1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 67417

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-02-07, 09:22   Temat: Guz nosogardła
Iza co u Was??
  Temat: Rak nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10627

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-10-15, 18:56   Temat: Rak nosogardła
jakbym słyszała objawy u mojego męża,ból języka biały osad,który wygląda delikatnie mówiąc nie apetycznie, "męczenie obiadu" herbaty,skóra po radio też się zagoi to wszystko minie,przejdzie z czasem tylko 1 rzecz zostanie na dłużej mianowicie nie rozstawanie się z wodą(czymkolwiek do picia) a i badania!!! :mrgreen:
  Temat: Rak nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10627

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-10-15, 15:26   Temat: Rak nosogardła
radioterapia leczy raka ale tez i niszczy zdrowe tkanki,mąż mój miał jakby katar a raczej żółtą wydzieline z nosa,dlatego tez nie mógł swobodnie oddychać w nocy nie spał do tego dochodziła flegma z gardła,którą często chodził odkrztuszać,cięzko było ale teraz wiem że jest na dzień dzisiejszy wyleczony.Człowiek po takich przejściach jest silniejszy,wie że nic go nie zniszczy...pomimo wielu kłopotów podczas leczenia chce się życ dalej!!!
  Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
anulka4771

Odpowiedzi: 228
Wyświetleń: 136450

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-27, 07:43   Temat: Rak gardła dolnego z przerzutem - brak smaku po radioterapii
Witaj!Mogę Cię pocieszyć że mój mąż dostał w sumie 12.400 cGy w obszar jamy ustnej!i po radioterapii właśnie w ten wtorek idzie do dentysty bo ma taki "bałagan",zęby go bolą,jedzenie sprawia ból,mycie uch też.Zrobiły się brzydkie,mają jakieś przebarwienia,dentysta pewnie się przerazi jak zajrzy Marcinowi w jamę ustną :-D
Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-06-27, 08:45 ]
Leczenie zakończył 5 m-cy temu zle zęby dokazują dopiero teraz
  Temat: Rak nosogardła
anulka4771

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 127900

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-06-15, 09:53   Temat: Rak nosogardła
Komentarze nie związane bezpośrednio z historią choroby znajdują się w => tym wątku <=
Streszczenie historii choroby znajduje się w => tym poście <=

zacznę od tego,że jestem żoną Marcina(lat 25) chorego na złośliwego raka nosogardła.Mąż jest dziś po leczeniu 5 m-cy,na dzień dzisiejszy wyleczony ale co przeszedł to nie chce mi sie wspominać.po radioterapi do dziś nie ma smaku takiego jak kiedyś no i ta ślina wszędzie chodzi z wodą,opuchnięta szyja,problemy z dziąsłami,ból języka... lecz najważniejsze jest to że wyleczony.jednak martwi mnie to że kontrolnie robią tylko tomografie! czy tak ma być?czy może jest jakieś inne badanie żeby sprawdzić czy nie ma przerzutów?

[ Komentarz dodany przez: Richelieu: 2010-06-15, 11:26 ]
Anulko, witam Cię na forum. Wydzielam Twój post w odrębny wątek, przeznaczony dla Ciebie. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group