1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki, przerzuty do płuc i do kości
benio.pl

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 40357

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-08, 20:37   Temat: Rak nerki, przerzuty do płuc i do kości
witaj elin,
cykl dla sutentu to jest, cztery tygodnie brania leku, dwa tygodnie przerwy(50mg).
Przy dużych skutkach ubocznych lekarz może zmniejszyć dawkę do 37,5mg. W internecie znalazłem wzmianki o pacjentach, ktorzy są już po 25 cyklach i czują się dobrze. Ja biorę nexavar 2x200mg rano i wieczorem, jestem po 18 "cyklach", tyle pustych pudełek po leku już uzbierałem . Do skutków ubocznych się przyzwyczailem, udaje mi się je niwelować do zera.
Pozdrawiam i życzę wytrwałosci.
  Temat: Rak nerki, przerzuty do płuc i do kości
benio.pl

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 40357

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-07, 19:36   Temat: Rak nerki, przerzuty do płuc i do kości
Wojtas ,

czy mogłbyś podać dokładniej o które ośrodki chodzi w Poznaniu, Bydgoszczy , Gdansku ? Moze masz nr telefonów do osób , które mogą udzielić dokładnej informacji ?
Ja od października 2008 roku "leczę" się IO w Warszawie, na przerzutowego raka nerki do płuc, we wrzesniu obiecywali mi nexavar....poknocili coś we wniosku, 25.01.10 wystawili drugi wniosek, dwa tygodnie temu dostałem informację , że NFZ odrzucił go.
Chyba jedyna nadzieja w badaniach klinicznych.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group