1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Szukam przyjaciela...
Autor Wiadomość
postangeti 


Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Kotlina Kłodzka
Pomogła: 2 razy

 #1  Wysłany: 2011-07-19, 20:20  Szukam przyjaciela...


Mam 33 lata i szukam przyjaźni. To straszliwe choróbsko zabrało mi jedynego przyjaciela jakiego w życiu miałam... Inni ludzie mają ich więcej, umawiają się, spotykają, wiszą na telefonach. Ja nigdy nie czułam się uboższa przez to, że mam tylko jednego przyjaciela, uważałam się za szczęściarę:) A teraz jestem samotna, tak strasznie samotna w swej tęsknocie i rozpaczy, że przerastają mnie najprostsze czynności, ot poskładać pranie...dziś nie dałam rady. Beznadzieja. Wiem, że większość z Was ma o wiele poważniejsze problemy, ale nic na to nie poradzę, że czuję się tak jakby mi ktoś siłą oderwał kawałek serca...
_________________
"(...) Chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzeć, kochamy wciąż za mało i stale za późno."
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #2  Wysłany: 2011-07-19, 20:45  


Pani Ewo, powoli. Wiem, że to bardzo trudny czas dla Pani, ale proszę sobie dać czas na żałobę. Jak nie teraz, to te emocje związane ze stratą po Mamie odezwą się kiedy indziej.
Ależ Pani problemy nie są mniej ważne i poważne. Strata tak bliskiej osoby to ogromny wstrząs, i również ogromny stres. Samotność, rozpacz, lęk to normalne reakcje w obliczu tak dużej straty.

Jeśli Pani nie ma bliskiej osoby, której może się 'wyżalić' to dobrze jest tu pisać na forum. Tak mnie się wydaje. Jest tu tyle osób, które potrafią mądrze pisać i wspierać. :)
A pranie przecież nie musi być poskładane. ;) Kiedyś Pani je poskłada. Powoli Pani dojdzie do siebie, choć w tej chwili może wydawać się mało prawdopodobnym.
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Zebra 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 553
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 52 razy

 #3  Wysłany: 2011-07-19, 22:22  


Też zostałam sama, moja najdroższa Przyjaciółka - Mami zasnęła 3 m-ce temu, 25.04. w poniedziałek wielkanocny.
Też zaczęłam tu pisać w poszukiwaniu zrozumienia, wsparcia, wyżalenia się, ale co dla mnie najważniejsze, w celu potwierdzenia słuszności podejmowanych przeze mnie trudnych decyzji.
W innych moich postach możesz poczytać o Naszej historii.

Ważne jest, że sama tutaj mogę być wsparciem dla innych, wspierałam zawsze moją Mamunię i tego również bardzo mi brakuje, walki o kogoś i opiekowania się kimś.
Tu pisząc trzymam kciuki z całych sił za każdego, aby się udało... :)
_________________
"Bywają rozłąki, które łączą trwale."
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group