1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy
mufaso83

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 22816

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-03-12, 22:20   Temat: Rak piersi przewodowy
Doskonale Cię rozumiem. Ludzie wokół często nie zdają sobie sprawy, jak wielki dramat przeżywamy. Rak nie tylko paraliżuje, ale potrafi całkowicie zawładnąć naszym życiem. Strach przed jutrem....
Każda historia tutaj na forum ma zawsze swój dramat w tle. Ludzie często zapominają, że zawsze choruje całe otoczenie.
Co mogę Ci poradzić, weź dzień wolny, wyjedź, odpocznij. Choćby to miał być jeden dzień. Pójdź do kosmetyczki, na masaż, do fryzjera. Zrób jeden dzień dla siebie. Mi często pomagała długa kąpiel w wannie, świeczki, muzyka w tle. Pamiętaj, że jesteś dla nich podporą, a żeby nią być, musisz mieć siłę. W związku z tym, musisz zadbać też o swoje własne samopoczucie
  Temat: Rak piersi przewodowy
mufaso83

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 22816

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-03-12, 21:15   Temat: Rak piersi przewodowy
córeczkaMamusi napisał/a:
Co prawda chyba zawsze już będzie ona z rakiem w tle, ale życie wraca na swoje normalne tory
bardzo mądre słowa. Ostatnio dokładnie nad tym samym się zastanawiałam. Co prawda, nasza historia zakończyła się śmiercią Mamci, ale chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że ciężko mi przywołać w pamięci obrazy czy wydarzenia sprzed choroby. Rak to nie tylko choroba danej osoby. Tak bardzo dotyka całej rodziny czy bliskich. Zostaje w pamięci, wywiera na nas nieodwracalny wpływ....
Życzę Wam wielu normalnych dni, szarości życia (mimo wszystko), bo nawet te najzwyklejsze chwile w chorobie są niezmiernie cenne.
  Temat: Rak piersi przewodowy
mufaso83

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 22816

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-05-09, 17:27   Temat: Rak piersi przewodowy
zmęczenie jest naturalne. Moja Mamcia, nawet po zakończeniu chemii, długo odczuwała zmęczenie i ogólnie brak sił. Jednak to bardzo toksyczne specyfiki, więc mają ogromny wpływ na organizm.
Piła też dużo soku z buraków. Jadła mało, ale często. Najadanie się nie jest wskazane. Lepiej zwiększyć częstotliwość posiłków. No i wiadomo, nic ciężkostrawnego. Wymioty gwarantowane.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group