1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Małgośka - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152200

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-10, 08:33   Temat: Małgośka - komentarze
Pozdrawiam ccieplutko.
Magda
  Temat: Małgośka - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152200

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-27, 20:58   Temat: Małgośka - komentarze
Dziś czytałam ponownie...
Historia Krzysia, który pomalował włosy i reakcja jego klasy spowodowała mój szczery uśmiech. Pierwszy tego dnia, bo moja mama jakby znów słabsza...

Małgośka, pozdrawiam cieplutko i dużo słoneczka posyłam.

:papap:
  Temat: Małgośka - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152200

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-20, 20:20   Temat: Małgośka - komentarze
Tacy nauczyciele jak Ty powinni mieć specjalne przepustki do zdrowia. Ich miejsce jest bowiem przy młodych ludziach, którym potrzeba takich drogowskazów...

:flower:
  Temat: Małgośka - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152200

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-19, 15:51   Temat: Małgośka - komentarze
:/pociesza:/

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-10-19, 19:29 ]
I ode mnie :tull: :littlehs:

  Temat: Małgośka - komentarze
magdal

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152200

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-18, 23:07   Temat: Małgośka - komentarze
Małgośka, dobry wieczór...
Od jakiegoś czasu jestem tu na forum z powodu choroby mej mamy. Dziś - przeglądając wątek kciukowy - "poznałam" Ciebie. Najpierw czytałam od końca, potem weszłam na merytoryczny, a teraz zatrzymałam się tu na 14 stronie i muszę, niestety, przerwać czytanie, bo robię sernik mamie i w końcu mnie noc zastanie ( tak mi się "rymło") nad tym komputerem. :)
Jestem pod ogromnym wrażeniem twej osoby... i tych wszystkich historii zamkniętych w pięknych słowach...
Gdy chodziłam do podstawówki, czytałam namiętnie książki wypożyczone z biblioteki. Zdarzało się często, jak siadałam na swym łózku - jeszcze z tornistrem na plecach !- i wyjmowałam jakąś książkę i .... po 2-3 godzinach słyszałam głos mamy: dziecko! znowu?
Czytałam, zapominając o bozym swiecie. Dziś poczułam się jak przed laty, bo właśnie chwilę temu mój mąż mówi do mnie: a co z tym sernikiem? Zdąrzysz na jutro?

Pozdrawiam Cię cieplutko. I masz kolejnego wiernego czytelnika.

::thnx::
Dużo zdrówka!
Magda
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group