1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Śmiertelny krwotok
Anelia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 54934

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-09-23, 19:43   Temat: Śmiertelny krwotok
AdArk, i ja doskonale Ciebie rozumiem :-[
U mnie za tydzień miną 3 miesiące bez taty a ból wydaje mi się coraz mocniejszy. Był moment szoku, moment kiedy wspominałam tatusia, przeglądałam zdjęcia a teraz ten ból wydaje mi się mocniejszy, na samą myśl pojawiają się łzy i ten dziwny ból w środku w ciele jest taki straszny, inny, trudny do opisania. Po śmierci przeglądałam zdjęcia dzień w dzień a teraz jakoś unikam je wzrokiem. Na początku było wszystko takie świeże lecz teraz kiedy coraz bardziej tęsknę, kiedy myślę, że już tak długo się nie widzieliśmy i spoglądam ukradkiem na fotkę nie wierzę, że już tylko pozostał tatko na zdjęciu, no i w moim sercu oczywiście.
Chcę tatkę zobaczyć ale tak na prawdę, chcę porozmawiać, przytulić ... :cry:
Był czas szoku, niedowierzania itp teraz nadszedł moment kiedy już dochodzi do mnie co tak naprawdę się stało, że tatko już nie wróci :cry:

AdArk, doskonale Cię rozumiem. Niestety nie ma recepty na ten szok, smutek, żal, płacz :cry: Musimy przez to jakoś przejść ale jak ? Są ludzie szczęsliwi i ludzie strasznie załamani, rozchorowani i tacy co stracili bliskich, zadajemy sobie pytanie: dlaczego my? Odpowiedzi nie znajdujemy.
Kiedyś tu na forum przeczytałam słowa, które dały mi do myślenia "każdy człowiek rodzi się z wyrokiem w zawieszeniu" Każdy prędzej czy pózniej będzie musiał przejść ten straszny moment.

AdArk, niestety musimy się nauczyć z tym żyć. Trudna lekcja przed Nami :cry:
Przytulam Cię do serduszka i łączę się z Tobą w Twoim bólu.
  Temat: Śmiertelny krwotok
Anelia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 54934

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-08-31, 18:28   Temat: Śmiertelny krwotok
AdArk, BARDZO mi przykro, że i Was dotknęło to choróbsko i bardzo Ci współczuję odejścia taty :cry: ::rose:: Doskonale potrafię sobie wyobrazić co czujesz, jaki to szok dla Ciebie :-[quote="AdArk"]wać, codziennie pisze Nam inny scenariusz, który jest dla Nas jedną wielką niewiadomą :-(
Niestety nie zawsze mimo chęci mamy wpływ na niektóre sytuacje :-(

AdArk napisał/a:
lecz teraz jest potwornie
przytulam Cię do mojego zranionego serduszka :/pociesza:/

AdArk napisał/a:
Pozdrawiam wszystkich walczących, pielęgnujących nadzieję i tych którym rak nadzieję zabrał.
Szczególnie ciebie Anelio, trzymałem za Was kciuki i płakałem z Tobą...
Dziękuję za pozdrowienia, za obecność, za trzymanie kciuków ...
Również pozdrawiam.
Wiem jaki ból masz teraz w sobie, żadne słowa nie będą w stanie ukoić tego bólu i tej wielkiej niewiadomej jaka pozostała w Twoim sercu po stracie taty (wiem to po sobie).
Śmierć bliskiej osoby, rodzica "podcina Nam skrzydła".
AdArk, jeżeli tylko będziesz potrzebował popisać z kimś kto doskonale potrafi zrozumieć Twój ból to pisz, choć sama szukam pomocy aby wyrzucić Swoje emocje, żal i smutek postaram się Cię wysłuchać, zrozumieć ...
Trzymaj się jakoś :cry:

Wieczny odpoczynek racz Tacie AdArk, dać Panie a światłość wiekuista Niechaj mu świeci
::rose::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group