1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
Basia2000

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52576

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-02-18, 18:21   Temat: DRP mojej drugiej połowy
Mogła to być najzwyklejsza w świecie jelitówka, którą mógł się zarazić będąc na badaniu, teraz jest okres grypowy. Postaraj się trochę uspokoić wiem, że to trudne, ale ludzie chorzy na nowotwory chorują również na grypę, choroby reumatyczne i wszelkie inne, nie każde przysłowiowe kichnięcie jest objawem wznowy czy rozsiewu.
Powodzenia, myślę o Was ciepło i zaciskam mocno kciuki, aby Wam się udało. Jeszcze raz doradzam zdrowy dystans, nie spalaj się, wiem co mówię, wiele nerw z czasów choroby i leczenia odebrało mi dużo zdrowia, którego dziś nie mogę odzyskać.
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
Basia2000

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52576

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-01-29, 19:46   Temat: DRP mojej drugiej połowy
Poszukaj innego neurologa, umawiając wcześniej wizytę powiedz o objawach, o tym czym pacjent był leczony i spytaj wprost czy nie boi się pacjenta onkologicznego, szkoda darmo wydawanych pieniędzy, przydadzą się jeszcze.
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
Basia2000

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52576

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-01-21, 22:22   Temat: DRP mojej drugiej połowy
Mój mąż po prawie czterech latach od zakończonego leczenia czuje się dobrze tak jakby nigdy nie chorował. Jedyną dolegliwością po przebytym leczeniu jest neuropatia, jest znacznie mniejsza niż zaraz po leczeniu, od czasu do czasu korzysta z rehabilitacji, nic poza tym. Doradzałabym w Waszym przypadku oszczędzający tryb życia, nie taki z leżeniem na kanapie, aktywność jak najbardziej, ale ograniczoną do umiarkowanych spacerów, jazdę na stacjonarnym rowerze. Upominaj go jak najbardziej delikatnie, bo przebyte leczenie, przynajmniej tak było u nas może spowodować napady furii, działaj z wielkim wyczuciem. Trzymaj się, głowa do góry i miej nadzieję, ale i bądż czujna.
Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: DRP mojej drugiej połowy
Basia2000

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 52576

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-01-18, 22:10   Temat: DRP mojej drugiej połowy
Przyszło Wam się zmierzyć z jednym z najtrudniejszych przeciwników. Z mojego doświadczenia podczas choroby mojego męża mogę powiedzieć, że musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejne TK. Po radioterapii dość długo utrzymują się zmiany będące skutkiem naświetlań. Przeczytaj mój wątek będziesz miała jakiś obraz czego się możesz spodziewać. Nasza historia jak do tej pory zakończona jest dobrze czego i Wam życzę z całego serca.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group