1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak żołądka
Autor Wiadomość
wieslawa11 


Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 16

 #16  Wysłany: 2011-06-16, 23:29  


Joasiu,ja mysle ze napewno przepona bo sama czkawka jest podraznieniem nerwu przepony.Jezeli to nie jest jakis naciek rakowy ,to musi to byc chemia.Pytanie brzmi jak uspokoic te ataki czkawki,szczegolnie te ktore powoduja zatkanie powietrza.
Pozdrawiam Wiesia.
 
wieslawa11 


Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 16

 #17  Wysłany: 2011-08-28, 21:27  


Mialam nadzieje ze czkawka po pewnym czasie ustapi,niestety tak sie nie stalo trwa juz 5 miesiac po kazdym ataku bezdechu mija na pare godzin i tak jest w kolko Pewnie bysmy z mezem sie zdziwili gdyby ustapila .Lekarze sa bezradni my takze,dzis z nowa nadzieja maz zaczyna lykac baclofen ,moze w koncu uda sie trafic na odpowiedni lek.Do calego nieszczescia dolaczylo bardzo nieprzyjemne odbijanie takie szarpiace z niemilym zapachem .Czy ktos mial taki problem,jak sobie z tym poradzic,moze jakies ziola pomagaja albo leki.Pozdrawiam wszystkich Wiesia
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #18  Wysłany: 2011-08-30, 09:50  


Wiesiu, a gdzie się leczycie?
 
wieslawa11 


Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 16

 #19  Wysłany: 2011-08-30, 20:54  


w tarnowie szpital sw. Lukasza.Wiesia
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #20  Wysłany: 2011-08-30, 21:12  


Wiesiu, czy nie macie możliwości skonsultowania przypadku męża np. w Krakowie? Tu macie chyba w sumie najbliżej. Możecie wziąć na 1 konsultację same wyniki chorego, najlepiej, żeby pojechał ktoś, kto przebywa z chorym.
 
wieslawa11 


Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 16

 #21  Wysłany: 2011-08-31, 20:00  


Napewno w koncu musialabym skonsultowac wyniki z innym lekarzem,musze jednak szczerze przyznac ze jestem bardzo zadowolona z lekarza ktory prowadzi meza.Nie chce zapeszac ale chyba trafilam na lek ktory uspokoil czawke,sa jeszcze ataki , coraz mniejsze i zadsze .Zostal objaw przytykania,odbijania,takiego niezbyt milego szarpania,mam jednak nadzieje ze to nie z powodu raka tylko pozostalosc po 5 miesiecznej czkawce.Obym sie nie mylila.Lek ten nazywa sie baclofen,napewno nie jest obojetny dla zdrowia jednak musze wybrac mniejsze zlo.Pozdrawiam Asiu i zycze duzo zdrowia.Wiesia.
 
wieslawa11 


Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 16

 #22  Wysłany: 2011-12-21, 21:30  


Mam ogromna prosbe,czy ktos moglby mi doradzic dobrego onkolologa na terenie krakowa.Moj maz jest po calkowitej resekcji zoladka,przez 13 miesiecy bral chemie,potem dwie serie samej herceptyny,trzecia seria zostala przerwana gdyz wystapila zoltaczka mechaniczna.Obecnie jest bez zadnej pomocy ze strony onkologa poniewaz jest po zabiegu odbarczenia zoltaczki i wycieciu woreczka zolciowego.Jest bardzo slaby,bilirubina spada ale jest jeszcze za wysoka,nie wiem jak szukac dalszej pomocy w leczeniu,prosze o pomoc i rade.wieslawa11
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group