1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: co dalej? przerzuty na wątrobe to już wyrok?
JustynaS1975

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 83551

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-16, 22:14   Temat: co dalej? przerzuty na wątrobe to już wyrok?
xpathx napisał/a:
rano dostała udaru krwotocznego do mózgu (czy to normalne w tej chorobie??)

Nie wiem, czy to normalne czy nienormalne w tej chorobie. Moje obserwacje: Znałam parę osób chorujących na raka, którego odeszły w wyniku udaru lub wylewu do mózgu. Nie wiem co na ten temat 'medycyna'.

xpathx napisał/a:
Bylam przy niej jak odchodziła i nie mogę tego widoku zapomnieć, chyba nie jestem zwolenikiem obecności przy śmierci bliskich osób

Czasami rozmyślam o swoje śmierci i o tym czy bym chciała, aby ktoś bliski był przy mnie. Z jednej strony NIE, tak mi 'rozum', nie chciałaby,m, aby moi bliscy (np. mama) byli przy moim umieraniu. Nie chciałabym jej na to 'narażać', na tak trudne przeżycia. W jakimś idealistycznym wyobrażeniu chciałabym, że jeśliby przy mnie była, to chciałabym, aby zachowała spokój, aby była z tym pogodzona, nie chciałabym, aby bardzo cierpiała, Ale to są chyba zbyt duże wymagania. Dlatego chyba lepiej, aby jej przy mnie nie było.
Ale pamiętam, że kiedy byłam bardzo słaba, obolała, bardzo pragnęłam jej towarzystwa, jej bliskości. Aby przy mnie była. Ale byłby to dla niej bardzo przykry widok.
To wszystko jest niezwykle trudne.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group