1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
ali0210

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65512

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-18, 22:29   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
super wiadomość :)
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
ali0210

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65512

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-18, 14:32   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Pchełko, równiez jestem w szoku, miałam mniejszy naciek i wizyty mam co 3 m-ce, więc nie słuchaj, tylko umawiaj sie normalnie na wizytę do swojego lekarza za trzy miesiące.
Ania pisze o kontrolach w innych krajach, chciałam czegoś poszukac w necie na ten temat ale nic ciekawgo nie znalazłam. Aniu masz jakąś stronkę, przślij link jak możesz.
Cieszę się Pchełko, że wszystko ok :lol:
Pozdrawiam Wszystkich :lol:
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
ali0210

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65512

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-08, 20:17   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Cieszę się, że rtg w porzadku, będzie dobrze. Musi :)
tez jestem ciekawa czy mozna dostac zwolnienie za taki dzien badań w co. Mam taki sam problem, musze brac urlop w pracy, a mam go już mało.
Pozdrawiam sredecznie Pchełko :)
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
ali0210

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65512

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-07, 17:45   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Na tak, to co u mnie, od paru dni boli mnie głowa i juz robię przemyślenia wiadomo jakie.
Jest mi tez rano niedobrze i tez myślę o żołądku. Można oszalec. No i jeszcze oko, jakoś dziwnie słabiej widzę na jedno....
Pchełko trzymaj się, wszyscy chyba tak mamy ;)
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
ali0210

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65512

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-21, 20:54   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
U mnie onkolog na wizytach nie oglada znamion tylko bliznę po czerniaku. Ze znamionami chodzę do dermatologa, ogląda wszystkie, ostatnio bliznę nawet dermatoskopem. Powinnas regularnie (narazie) chodzic do dermatologa. Dzisiaj usunełam dwa znamiona i odebrałam wynik z poprzedniego, które wycinałam 3 tyg temu-brodawka łojotokowa. Boję się o jedno z dzisiejszych, małe i bardzo czarne.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
ali0210

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65512

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-13, 22:25   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Te badania zleca mi lekarz. TK mam z powodu torbieli w wątrobie. Sama nie wiem co robic.
pozdr.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
ali0210

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65512

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-13, 20:53   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Stefanek nas troche postraszył.
Ja tak jak Elizabeth zyję w ciagłym strachu. Co prawda jestem krócej po diagnozie ale moja psychika jest w okropnym stanie. Zastanawiam się nad badaniami kontrolnymi.Miałam juz 2 rtg i dwie tomografie w ciagu 7 miesiecy.
Badac czy nie badac.
Elizabeth pozdrawiam Cię serdecznie.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
ali0210

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65512

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-25, 08:28   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Ja też się boję, chociaż moje rozpoznanie było II C i 0,25 . Tak już chyba będzie, wczoraj pobiegłam na usg bo mi się wydawało, że mam powiększone węzły na szyi. Jest ok. Ale to jest życie w strachu. Serdecznie Cie pozdrawiam. :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group