1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 36
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-15, 13:32   Temat: Małgośka - komentarze
:flower:
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-23, 17:43   Temat: Małgośka - komentarze
fajna z Ciebie babka Małgośku |uscisk|
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-09, 22:26   Temat: Małgośka - komentarze
:flower:
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-12, 19:06   Temat: Małgośka - komentarze
Nie musisz się ogarniać. Wielbimy Cię nieogarniętą i ogarniętą, nieszczęśliwą i szczęśliwą, smutną i uśmiechniętą... po prostu naszą Małgośkę. I chociaż wiem, że nie zawsze i nie wszędzie jest na miejscu taka czułość, to mimo wszystko :tull: :)
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-01, 22:16   Temat: Małgośka - komentarze
Dziękuję :heart:
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-25, 21:43   Temat: Małgośka - komentarze
Bo wiesz Gośku... Podobno zwierzaczki upodobniają się do właścicieli, a u Was odwrotnie - pańcia dostosowuje się do kotka :)
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-18, 19:46   Temat: Małgośka - komentarze
Pani nauczycielko! My tu czekamy na kolejną "lekcję"!
A może dziś wagary?
:)
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-04, 13:34   Temat: Małgośka - komentarze
Małgosiu pamiętaj o mnie. Mam chęć na nowy ciuszek ;)
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-22, 20:45   Temat: Małgośka - komentarze
Ty już wiesz, że ode mnie masz co trzeba _itsme_
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-07, 19:45   Temat: Małgośka - komentarze
Gdyby przyszło Ci do głowy napisać książkę, to ją kupię na pewno. A nawet 5 sztuk od razu! I przeczytam jednym tchem... A później drugim i trzecim. A później kupię jeszcze 10 i będę dawać znajomym w prezencie, chwaląc się, że znam tą Panią.
Więc może zacznij już pisać, bo tak mnie ciekawi co napiszesz następnego dnia, że czekam i czekam i doczekać się nie mogę :)
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-04, 20:45   Temat: Małgośka - komentarze
Bo wszystkie Mańki to cudowne stworzenia :)
Idąc na spotkanie z Tobą nawet nie pomyślałam, że oprócz rakowej więzi, łączy nas stwór o tym samym imieniu. Co prawda inny gatunek, ale więź jest! :)
Tak sobie myślę, że tylko naszym kochanym zwierzakom jest obojętna łysa głowa i dodatkowe 10 kilo. Ich oczy i tak zawsze uśmiechają się na nasz widok.
Pozdrów wszystkie swoje koty!
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-28, 19:50   Temat: Małgośka - komentarze
Właśnie dotarłam do domu, więc odzyskuję łączność ze światem. Bo gdyby nie ta łączność, to spotkania by nie było. A tak było... Małgośku było cudownie! Wspaniałe miejsce wybrałaś :) Cisza i spokój, czyli tak, ja lubię najbardziej. Te dwie godziny to zdecydowanie za mało, więc koniecznie trzeba to powtórzyć! I nie przesadzaj z różnicą wieku, bo chciałabym tak wyglądać, kiedy będę w Twoim. Do wszystkich forumowiczów: Małgośka, chociaż czasem zmęczona życiem, ludźmi i sytuacją, to niesamowicie atrakcyjna kobieta.
Buziaki kochana!
Dziękuję i do szybkiego zobaczenia :)
PS Mazury - rzeczywiście cud natury! Polecam :)
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-20, 07:58   Temat: Małgośka - komentarze
Kochana Gosiu!
Powiem Ci, że odkąd skończyłam chemię trochę inaczej przechodzę przeziębienia/choroby. Znacznie dłużej.
Jak w grudniu trafił mi się kaszel, to trwał 3 miesiące. Wypiłam wiadro wszelakich syropów, ale tak sobie pomagało. Raz kaszel był słabszy, raz mocniejszy. Najlepsza jest chyba maść rozgrzewająca na klatkę piersiową. Poza tym wszelakie psikacze nawilżające gardło. Nie wiem czy cokolwiek pomogło czy zeszło samo.
Ściskam
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-10, 22:14   Temat: Małgośka - komentarze
Jak cudownie, że Twoje płuca to jednak niezbyt przyjazne mięsakom środowisko :)
Ściskam Cię Małgoś
  Temat: Małgośka - komentarze
olaaa

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152194

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-05, 13:16   Temat: Małgośka - komentarze
Trzymamy!
Kasiu i Gosiu :tull:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group