1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
clark III breslov 1mm- moja historia
Autor Wiadomość
aniazet 


Dołączyła: 09 Lut 2013
Posty: 192
Pomogła: 20 razy

 #76  Wysłany: 2013-04-06, 11:38  


Tylko jak się nie stresować, gdy człowiekowi co chwila strach zagląda w oczy! Np mam zrobić usg jamy brzusznej i poprostu dostaje świra!!
 
stefanek 


Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 289
Pomógł: 89 razy

 #77  Wysłany: 2013-04-06, 12:55  


No ale jestes w stanie cos zmienic? To co los przyniesie trzeba niestety zaakceptowac. Jak ktos ma miec przerzuty to je bedzie mial moze to byc jutro moze za rok moze za 10lat. Cale zycie bedziesz zyc w stresie czy moze lepiej korzystac z zycia poki wszystko jest ok?
 
aniazet 


Dołączyła: 09 Lut 2013
Posty: 192
Pomogła: 20 razy

 #78  Wysłany: 2013-04-06, 13:02  


Jak zwykle masz rację! Twoje posty są ok i pomagają!
 
pchelka73 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 212
Skąd: jarocin
Pomogła: 37 razy

 #79  Wysłany: 2013-04-12, 22:31  


kochani, jestem po wizycie u prof. R. i jestem jakby spokojniejsza.... tak, jak mi radziliscie pojechalam uzbrojona w kartke z zestawem pytan i watpliwosci, profesor odpowiedzial na wszystko- analizujac moje wyniki, skupiajac sie na moim konkretnym przypadku. nie straszyl, niczego nie obiecywal, przytaczal stastyki i uczciwie mowil o rokowaniach kwitujac, ze nie jest Bogiem i tak naprawde nie wie,co bedzie dalej- statystyki statystykami, a zycie zyciem, kazdy przypadek jest inny, choc z pozoru podobny. obejrzal mnie dokladnie i poki co nie znalazl nic niepokojacego, ale zaznaczyl, ze trzeba byc czujnym- kontrolowac znamiona i systematycznie robic badania kontrolne. jesli chodzi o moja noge- pisalam kiedys, ze wciaz utrzymuje sie obrzek- profesor powiedzial, ze rzadko zdarzaja sie takie powiklania po usunieciu wartownikow, jestem niechlubnym wyjatkiem :-( zalecil rajstopy kompresyjne- w tym miejscu chyle czola przed wszystkimi, ktorzy mi to juz wczesniej doradzali, a ja glupia sie wahalam.....jestem spokojniejsza po tej wizycie- choc znajac siebie nie potrwa to dlugo....przede mna majowe badania kontrolne i pewnie bez stresu sie nie obejdzie
dobrego weekendu zycze :) wiosna wydaje sie ruszac do ataku- nareszcie!
 
obertas 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1340
Skąd: Szczecinek
Pomógł: 184 razy

 #80  Wysłany: 2013-04-12, 22:42  


Ty się nie martw.
Zostaw to innym.
Żyj kolorowo i wracaj do tego co usłyszałaś od profesora.
Zawsze da Ci to kopniaka i ustawi w dobrym kierunku.
Pozdrawiamy serdecznie obertas z połowicą.
PS.
Trzeba bardzo dużo dobrej energii.
Modlitwa nasza jest z Tobą.
_________________
http://www.forum-onkologi...romu-vt6563.htm
 
dawiteusz 


Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 38
Pomogła: 10 razy

 #81  Wysłany: 2013-04-13, 11:41  


Cieszę się pchełko, że się podbudowałaś :-D Mądre padają tu słowa, że trzeba cieszyć się dniem codziennym bo nerwy w niczym, ale to w niczym nie pomagają wręcz szkodzą ! Wczoraj miałam USG węzłów i narządów wewnętrznych. Od rana niesamowity stres, ryczałam co chwilę, myśli najgorsze jakie tylko mogą przyjść do głowy. Noc przed badaniem śnił mi się pogrzeb mojego brata. Płakałam przez sen. Efekty wczorajszego dnia: Badanie OK , żadnych niepokojących zmian:) Organizm wyeksploatowany, silny ból głowy, podpuchnięte oczy, że ledwo widzę no i niezła dawka stresu dla najbliższych. Od rana o tym myślę i podjęłam decyzję: wracam do psychologa. Nie wszyscy potrafią sobie z tym poradzić sami. Ja widocznie nie potrafię. Jeżeli do tej pory nie korzystałaś z takiej pomocy to spróbuj. Wydaje mi się, że po jednej czy dwóch wizytach zorientujesz się czy to będzie dla Ciebie dobre.
Pozdrawiam. Ewa.
 
mmmadzias 


Dołączyła: 17 Kwi 2013
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Pomogła: 2 razy

