ja trafilam do nich juz po operacji a poniewaz mialam ropne rozlane zap.otrzewnej czekalam az brzuch sie zagoi do rozpoczecia leczenia ale od kwalifikacji przez ,,chemika" czekalam tydzien do rozpoczecia leczenia
_________________
WITAM MAM PROBLEM DOTYCZACY RZEKOMYCH PRZEZUTOW JELITA GRIBEGO CZY KTOS MOZE MI POMOC?
 
 
Alicja Skibińska 


Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 1

 #20  Wysłany: 2012-08-09, 16:40  Rak brodawkowaty tarczycy


To mój debiut :) 23 lipca wycięto mi tarczycę, łącznie z guzami (jakie się tam znajdowały). Wynik hist.pat. wskazuje na raka brodawkowatego. Przed zabiegiem robiłam usg, biopsję, wyniki z krwi (tsh ft 4) wszystko było w normie.... A tu "niespodzianka". Chcę podjąć leczenie onkologiczne w Gliwicach. Zarejestrowano mnie na październik....Czekanie - liczenie dni...chyba nikomu się to nie podoba. Łudzę się że zaszła pomyłka i błędnie odczytano wynik. Potrzebuję dostać się prywatnie do lekarza onkologa, chciałabym by spojrzał na materiał pobrany z guza "swoim okiem". Czy możecie polecić mi lekarza onkologa, który przyjmuje prywatnie a jednocześnie pracuje w Instytucie Onkologii w Gliwicach? Ja mieszkam w Gdańsku...do Gliwic mam kawałek...Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam. Alicja
  
 
Pablo 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 292
Skąd: Kraków
Pomógł: 154 razy

 #21  Wysłany: 2012-08-09, 21:01  


Witaj. Z tego co się orientuję to materiał ocenia patomorfolog, a nie onkolog. Onkolog opiera się tylko na wynikach badania.
Jeśli trafisz do Gliwic to tam najprawdopodobniej poproszą o przekazanie im materiałów do badania, tzw. "szkiełek", ale nie na pewno.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2012-08-09, 21:03 ]
Jeśli diagnozę postawiono na podstawie materiału pobranego w trakcie operacji, to raczej na pewno jest trafna. Ale głowa do góry, to się teraz leczy i to z pozytywnym skutkiem.
Wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.
_________________
Pablo
www.raktarczycy.blogspot.com
 
bonzo07 


Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 22

 #22  Wysłany: 2013-06-28, 19:52  


Mam pytanie, jeżeli ma się czerniaka przerzuty do mózgu i węzłów chłonnych radioterapia właśnie w Gliwicach ma trwac około 2 tygodni, po jakim czasie dowiem się czy są efekty leczenia?
 
Mpanshya 


Dołączyła: 20 Sie 2015
Posty: 1

 #23  Wysłany: 2015-08-20, 16:33  prywatne leczenie raka brodawkowatego tarczycy


Witam,

czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć jak to jest z prywatnym leczeniem raka brodawkowatego tarczycy w CO w Gliwicach? Jakie są koszty, do kogo najlepiej się zgłosić?
Chodzi mi dokładnie o pierwszą wizytę w ośrodku, badania, samą operację..
 
KrzysztofM 


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Lublin

 #24  Wysłany: 2015-08-24, 09:12  


Wydaje mi się, że będą bardzo duże
 
Maciej1972 


Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 4

 #25  Wysłany: 2015-10-26, 07:48  


Witam,
jak wygląda kwestia możliwości bezpłatnego zaparkowania auta w okolicy Zakładu Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej w Gliwicach (na cały dzień) i dojazdu do niego w godzinach porannych z Hotelu Diament Economy (ul. Zwycięstwa) lub Hotelu Malinowski Business (ul. Portowa). Mam na myśli kongestię ruchu czyli popularne korki :)
A może lepiej zostawić auto dalej, np. pod którymś z hoteli i przejść się pieszo?
 
magda88 


Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 104
Pomogła: 4 razy

 #26  Wysłany: 2015-10-29, 12:52  


Maciej1972, jeżeli zdecydujesz się na nocleg w Hotelu Malinowski, to najlepiej będzie zostawić auto i przejść się do CO - 15-20 minut spacerkiem. W przypadku noclegu w Hotelu Diament musisz się liczyć z płatnym parkowaniem. Pozdrawiam
_________________
Tato - mój Anioł 01.05.1949-04.11.2015 - Kocham Cię, nie mówię żegnaj, a do zobaczenia!
 
