1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 17
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-09, 19:35   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu
Jutro o 11.00 myślami będę z Tobą i Twoją Rodziną.

Będzie ciężko, ale wiem, że dasz radę...jesteś silna...
Ale obiecaj, że pomyślisz też o Sobie i jak Mamusia spokojnie spocznie, Ty też dasz sobie troszkę wytchnienia. Mama napewno by chciała, żebys po tej ciężkiej walce też mogła choć chwilkę odpocząć...
Wiem, że to trudne, ale postaraj się...

przytulam do serduszka...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 21:43   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu KOchana!


Słów brakuje... tak ogromnie mi przykro
tak bardzo mocno trzymałam kciuki, byście mogły spędzić jeszcze wspólną Wigilię...
.....
Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia....

Niech Mamusia Twoja odpoczywa w pokoju...
A Tobie Marto napiszę, że jesteś PRAWDZIWYM WZOREM...
Byłaś i jesteś niesamowicie dzielna...

Odpocznij teraz KOchana
a przynajmniej obiecaj mi, nam, że postarasz się dziś zasnąć...
Najważniejsze, że Mama już nie cierpi...

przytulam Cię o mojego serca...
:cry:
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 11:10   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu
Tak ciężko mi czytać te Twoje słowa...
Każdy chciałby Wam jakos ulzyć w tej bolesnej, okrutnej i nieludzkiej walce, ale nie mamy jak pomóc....

przytulam Cię do serca
ściskam i ... czytam...

Boże, proszę by Mama Martuni odeszła w spokoju...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 16:31   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu

Lena wie... To już niedługo....
Niech Mamusia odejdzie bez bólu...

Nie wyobrażam sobie co czujesz....
Myślami jestem z Wami... cały czas...

duzo siły KOchana
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 10:00   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu

Dużo siły KOchana Owieczko
:-[

Niech Twoja Mamumia odejdzie w spokoju....

przytulam Cię do serca...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 22:13   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu Nasza Kochana!
Szok straszny, bo rano było źle, ale teraz? wchodzę na forum i Ty... i Twoja Mamusia...

Martusiu, modlę się za Was....
tak mi ogromnie przykro, słów brakuje, ze Mama podąża już TAM...
Jesteś bardzo Kchana, że pozwalasz Jej odejść...
Najważniejsze by nie cierpiała, niech się nie meczy
Panie Boże, zrób by nie cierpiała....

Marto, jesteśmy tutaj, pisz...

Bądź przy Mamie, nie odchodź...
:cry:
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-03, 19:57   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu
Naprawdę, też uważam, że to wspaniały pomysł rozpoczęcia intensywnych przygotowań świątecznych:) Mama się napewno zmobilizuje i ożywi:) da Jej to więcej siły:)

Ja też nie wiem co to moczka:( ale ja poznańska pyra jestem
hmm, u nas raczej makiełki się robi a nie moczki, ale za wyjatkiem piwa skład dość podobny:) mnóstwo bakali i suszonych owoców, no i maczku:)
mniam, mniam :hun:

ściskam cieplutko:)
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-01, 16:24   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marto
To ja się też dołączam do Waszego grona uzaleznionych od forum DSS:)
Codziennie rano po włączeniu lapka i ściągnięciu poczty, od razu wchodzę na forum...
potem po poludniu znowu się rzucam na kilka minut, no i musowo przed snem - koło północy...uzależnienie pełne....

Martusiu, wszytsko zależy od organizmu. jednym wloski wypadają inni nawet włos z glowy nie spadnie. Zależy jak dany organizm zareaguje... Dajesz mamie ecomer, biomarine - jakieś omega? Nam onkolog polecał, a na zakończenia naświetlań sama pani radioterapeutka - dr n.med. więc chyba stosowną wiedzę posiada... są polecane po radioterapiii.

ściskam mocno za Was kciuki:)
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-29, 14:49   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuś
Bardzo sie cieszę, że Mama ma sie lepiej:):):)
Super! To dzieki Tobie!

Może rzeczywiście regeneruje siły po lampach i jeszcze będzie lepiej?!
Bardzo dobry objaw, ze robi siusiu i je troszkę, czyli nie można absolutnie mowić o zatrzymaniu moczu. Nerki pracuję dobrze, skoro siusianie jest i to nawet nie w pampersy:)

Ściskam Cię Dzielna Nasza:)

I ... jak najwięcej pozytywnych wieści prosimy:)
paaa
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-28, 18:22   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu
Dobrze, że nie jesteś już sama, że jest Tata i Brat...Że masz wsparcie nie tylko w narzeczonym, ale reszcie rodzinki. Jesteś niezwykle dzielna i po prostu nie mam pojęcia jak dawalaś sobie z tym wszytskim radę do tej pory... Wiem, wiem - musiałaś, bo bardzo kochasz Mamę ale tak wiele rzeczy robiłaś sama, że boje się, że nadwyrężyłaś swoje siły i może to się na Tobie mocno odbić później, bo teraz adrenalina Cię napędza...
POstaraj sie równo obdzielić obowiązki, bys miała możliwość w miare normalnego snu i odpoczynku....
I cieszę się, że Mama zjadła troszkę zupki:) Walczy....

Ściskam Cię mocno, dzielna KObietko:) i czytam, cały czas czytam...
jestem z Tobą...
buziaczki
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-27, 22:49   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu
Ktoś musi się zastapić i to szybko!!!
Tata jedzie z zagranicy, ale brat jest w Polsce? Jesli tak, niech natychmiast przyjeżdża, przeciez za chwilkę dziewczyno Ty padniesz, jak nie odpoczniesz i nie pośpisz! Rozchorujesz się i nie bęziesz mogła pomagać Mamie! Ja rozumiem, że dajesz sobie radę ze wszytskim świetnie, ale nie jesteś robocikiem! jakims terminatorem!
Niech rodzina Ci pomoże!!!

A tak w ogóle... bardzo się cieszę, że Mama troszkę się odknęła, no i załatwia potrzeby fizjologiczne....

ściskam mocno, uważaj na siebie Marto!
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-26, 22:16   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu!
Życzę Ci z całego serca, by Mamusia poczułą się lepiej i była jeszcze z Wami, nie cierpiąc przy tym. Oby Wam było dane spędzić jeszcze wiele wspólnych, spokojnych dni....

ściskam
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-26, 18:12   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu
Tak bardzo mi przykro, że tyle smutku u Ciebie....
Chciałabym wierzyć, aby oslabienie było tylko tymczasowe i mama poczuła się za chwilke lepiej, ale obawiam się, że to już droga... tam, na drugą stronę... przygotowanie do odejścia...
jesteś niesamowicie dzielna...

przytulam Cię do serca...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-25, 21:47   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu!
Przekazuję moc wirtualnej siły i wsparcia.
Trzymam za Was mocno, ale to mocno kciuki....

ściskam ogromnie :tull:
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Katarzynka36

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-24, 23:38   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marto
Mam ogromna nadzieję, że Twoje przeczucia sie nie sprawdzą i że spędzicie z Mamą wspaniałe i radosne święta Bożego Narodzenia ktore zbliżają się wielkimi krokami...
Tego Ci z całego serca życzę i ogromnie podziwiam za Twój hart ducha, wolę walki i to, że mimo nawału obowiązków cały czas trwasz przy Mamie...
Jesteś bardzo dzielna....

Dobroci wszelkiej życzę i pozdrawiam cieplutko:)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group