 #82  Wysłany: 2013-04-17, 20:57  otucha


U mojej mamy wykryto czerniaka w 2009 r III stopień 1mm nacieku
Do tej pory jest wszystko w porządku i mam nadzieję, że tak będzie.
Piszę o tym by dodać otuchy tym, którzy się boją. Rozumiem Was i wszystkim życzę dużo zdrowia i tego by już nic dalej się nie działo.
Pozdrawiam serdecznie.
_________________
Magda
 
 
pchelka73 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 212
Skąd: jarocin
Pomogła: 37 razy

 #83  Wysłany: 2013-04-17, 21:20  


mmmadzias- BARDZO DZIEKUJĘ! takich wpisów mi/nam trzeba...pozdrawiam Ciebie i oczywiście Twoją mamę :)
 
mmmadzias 


Dołączyła: 17 Kwi 2013
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Pomogła: 2 razy

 #84  Wysłany: 2013-04-17, 21:25  


Nie ma za co, trzymajcie się ciepło :)
_________________
Magda
 
 
pchelka73 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 212
Skąd: jarocin
Pomogła: 37 razy

 #85  Wysłany: 2013-04-28, 20:02  


W maju wizyta kontrolna więc badania czas zacząć :-( na pierwszy ogień poszły węzły chłonne i jama brzuszna. Węzły ok. a brzuch generalnie też poza małym wyjątkiem- czymś w narządach rodnych :?ale?: możliwe, że to mięśniak, muszę udać się do ginekologa. Jestem w szoku- u gin. byłam w grudniu, a w styczniowy usg brzuch też nic nie było...jak nie urok..........z badań pozostało mi jeszcze rtg płuc i poza programem doppler- moja noga wciąż jest w tragicznym stanie, obrzęk się utrzymuje. No cóż taki los wybrańców- pamiętacie pisałam, że zdaniem profesora R. takie powikłania po wartowniku to niezmierna rzadkość.. Pozdrawiam i życzę wszystkim i sobie samych dobrych wyników
 
anutka 


Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 107
Pomogła: 16 razy

 #86  Wysłany: 2013-04-29, 14:26  


Miejmy nadzieję, że to nic poważnego... Daj proszę, znać jak będzie już coś wiadomo. Trzymam kciuki za pomyślne wiadomości :)
 
pchelka73 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 212
Skąd: jarocin
Pomogła: 37 razy

 #87  Wysłany: 2013-05-08, 17:23  


Witajcie! Odebrałam wynik rtg płuc- jest dobrze. U ginekologa jeszcze nie byłam- jakos nie mam nastroju. Z moją nogą kiepsko, zwłaszcza teraz kiedy zrobiło się ciepło. Obrzęk się utrzymuje, a po całodziennym truchtaniu z moją córeńką noga jest jak z betonu i zwyczajnie boli. Skierowania na dopplera nie dostałam, ale mam wizytę u chirurga naczyniowego 04.06! Wizyta kontrolna w W-wie 17. 05. przy okazji mam pytanie- czy za ten dzień można w CO uzyskać zwolnienie lekarskie? pozdrawiam i dobrych wyników życzę :)
 
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #88  Wysłany: 2013-05-08, 20:17  


Cieszę się, że rtg w porzadku, będzie dobrze. Musi :)
tez jestem ciekawa czy mozna dostac zwolnienie za taki dzien badań w co. Mam taki sam problem, musze brac urlop w pracy, a mam go już mało.
Pozdrawiam sredecznie Pchełko :)
 
Luika 



Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 262
Pomogła: 65 razy

 #89  Wysłany: 2013-05-09, 15:10  


pchelka73 napisał/a:
Witajcie! Odebrałam wynik rtg płuc- jest dobrze.

JEST DOBRZE i to najważniejsze!!! ;)

A ginekologa nie odpuszczaj, bo to ważne. Ja sama już po kilku operacjach miałam dość wszystkiego i wszystkich lekarzy, choć było dobrze. Ale zajęłam się innymi sprawami zdrowotnymi, cóż niestety.... jak to bywa u nas, odsyłano mnie na badania a w tym czasie miałam bombę w głowie i niestety nie doczekała do następnego spotkania ze specjalistą... tętniak pękł. Ja na szczęście doczekałam ;) )))))
Ale to długa historia ;) )))
Badaj się koniecznie. Jest dobrze i idź za ciosem ;)

Trzymaj się cieplutko ;*
_________________
nie boję się ;)
http://mamczerniaka.blog.pl/

Czerniak złośliwy, Clark III, naciek 9 mm
Melanoma epithelioides partim fusocellulare typus nodularis cutis, exulcerans, T4bN1aM0
» Mój wątek na tym Forum «
 
pchelka73 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 212
Skąd: jarocin
Pomogła: 37 razy

 #90  Wysłany: 2013-05-09, 17:16  


dzięki dziewczyny! buziaki dla Was ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group