1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Autor Wiadomość
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #61  Wysłany: 2013-04-01, 23:23  


Proszę Cię, nie strasz mnie. Nie zamierzam czekać jeszcze miesiąca. Według moich obliczeń powinni na dniach do mnie zadzwonić. Przecież ja czekam już od 6 grudnia. Okres od 6 grudnia do 6 kwietnia to 4 miesiące. Już jestem tak bardzo zmęczona tym wszystkim, a leczenie się jeszcze nie zaczęło. :-(
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #62  Wysłany: 2013-04-02, 19:56  


W karcie informacyjnej którą dostałam od lekarza chirurga-onkologa jest napisane, że jak nie zadzwonią ze szpitala w umówionym czasie / 4 miesiące od początku grudnia / to ja mam się sama tym zainteresować. Poczekam jeszcze tydzień, później dzwonię. Może mi się uda czegoś dowiedzieć. Przepraszam, pewnie się powtarzam.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
Asiaa1201 



Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 234
Skąd: Płock
Pomogła: 8 razy

 #63  Wysłany: 2013-04-02, 22:04  


Kochana Twój telefon nic nie da ... też dzwoniłam ...kazali czekać ;)
_________________
__Asiaa__
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #64  Wysłany: 2013-04-04, 19:26  


Asiu, / czy mogę tak się do Ciebie zwracać /. Udało mi się dzisiaj dodzwonić do CO. Niestety nic nie załatwiłam. Miła pani powiedziała, że wszystkie sprawy dotyczące terminu operacji tarczycy można załatwić tylko w poniedziałki. To do poniedziałku. Jak uda mi się dodzwonić oczywiście.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #65  Wysłany: 2013-04-08, 11:33  


Udało mi się dodzwonić. Dowiedziałam się tylko tyle, że faktycznie jestem na liście oczekujących. Niestety nadal nie wiem kiedy będę miała operację. Może za miesiąc, dwa. Jestem ciągle przesuwana na liście. Inne osoby są ode mnie ważniejsze. Jestem za mało chora. Przecież mam tylko podejrzenie nowotworu. :-( :cry: [zalamka]

[ Dodano: 2013-04-08, 11:41 ]
Podobno na liście są jeszcze takie osoby które miały mieć operację w listopadzie. Może zdążę z ta operacją do końca roku.

[ Dodano: 2013-04-08, 20:24 ]
Tak właśnie wygląda profilaktyka nowotworowa. Kochany Pan Arłukowicz. Kochany NFZ. Przepraszam, że tak piszę ale jestem wściekła.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
justyna_kier 



Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 190
Skąd: Ostróda
Pomogła: 8 razy

 #66  Wysłany: 2013-04-08, 21:23  


Karolina,
proponowałabym Ci udać się do jakiejś innej placówki, np. na Szaserów albo każdego innego szpitala z oddziałem chirurgii. Ja operowana byłam w Olsztynie, później dostałam skierowanie do CO w Warszawie, ale w związku z tym że podejście lekarki do której trafiłam pozostawiało wiele do życzenia, załatwiłam sobie skierowanie od lekarza rodzinnego do Szpitala na Szaserów. Operację miałam po miesiącu od odebrania wyniku biopsji z podejrzeniem nowotworu.
 
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #67  Wysłany: 2013-04-09, 11:38  


Nie wiem co teraz mam robić. Z jednej strony lekarze z CO są naprawdę bardzo dobrymi fachowcami w swojej dziedzinie. Z drugiej strony mam czekać aż to podejrzenie zamieni się naprawdę w nowotwór. Dopiero w tedy mną się zajmą. Czy ktoś miał operację na Banacha ?
Ps. Skreślam zdanie, że inne osoby są ważniejsze ode mnie. Rozumiem, że pierwsze w kolejności są osoby które mają raka. Ale to nie znaczy, że inne osoby można zepchnąć na sam koniec kolejki.

[ Dodano: 2013-04-09, 19:47 ]
Jest mi z tego powodu bardzo smutno. Najchętniej bym wyła do poduszki. Jaka ja jestem głupia, nadal wierze w ludzi. Niepotrzebnie. Tylko tak trudno odróżnić dobro od zła. Nadal spotykam dobrych ludzi na mojej drodze. Człowiek człowiekowi wrogiem. Niedługo od lekarzy usłyszę, że sobie zmyśliłam tę chorobę. Wszystko zmierza w tym kierunku. [zalamka] :cry:

[ Dodano: 2013-04-09, 20:07 ]
Po prostu chcę mieć już to wszystko za sobą i o tym nie myśleć.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
justyna_kier 



Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 190
Skąd: Ostróda
Pomogła: 8 razy

 #68  Wysłany: 2013-04-09, 21:28  


Karolina,
to fakt, musisz wziąć się w garść, ja też miałam i mam chwilę zwątpienia. Wiem jednak jedno, nie siedź na tyłku i nie czekaj, aż zadzwonią ze szpitala. Gdy dowiedziałam się, że u mnie podejrzewają raka to stanęłam na głowie żeby załatwić jak najszybciej sobie operację. Fakt, kosztowało mnie to całe 150 zł, ale udało się przyspieszyć termin i skrócić go do miesiąca. Na świecie jest wielu lekarzy i medycyna nie kończy się na CO, poza tym podobno dr Gałczyński przyjmuje prywatnie w centrum medycznym Damian i na pewno po wizycie prywatnej szybciej miałabyś operację. Tak to już jest, że kasa rządzi światem.
 
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #69  Wysłany: 2013-04-09, 22:01  


Aby móc się wyżalić założyliśmy wątek kciukowy :)
_________________
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #70  Wysłany: 2013-04-09, 22:35  


Justynko masz rację. Muszę zacząć działać. W końcu nie mamy jednego szpitala w Warszawie. Postawiłaś mnie do pionu. Dziękuję.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
justyna_kier 



Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 190
Skąd: Ostróda
Pomogła: 8 razy

 #71  Wysłany: 2013-04-11, 20:54  


Karolina,
daj znać co udało Ci się załatwić.
Pozdrawiam
 
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #72  Wysłany: 2013-04-11, 22:11  


Poczyniłam pierwsze kroki.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
justyna_kier 



Dołączyła: 19 Sty 2013
Posty: 190
Skąd: Ostróda
Pomogła: 8 razy

 #73  Wysłany: 2013-04-12, 07:37  


i z jakim skutkiem?
 
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #74  Wysłany: 2013-04-12, 10:46  


na razie marnym
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #75  Wysłany: 2013-04-19, 22:21  


Czasami boli mnie ten guz. Boli mnie po prawej stronie szyi, tam gdzie mam ten guz na tarczycy.Wcześniej nie miałam takich bóli. Czy to znaczy, że tam zaczyna się dziać coś niedobrego ?

[ Dodano: 2013-04-19, 22:26 ]
Naprawdę staram się jak najmniej myśleć o tym co mnie czeka.
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group