Dronka82 



Dołączyła: 04 Cze 2014
Posty: 477
Skąd: Gliwice
Pomogła: 89 razy

 #27  Wysłany: 2015-10-29, 17:56  


Z Hotelu Diament przy Zwycięstwa też jest bardzo blisko na pieszo (do 10 minut - maksymalnie). W dobrej lokalizacji w stosunku do CO jest też Hotel Silvia
Studzienna 8 - ma swój parking, zdaje się, że darmowy, bo na terenie hotelu właśnie.
W centrum Gliwic wszędzie obowiązuje strefa płatnego parkowania - to swoista nowość, dlatego piszę.

[ Dodano: 2015-10-29, 18:03 ]
Malinowski ma to do siebie, że w jego bezpośredniej lokalizacji budowana jest obecnie DTŚ, są remonty i pieszo bliżej znacznie, bo co chwilę coś się zmienia przez te remonty.
_________________
"Jes­teś duszą Wszechświata i duszy Wszechświatem!" (złotousty Tuwim)
 
macjac 


Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 1

 #28  Wysłany: 2015-11-15, 11:36  Szukam lekarza w Gliwicach


Witam,
jakiego lekarza zajmującego się ginekologią onkologiczną moglibyście polecić w Gliwicach? Biorę pod uwagę zarówno wizytę prywatną jak i konsultację w poradni szpitalnej. Będę bardzo wdzięczny za informację. Pozdrawiam serdecznie.
 
markowski 


Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 13

 #29  Wysłany: 2016-01-17, 19:30  


Również proszę o informacje o onkologu z zakresu ginekologi Centrum Onkologii w Gliwicach. Bardzo proszę o informacje, pozdrawiam,
 
Nadzieja79 


Dołączyła: 06 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec

 #30  Wysłany: 2016-08-06, 21:42  


Witam, jestem tu nowa :) O IO Gliwice mogę powiedzieć same superlatywy. Mój tato leczy się tam od 15 lat i postawili go na nogi. Nigdy nie przypuszczałam , że w wieku 36 lat sama będę potrzebować ich pomocy. Przecież nie palę , alkohol okazyjnie , jedzenie zawsze dobrej jakości i badania zawsze aktualne. Moje wrażenia hmm chyba dużo mówić samo wejście do tego miejsca powodowało u mnie rozpacz. To tam w końcu po kilku miesiącach potraktowano mnie poważnie nie zbywając mnie hasłem "taka masz urodę" albo " niepotrzebnie panikujesz" albo " to na pewno tylko silny stan zapalny". Jeżeli ktoś ma problem z terminem polecam stronę instytutu i e-rejestracje. Sama z tego skorzystałam pierwszy termin miałam na 14,06 będąc w rejestracji osobiści 16.05 . 17.05.byłam w klinice w Ligocie (choruje na Crohna) tam pani doktor powiedziała żeby za wszelką cenę przyspieszyć bo muszą zawiesić moje leczenie. Przypadkiem weszłam na stronę i zarejestrowałam termin na 19.05:) fakt wiele godzin tam przesiedziałam ale od razu lekarz ustalił mi terminy badań ze względu na inne leczenie musiało się trochę odwlec. Wiadome wielu pacjentów ale wszyscy szukają pomocy i wsparcia. Czasem od nas też powinni liczyć na przychylność i odrobinę wyrozumiałosci. Od lat jeżdże po różnych klinikach ze sobą i z synem- proszę mi uwierzyć nie jest źle. U mnie w zwykłej przychodni rejonowej jest o wiele gorzej i trudniej się porozumieć z kadrą badź co bądź , która powinna być dla nas. Teraz w czwartek mam odebrać wyniki z biopsji gruboigłowej piersi i będę wiedziała co jest tak na prawdę. U nich zajęło mi to 3 miesiące , a u Nas u ginekologa prosiłam się o badania 9,5 miesiąca bo chciałam wierzyć że rzeczywiście niepotrzebnie panikuje. Gdybym zaufała sobie to dziś już wiedziałabym co ze mną. :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group