1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
karalajna

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 28129

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-11-05, 00:52   Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
Wiem, że wszyscy tak mówią i to wcale nie ukoi Twojego bólu, ale naprawdę najważniejsze, że Tata już nie cierpi, już się nie boi, już się nie zamartwia tym, co się z nim dzieje. Bardzo mi przykro, najbliższe dni będą ciężkie. Zrobiliście wszystko, co można było, to po prostu ta przeklęta choroba nie daje szans.
  Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
karalajna

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 28129

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-10-18, 16:16   Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
Niech Tata bierze te leki przeciwwymiotne, to naprawdę bardzo pomaga, moja Mama to sama o nie prosiła. Przynajmniej niech Tata spróbuje, jak będzie się po nich czuł. Wytłumacz Tacie, że robi to także dla Was, bo musicie patrzeć jak ukochana osoba cierpi. Wymioty na pewno bardzo go osłabiają, a skoro można temu zapobiec.
  Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
karalajna

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 28129

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-08-21, 00:09   Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
Oby jak najdłużej było dobrze. Ciągle jeszcze możesz Go przytulić i powiedzieć, że kochasz :) Trzymamy kciuki!
  Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
karalajna

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 28129

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-07-06, 13:36   Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
Moja Mama też się bardzo pociła i strasznie jej to przeszkadzało, ale nie był to objaw umierania i przed samą śmiercią nie zauważyłam, aby w ogóle się pociła. W okresie kiedy się pociła dostawała paracetamol w kroplówce, bo nie była w stanie połykać tabletek i ciągle wymiotowała. Wyobrażam sobie jak bardzo cierpisz i się boisz, ale bardzo dobrze się Tatą opiekujesz i Tato to na pewno czuje. Przytulam :tull:
  Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
karalajna

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 28129

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-06-01, 19:01   Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
Wciąż trzymamy, aż zdrętwiały :)
  Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
karalajna

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 28129

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-05-31, 17:15   Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
Oczywiście, że trzymamy i jesteśmy przy Was myślami. Teraz Tata będzie na pewno pod dobrą opieką, kroplówki, ew. przetaczanie krwi wzmocnią organizm, który pewnie jest bardzo wyniszczony. Niech lekarze walczą, póki się da coś zrobić. Pozdrawiam Cię cieplutko.
  Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
karalajna

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 28129

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-05-20, 01:25   Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
Niestety nie jest to dobry objaw, bardzo mi przykro. Pewnie Twój Tata też widzi co się dzieje i się martwi. Ja moją Mamę okłamywałam, że te krwiste wymioty to skutek uboczny zabiegów jakie robili jej w szpitalu, bo nie chciałam żeby się bała, a była naprawdę przerażona swoim stanem. Jesteśmy z Tobą myślami....
  Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
karalajna

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 28129

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-05-05, 23:57   Temat: Rak trzustki- niedługo operacja
Jeżeli chodzi o sam paklitaksel (bo jak rozumiem, nab paklitaksel jest ,,wersją" leku dla raka trzustki), to chyba jak pamiętam przyjmowała takie wlewy moja koleżanka z rakiem piersi i też ciężko to znosiła. Opinie na temat leku można znaleźć na stronie amazonek np. http://amazonki.net/dyskusje/read.php?271,662 oraz http://amazonki.net/dyskusje/read.php?154,159689 i jak tam czytam, to większość chorych pisze, że to skuteczna chemia, ale przeżycia po niej traumatyczne.

[ Dodano: 2017-05-06, 00:12 ]
Z tym, że przy raku trzustki nab- paklitaksel przedłuża przeżycie (statystycznie, bo każdy przypadek jest inny) o ok. 3-4 miesiące, więc ta skuteczność chemii jest mierzona inaczej, niż w raku piersi. Dlatego rzeczywiście może warto się zastanowić, czy męczyć Tatę, skoro tak źle to znosi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group