1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: moja historia leiomyosarcoma
karalajna

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 143881

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2018-03-05, 19:15   Temat: moja historia leiomyosarcoma
Moja siostra cierpi na przewlekłe zapalenie migdałków i od jesieni do wiosny jest praktycznie cały czas chora i ciągle na antybiotyku, a ma dopiero 28 lat. Oprócz tych migdałków nic innego jej nie dolega, ale to wystarczy, aby łapała ciągle jakieś infekcję. Tak więc Małgosiu nawet bez przeszłości onkologicznej można być cały czas chorym w tym okresie. Zwłaszcza, jak pracujesz w takim miejscu jak szkoła, gdzie pewnie dzieciaki ciągle przynoszą wirusy i bakterie!
  Temat: moja historia leiomyosarcoma
karalajna

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 143881

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-09-20, 15:21   Temat: moja historia leiomyosarcoma
Małgosiu bardzo dobrze że podkreślasz, że wszystko zaczęło się od ,,niewinnego" mięśniaka, bo większość z Nas ma mięśniaki i co słyszymy na wizytach ginekologicznych: ,,to się wchłonie", ,,będziemy obserwować", ,,nie ma potrzeby usuwać", ,,nie będzie z tego nic poważnego", ,,już taki Pani urok, że jest mięśniakowata macica". Masz rację, że rzadko nie znaczy nigdy. Poza tym, ja uważam że z rakiem to nie ma tak naprawdę żadnych zasad. Jeśli powodem tak poważnych przerzutów u Ciebie był rzekomo ,,stres", to na Boga kto z nas nie ma tego stresu w życiu!! Życzę Ci wszystkiego dobrego, ściskam i nie poddawaj się!!!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group