1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
k_r_y_s

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52573

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-12-13, 17:04   Temat: DRP mojej drugiej połowy
Smutne Święta przed Tobą, trzymaj się i bądź silna.
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
k_r_y_s

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52573

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-12-12, 12:52   Temat: DRP mojej drugiej połowy
Jeżeli stan zdrowia wymaga dalszego leczenia w szpitalu, kierownik zakładu opieki zdrowotnej lub lekarz przez niego upoważniony może odmówić wypisania do czasu wydania w tej sprawie orzeczenia przez właściwy ze względu na siedzibę zakładu sąd opiekuńczy, chyba że przepisy szczególne stanowią inaczej. Właściwy sąd opiekuńczy zawiadamiany jest niezwłocznie o odmowie wypisania ze szpitala i przyczynach odmowy. Twój narzeczony w takim stanie nie jest świadomy podejmowania wielu decyzji ze względu na przerzuty do OUN a Ty nie jesteś w stanie zapewnić mu samodzielnie opieki w warunkach domowych ( codzienna toaleta, kroplówki ). Taki pacjent z przerzutami do OUN jest po prostu niebezpieczny, może zrobić krzywdę sobie lub komuś z domowników mimo tego że jest leżący. To mi powiedziała lekarz z hospicjum opiekująca się moja mamą, przytoczyła też przykład jak mąż zaczął dusić swoja żonę która poprawiała mu poduszkę i obie nie mogły go powstrzymać, takich dostał sil, na drugi dzień znalazł się już w hospicjum. Szpitalom jest bardzo na rękę żeby pozbyć się pacjenta bo zawala im łóżko.
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
k_r_y_s

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52573

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-12-11, 18:57   Temat: DRP mojej drugiej połowy
To przykre że są takie hospicja gdzie warunki są fatalne, nasze gdyńskie gdzie leżała moja mama to czysta perfekcja, tutaj faktycznie żaden psychiatra czy psycholog już nie pomogą, moja mama też miała myśli samobójcze i uciekała z łóżka szpitalnego, dostawała wtedy dziwnych nadprzyrodzonych mocy bo w ciągu dnia nie mogła nawet ręką ruszyć, koniecznie musi być Twój narzeczony pod stałą profesjonalną opieką i to całodobową.
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
k_r_y_s

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52573

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-02-10, 22:44   Temat: DRP mojej drugiej połowy
Moja mama miała 3 badania TK z kontrastem i po każdym z nich przynajmniej dwa dni czuła się źle i miała gorączkę, do tego ostatnio chyba kontrast dostał się poza żyłę bo w czasie badania ból był pod koniec nie do wytrzymania i czuła gorąco.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group