1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Finlandia
2011-10-25, 23:08
nocleg
Autor Wiadomość
jomek68 



Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2011-10-25, 22:02  nocleg


witam wszystkich mam pytanie czy ktoś wie jak jest z noclegiem w Bydgoskiej klinice onkologi dla rodziców,chodzi mi czy jest jakiś hotel przy klinice dla rodziców których dziecko bedzie miało przeszczep szpiku .czy trzeba samemu szukać na własną rękę , może jakieś inne porady , proszę o odpowiedź

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Finlandia: 2011-10-25, 23:08 ]
Przeniosłam temat tam, gdzie wydało mi się najstosowniejsze.

 
Finlandia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 1273
Pomogła: 311 razy

 #2  Wysłany: 2011-10-25, 23:06  


jomek68, przy CO w Bydgoszczy jest hotel Pozyton, bardzo polecam, ale tani nie jest niestety: http://www.co.bydgoszcz.p.../hotel-pozyton/
_________________
 
 
urania 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 421
Pomogła: 178 razy

 #3  Wysłany: 2011-12-11, 18:33  


Finlandia napisał/a:
przy CO w Bydgoszczy jest hotel Pozyton


Zatrzymywałam się w nim wielokrotnie i zawsze mam ten sam problem - niemożność korzystania z telefonii komórkowej spowodowaną słabym sygnałem lub brakiem sygnału. Próbowałam kilku operatorów. Jeśli ktoś potrzebuje sprawnej łączności jw., proponuję , aby dokonując ew. rezerwacji upewnił się jaka jest bieżąca sytuacja.
 
gabi30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 562
Pomogła: 206 razy

 #4  Wysłany: 2011-12-11, 21:10  


Ja również zatrzymałam się w Pozytronie jak byłam na PET, nie miałam żadnego problemu z telefonem, również w podziemiu ( w restauracji). Korzystam z sieci T-mobile. Było to w marcu, być może problemy pojawiły się później?
 
Finlandia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 1273
Pomogła: 311 razy

 #5  Wysłany: 2011-12-11, 21:35  


Ja też nigdy nie miałam problemów (orange), mąż tez nic nie mówił (Play). Może to wina konkretnej komórki.
_________________
 
 
urania 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 421
Pomogła: 178 razy

 #6  Wysłany: 2011-12-11, 21:56  


Istotnie na terenie hotelu są lepsze i gorsze miejsca, restauracja choć na poziomie (-)1 należy do tych lepszych. Jak poinformowała mnie pani z recepcji, w trakcie pobytu w hotelu, problem występuje na wszystkich piętrach. Sytuacja wciąż aktualna– przed momentem rozmawiałam z recepcją.
Na pewno korzystałam z siedzi Play, Plus , co do innych nie jestem pewna (automat). Korzystałam z dwóch telefonów 1)Nokia, 2)HTC.
 
abigail 


Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 246
Pomogła: 16 razy

 #7  Wysłany: 2011-12-16, 10:14  


onkologia dziecieca jest w Juraszu,tam są akademiki więc moze tam?

watek stary,ale może komuś się przyda
 
Viola 



Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Zachodniopomorskie
Pomogła: 10 razy

 #8  Wysłany: 2012-01-29, 23:56  Nie tylko hotel Pozyton


Wątek stary, ale może ktoś zajrzy z potrzeby, czy z ciekawości - jak ja.

Jeśli komuś nie przeszkadza, że będzie to trochę dalej, ale z całkiem znośnym dojazdem, to polecam rozejrzeć się za noclegiem prywatnym w pobliżu CO w Bydgoszczy.
Ja korzystałam z noclegu w Pencjonacie Oliwia - w tamtym roku 50 zł za dobę, za osobę.
To jest w domku jednorodzinnym na piętrze, właściciel - młody facet, pomógł mi wnieść walizkę na górę. Miałam czajnik elektryczny w pokoju, na dole była lodówka do dyspozycji gości. W lecie można dojść na piechotę do CO, ale jeśli z walizką albo w zimie, albo nad ranem, to polecam dojazd autobusem - chyba 69, ale trzeba uważać, bo wybrane (te z oznaczeniem "c") dojeżdżają pod sam ośrodek CO. Przy pozostałych kursach trzeba wysiąść z tyłu CO i dojść piechotą - 6 minut.
Zauważyłam, że w rejonie opisywanego pensjonatu jest sporo prywatnych kwater, ale nie wszyscy ogłaszają się w Internecie.

[ Dodano: 2012-01-29, 23:59 ]
urania napisał/a:
Zatrzymywałam się w nim wielokrotnie i zawsze mam ten sam problem - niemożność korzystania z telefonii komórkowej spowodowaną słabym sygnałem lub brakiem sygnału. Próbowałam kilku operatorów.

Na terenie CO w Bydgoszczy, w samych budynkach jest w ogóle problem z zasięgiem sieci.
Ja i mąż korzystamy z Plusa, mama korzystała z dawnej Ery i w budynkach zawsze był problem. Korzystałam też z Play na 3. i 4. piętrze i był słaby sygnał, ale był.
Jeśli jest słaby sygnał, to niektóre komórki mogą go w ogóle nie łapać, dlatego może być problem.
_________________
-----
Leiomyosarcoma. Grade 2.
 
Margarethe 



Dołączyła: 28 Gru 2012
Posty: 7
Skąd: Oslo

 #9  Wysłany: 2013-01-03, 19:33  hotel Krakow


A moze ma ktos doswiadczenie z hotelem w Krakowie . Tata bedzie operowany w na Jana Pawla i szukamy nie bardzo drogiego hotelu .
 
Margarethe 



Dołączyła: 28 Gru 2012
Posty: 7
Skąd: Oslo

 #10  Wysłany: 2013-01-05, 15:50  


podbijam, nikt nie ma doswiadczenia z noclegiem w Krakowie niedaleko szpitala Jana Pawla ?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group