1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak prostaty
Autor Wiadomość
kangur_2007 



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 134
Pomógł: 23 razy

 #16  Wysłany: 2009-11-03, 01:11  


gontcha napisał/a:
kangur_2007 napisał/a:
Teraz lada chwila zadzwoni sekretarka mojego specjalisty, który też dostał elektronicznie te wyniki, żeby mi powiedzieć czy pan doktor uważa, że mam dalej robić PSA co 6 miesięcy, czy teraz przejdę na testy raz do roku, bo to jużĂ‚ druga rocznica mojej prostatektomii, a PSA cały czas nieoznaczalne, od 6 tygodni po zabiegu


Kangurze :) - to ja źyczę kontroli PSA raz do roku i wyniku stałego
(rewelacyjnego) ... :okok"

kangur_2007 napisał/a:
tymczasem u mnie późna wiosna, 26 stopni, po południu ma być 32, świeci słońce, kwiaty w ogrodzie rosną jak szalone.


a pogody to zazdroszczę 8-)


Dziękuję. Jest 11.10 rano, temperatura wlasnie przekroczyła 30 stopni, włączyłem klimatyzator. Znaczy, prognozę znowu można o d... potłuc, bo po południu miało być 32, a w tym stanie rzeczy widać że będzie przynajmniej 36 stopni.
_________________
KANGUR 2007 (Australia) ur.1954*zero objawow*PSA 6,0*cT2aNxMx Gl.7(3+4)*RRP+PLND 1/11/2007*wia�zki nerwowe oszczedzone*hist-pat pT2aN0Mx Gl. 7(3+4)*PSA nieoznaczalne od 6 tygodni po operacji
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #17  Wysłany: 2009-11-03, 13:02  


Gratuluje wyniku i pogody też zazdroszczę!! A u nas rano (Kraków) było - 4...
 
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #18  Wysłany: 2009-11-03, 13:22  


Kangur i jak gratuluję wyniku
A z tą pogodą to jesteś podły ;) ,jak możesz nam,marznącym pisać,że u Ciebie takie upały-to jest znęcanie się nad nami! :)
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
zoi 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 381
Skąd: Grecja/opolskie
Pomogła: 147 razy

 #19  Wysłany: 2009-11-04, 10:04  


To i ja się przyłączę do gratulacji :bravo"
Wiosna jest piękna, ale 36 stopni też potrafi dać człowiekowi w kość. Kangur, nie brzezięb się przy tej klimatyzacji ;)
 
kangur_2007 



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 134
Pomógł: 23 razy

 #20  Wysłany: 2009-11-04, 10:51  


zoi napisał/a:
To i ja się przyłączę do gratulacji :bravo"
Wiosna jest piękna, ale 36 stopni też potrafi dać człowiekowi w kość. Kangur, nie brzezięb się przy tej klimatyzacji ;)


jusia napisał/a:
A z tą pogodą to jesteś podły ,jak możesz nam,marznącym pisać,że u Ciebie takie upały-to jest znęcanie się nad nami!


Zaraz podły... A poza tym, jakie upały? Jest umiarkowanie ciepła wiosna. Dopiero późnym latem (luty) będą upały - będzie popołudniami 42-44 stopnie, i bez klimatyzacji wszędzie - w domu, w pracy, w samochodzie, w sklepach, wyżyć się w ogóle nie bardzo da...
_________________
KANGUR 2007 (Australia) ur.1954*zero objawow*PSA 6,0*cT2aNxMx Gl.7(3+4)*RRP+PLND 1/11/2007*wia�zki nerwowe oszczedzone*hist-pat pT2aN0Mx Gl. 7(3+4)*PSA nieoznaczalne od 6 tygodni po operacji
  
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #21  Wysłany: 2009-11-04, 13:29  


Kangur,Ty sadysto!Nie rób nam tego.U mnie za oknem szaro,wietrznie,zimno,prusząco śniegiem-czyli bryyy!
O takiej umiarkowanej wiośnie marzę 8-)

A mam takie pytanko do Ciebie,bo w tym temacie w ogóle się nie znam.
Chodzi mi o Twoją chorobę:-
Co skłoniło Ciebie do wizyty u lekarza,co zaniepokoiło Cię?Jakieś objawy szczególne?.
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
kangur_2007 



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 134
Pomógł: 23 razy

 #22  Wysłany: 2009-11-04, 14:40  


jusia napisał/a:
A mam takie pytanko do Ciebie,bo w tym temacie w ogóle się nie znam.
Chodzi mi o Twoją chorobę:-
Co skłoniło Ciebie do wizyty u lekarza,co zaniepokoiło Cię?Jakieś objawy szczególne?.


Objawów żadnych nie było, pierwszy i ostatnio dzwonek nie był kliniczny, tylko biochemiczny. Co roku zwyczajowo robilem sobie ogólny przegląd stanu zdrowia u lekarza rodzinnego, czyli GP. Jak skończylem 49 i szła 50-ka, to doktor powiedział rzeczowo, że w moim własnym dobrze pojętym interesie będzie mi teraz raz do roku wsadzał palec tam gdzie trzeba, a do listy badań krwi doda się PSA.

Palcem niczego się nigdy nie domacał, ale pewnego dnia PSA wyszło ni z gruchy ni z pietruchy 6,0ng/ml, 50% powyżej stanu alarmowego (wówczas 4,0, a wedle dzisiejszej wiedzy 3,0). Mój doktor to natychmiast dostrzegł na wydruku wynikow, zadzwonił do mnie, a co było dalej jest tutaj - opisalem na gorąco w dwa tygodnie po wyjściu ze szpitala.

http://forum.gazeta.pl/fo...lijska.html?s=0

Więc wychodzi na to, że poniekąd ja wyniki mam teraz takie, jakie mam, bo każdy zrobił co do niego nalezało - ja sam, mój GP, specjalista urolog, personel szpitala etc.
_________________
KANGUR 2007 (Australia) ur.1954*zero objawow*PSA 6,0*cT2aNxMx Gl.7(3+4)*RRP+PLND 1/11/2007*wia�zki nerwowe oszczedzone*hist-pat pT2aN0Mx Gl. 7(3+4)*PSA nieoznaczalne od 6 tygodni po operacji
 
Anula 


Dołączyła: 19 Mar 2009
Posty: 33
Skąd: Gliwice
Pomogła: 7 razy

 #23  Wysłany: 2009-11-04, 18:36  


....i się sprawdza, że strzeżonego Pan Bóg strzeże! :)
Ja zrobiłam podobnie. Gdy się zbliżała 50-tka poszłam sobie zrobić kontrolne badania i na pierwszym w życiu usg wyszło szydło z worka! Obustronny rak nerek - na lewej jasnokomórkowy, duży i wycięli mi ją całą, a na prawej pappilare, mniejszy i ścięli mi z nim tylko górny biegun. Od tej pory minęło już 6 lat :-D :-D :-D i wszystko do teraz o.k.
Zdrówka wszystkim życzę....
_________________
Anula
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group