1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Luika

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-09, 15:10   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73 napisał/a:
Witajcie! Odebrałam wynik rtg płuc- jest dobrze.

JEST DOBRZE i to najważniejsze!!! ;)

A ginekologa nie odpuszczaj, bo to ważne. Ja sama już po kilku operacjach miałam dość wszystkiego i wszystkich lekarzy, choć było dobrze. Ale zajęłam się innymi sprawami zdrowotnymi, cóż niestety.... jak to bywa u nas, odsyłano mnie na badania a w tym czasie miałam bombę w głowie i niestety nie doczekała do następnego spotkania ze specjalistą... tętniak pękł. Ja na szczęście doczekałam ;) )))))
Ale to długa historia ;) )))
Badaj się koniecznie. Jest dobrze i idź za ciosem ;)

Trzymaj się cieplutko ;*
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Luika

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-10, 12:35   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Dziewczyny, ja co najmniej 6 miałam podejrzanych a z wyciętych 8 wszystkie badania mam ok ;)
JEST DOBRZE i do przodu ;) ))
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Luika

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-27, 22:14   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Dziewczyny, dzieci nie rozczulają... one pobudzają do walki ;) , bo jak nie dla nich to dla kogo???
A poza tym one czują mocniej, bardziej, intensywniej i własnie dla nich musimy zawsze się zbierać, walczyć działać.
Do roboty i głowy do góry ;*****
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Luika

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-27, 16:49   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Pchełko, jestem po wycięciu czerniaka Clark III Breslow 9mm z przerutem do węzła wartownika. To był rok 2010, czyli za chwilę będzie 3 lata jak żyję w dobrym zdrowiu ;) Oczywiście noga (wycięte węzły pachwinowe) dokucza zwłaszcza w ciepłe dni. Masaże rób sama i często trzymaj nogę wyżej. To pomaga. Mnie pomaga również chłodny prysznic na tę nogę.
Uśmiechaj się często mimo choroby a całe ciało pomału się zregeneruje. Smutne myśli nie pomagają. Uwierz lub zapytaj innych ;)

Wysyłam ciepły uśmiech i wiem,że JEST DOBRZE ;***
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group