1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: po pogrzebie...
monisia8585

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 43165

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-08-25, 13:19   Temat: po pogrzebie...
Czytam i łzy lecą po policzkach... Czytam to i jakbym widziała siebie 3 miesiące temu... gdy spuszczali tatusia do grobu, nie spadła ani jedna moja łza... nie o to chodzi żeby plakac na pokaz, po prostu tych łez zabrakło....

Parę razy zdarzyło mi się trafić na obłudnych ludzi... Z pytaniami typu "Dlaczego się uśmiechasz przecież zmarł Twój ojciec?" lub, "dlaczego ubierasz się na jasno, masz żałobę"... Owszem mam żałobę ale nie na pokaz, tata nienawidził czarnego koloru i dla niego tak się nie ubieram... a uśmiecham się dlatego, żeby tata widział z góry że daję sobie z tym radę, choć czasami nie daje rady w ogóle.

W jakimś sensie nasi tatusiowie przygotowali nas do swojego odejścia.. co innego jest stracić kogoś nagle a co innego żyć z nim 6 miesięcy bo naszym przypadku tak było, z choroba i rozmawiać otwarcie na wszystkie tematy.

Sciskam Cię bardzo mocno i wiedz że tutaj zawsze możesz wylać swoje żale i smutki :*
  Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
monisia8585

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 56251

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-22, 11:33   Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
Był, przyszedł, widziałam Go!!!!

Odkąd jestem sama w domu, ciągle się boję, nie wiem czego ale się boje...

Dzisiaj dzwoniła mama mówi: "Wczoraj prosiłam tatę żeby się Toba opiekował, żeby czuwał nad Toba, żebyś się nie bała"... czy dlatego przyszedł w nocy?? W śnie?? Pierwszy raz odkąd odszedłeś widziałam Cię kochany tatusiu !!!

Byłeś taki spokojny, usiadłeś na moim łóżku i poprostu siedziałeś to co że nic mi nie powiedziałeś ważne że byłeś.. i wiesz co ci powiem??? Juz się nie boję, nie boje się bo wiem że jesteś obok mnie, czuję Cię codziennie, czuję Twą obecność w każdej czynności jaka wykonuję...

Wiem że mnie chronisz i nie pozwolisz mnie skrzywdzić. Zawsze się o mnie martwiłeś, ale już nie musisz jestem silna taka jak Ty i nigdy nie chce być inna. Jestem taka po Tobie i będę do końca życia :*
  Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
monisia8585

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 55279

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-06, 22:28   Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
pelagia, Twoja mamusia chodzi o własnych siłach?? To jest naprawdę silna... mój tata nikomu na oczy nie chciał się pokazywać tez się wstydził biedaczek mój:(

Zaglądam tutaj codziennie ... sama nie wiem dlaczego... przecież mnie to już nie dotyczy.. ale jednak jestem , czasami cicho i tylko czytam, ale wiem że kiedyś komuś moje rady mogą się przydać tak jak wasze przydawały się mnie ...
  Temat: udar mozgu a nowotwór płuc
monisia8585

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13135

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-20, 15:39   Temat: udar mozgu a nowotwór płuc
balagan, mój tata miał szanse walczyc.. ale to nic nie dało on był szybszy :(((
  Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
monisia8585

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 56251

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-18, 12:15   Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
18.05.2011
elwirka84, dziekuję ze się tak przejmujesz:):* Jesteś kochana..

a więc, u nas sytuacja narazie bez zmian... tata nadal dużo pije... a dzisiaj mamy święto!!! tata zjadł parę łyżeczek rzadkiego budyniu!!! jestem w szoku...

bardzo go coś przeczyściło.. może Nutrodrink?? bo wypił też prawie cały??? Już 4 razy zmienialiśmy pampersa...

Dzisiaj wizyta doktora z hospicjum... zobaczymy co powie...

violinista, mam taki spray Octenisept... psikamy tym ranę żeby się odkazila...

Jacy Wy jesteście wszyscy kochani..:)) Bedę pisać w miarę jak mam czas bo jak wiecie przy chorym czas leci tak szybko że na wszystko brakuje czasu...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group