1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Śmiertelny krwotok
sylvia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 54931

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-06-07, 22:09   Temat: Śmiertelny krwotok
ATRAM - ja mialam i mam to samo ,tez sie zastanawiam i nie daje mi to spokoju .Moj Tata zmarł w wyniku krwotoku (miał drp płuc) 4 sierpnia zeszłego roku .Byłam przy jego smierci to najgorsze co w zyciu przezyłam i choc minie zaraz rok nie moge sie z tym pogodzic .Moze rzeczywiscie ktos mogłby odp na nasze pytania ,moze miał podobna sytuacje i dysponuje wieksza wiedza . :-(
  Temat: Śmiertelny krwotok
sylvia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 54931

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-09-23, 00:21   Temat: Śmiertelny krwotok
AdArk bardzo Ci wspolczuje i wiem co czujesz ,dzis mija 7 tygodni jak umarl moj Tata ,zreszta w ten sam sposob co twoj Tato :-(

wszystko to takie straszne ,nie moge sie pogodzic ze tak nagle i w taki sposob ...
tak jak Ty ciagle mysle co Tata czul w tamtej chwili ...
wiele w zyciu przeszlam ale to zdecydowanie byla najgorsza chwila w moim zyciu :cry: :cry: :cry:
Tak bardzo mi przykro .
  Temat: Śmiertelny krwotok
sylvia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 54931

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-09-12, 23:07   Temat: Śmiertelny krwotok
momika napisał/a:
u nas 53 dzien od Taty odejscia a wydaje sie jakby bylo gorzej



u nas jutro bedzie 40 dni jak Tata zmarl , z dnia na dzien tesknota i bol coraz wieksze :cry: :cry: :cry:
  Temat: Śmiertelny krwotok
sylvia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 54931

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-08-30, 21:45   Temat: Śmiertelny krwotok
4 sierpnia tego roku moj Tata zmarl w wyniku masywnego krwotoku ,chorowal na DRP od 13 miesiecy. od marca byla wznowa choroby i teraz byl w trakcie chemii ,do tej pory nie moge zrozumie dlaczego tak sie stalo ?dlaczego musial odejsc w ten sposob ?nie moge sie pozbierac i ciagle mam przed oczami ostatnie chwile z Tata ...tyle sie wycierpial w czasie choroby i w tak drastyczny sposob musial odejsc :cry: :cry: martwie sie ze ostatnie jego chwile byly tak dramatyczne dla niego ze napweno bardzo sie wystraszyl ...czemu to wszystko musi byc takie ciezkie ?caly czas mysle czy jesli bylby w szpitalu uratowali by Go ?...
AdArk bardzo mi przykro ,lacze sie z Toba w bolu ... :cry:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group