1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
clark III breslov 1mm- moja historia
Autor Wiadomość
pchelka73 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 212
Skąd: jarocin
Pomogła: 37 razy

 #31  Wysłany: 2013-02-17, 20:01  


noga wyglada lepiej- przynajmniej tak mi sie wydaje- chyba tym razem masaz skutkuje. w piatek wizyta kontrolna w W-wie. jestem ciekawa, jak bedzie wygladac- wspominalam juz, ze ostatnio tak naprawde przyjela mnie pielegniarka :-( licze na to, ze tym razem lekarz zaszczyci mnie swoja obecnoscia i uwaga. zreszta jestem bardzo ciekawa, jak taka wizyta bedzie wygladac, martwie sie czy bede miala szanseo cokolwiek zapytac i czy wreszcie lekarz obejrzy pozostale znamiona- o takiej koniecznosci mowil prof. Rutkowsi na pierwszej wizycie, ale potem nie bylo na to czasu, tzn. lekarz go nie mial...denerwuje sie...zreszta ostatnio wciaz sie denerwuje przez co mam klopoty z zoladkiem- okropnie boli od dwoch tygodni, mysle, ze to wina stresu...

[ Dodano: 2013-02-17, 20:29 ]
a...mam jeszcze pytanie do kogos, kto byl juz na takiej wizycie kontrolnej. czy ta kontrole przeprowadza lekarz prowadzacy czy ktos inny. ja mam sie zglosic do gabinetu 29 nie wiem kogo tam zastane, czy to bedzie wlasnie ten lekarz, ktory przeprowadzal zabiegi- docinke i oznaczenie wartownika? zastanawiam sie nad tym, bo "moj" lekarz przyjmuje pod 30, a nie 29??? bede wdzieczna jesli ktos mnie oswieci w tej kwestii
 
stefanek 


Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 289
Pomógł: 89 razy

 #32  Wysłany: 2013-02-18, 12:44  


Wg mnie kazdy powinien byc dokladnie sprawdzony jesli chodzi o pozostale znamiona przez dermatologa na samym poczatku jak tylko sie okazalo ze wyciete znamie bylo czerniakiem. Bo rownie dobrze mozna miec 2 lub 3 czerniaki rownoczesnie skoro jest juz jeden.

Wizyty kontrolne mozna robic sobie samemu. Czyli sprawdzac sie dokladnie co miesiac, wszystkie znamiona, sprawdzac czy nie sa powiekszone wezly chlonne oraz czy nie ma zadnych 'wybojow' w poblizu lub na bliznie.

Wizyte kontrolna rownie dobrze moze zrobic pielegniarka jesli jest wyszkolona w tym kierunku. W przypadku czerniaka rozni lekarze sa zaangazowani. Np. Znamiona powinien sprawdzac dermatolog, wycinac chirurg itp...
 
chełek 


Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 66
Pomógł: 19 razy

 #33  Wysłany: 2013-02-18, 15:28  


My zawsze z mamą jeździliśmy w poniedziałki do pokoju 30 kiedy przyjmuje prof.Rutkowski,mama jest jego pacjentka i tylko on podejmuje decyzje.Jeśli chcesz wiedzieć kto będzie w piątek zadzwoń na oddział 22 643 93 75-to numer do sekretariatu
 
 
myszka 


Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 735
Pomogła: 82 razy

 #34  Wysłany: 2013-02-18, 16:28  


A kto jest Twoim lekarzem prowadzącym?Ja dopóki nie trafiłam do Profesora Rutkowskiego to moja wizyta była taka ,że jak szybko weszłam do gabinetu to jeszcze szybciej z niego wyszłam.Nie dostawałam żadnych skierowań na badania.Lekarz zapytał czy wszystko ok i tak wyglądała moja wizyta.Teraz jak mam kontrole Profesor ogląda wszystkie znamiona ,węzły, blizny i dostaje skierowania na badania.Też czasem wychodzę z gabinetu z niedosytem ,ale wtedy pisze do Profesora maila i zawsze mam odpowiedż.Pozdrawiam!
 
pchelka73 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 212
Skąd: jarocin
Pomogła: 37 razy

 #35  Wysłany: 2013-02-18, 17:33  


myszka- ja na pierwszej wizycie bylam u prof. R. potem zabiegi- docinke i wartownika robil doktor Sałamacha i juz na kontrole szwow, wyjecie szwow umawial mnie do siebie. szczerze mowiac nie bylam do tej pory z tych wizyt zadowolona, bo dr nigdy nie mial czasu, rozmawiala ze mna pielegniarka, ona umowila termin wizyty kontrolnej, dr wszedl tylko na chwile, wreczyl wyniki histopatologii, powiedzial"MA SIE PANI NA ZYCIE" i nim zdolalam o cokolwiek zapytac wyszedl. boje sie, ze w piatek bedzie tak samo :-( a nie wiem czy tak sama z siebie moge sie zamiast do tego "mojego" lekarza zarejestrowac znow do profesora??? czy juz jestem zdana na tego lekarza niby prowadzacego???
 
myszka 


Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 735
Pomogła: 82 razy

 #36  Wysłany: 2013-02-18, 18:10  


Nie absolutnie nie jesteś zdana na jednego lekarza.Masz prawo zmienić.Tak też było w moim przypadku.
 
pchelka73 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 212
Skąd: jarocin
Pomogła: 37 razy

 #37  Wysłany: 2013-02-18, 19:57  


musze kogos uprzedzic/poinformowac o tym, ze chce zmienic lekarza? czy zwyczajnie nastepnym razem zamiast do tego mojego lekarza na piatek- moge zarejestrowac sie na poniedzialek do profesora???bede wdzieczna za odpowiedz, podpowiedz, jak to zalatwic :)
 
obertas 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1340
Skąd: Szczecinek
Pomógł: 184 razy

 #38  Wysłany: 2013-02-18, 20:16  


Nie wydaje mi się, byś musiała informować lekarza dotychczasowego o swojej decyzji zmiany prowadzącego.
Ot tak wydrukuj korespondencję Twoją i profesora.
Weź z sobą, gdyby coś jakby coś to pokażesz w okienku rejestracji, gdyby ktoś miał coś przeciwko.
Pani w okienku spyta co najwyżej czy profesor przyjmie pacjentkę ( w moim przypadku powędrowałem do gabinetu po kartkę z pieczątką i podpisem profesora, Proszę Zarejestrować- a jeszcze coś- warto przy rejestracji- automat wydaje numerek- na wszelki wypadek wsiąść drugi bilecik- gdyby Pani, nie chciała zarejestrować po okazaniu listu elektronicznego i wysyłała do gabinetu to niestety profesor przychodzi około 9 ej, trzeba czekać. Wtedy zawsze jest dużo rejestrujących się pacjentów a wcześniejszy numerek pomoże - podejdziesz przeprosisz i załatwisz temat, chyba, że rejestratorka powie, by podejść do niej po za kolejnością).

Pozdrawiam
obertas :okok"
_________________
http://www.forum-onkologi...romu-vt6563.htm
 
myszka 


Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 735
Pomogła: 82 razy

 #39  Wysłany: 2013-02-19, 11:33  


U mnie z kolei było troszkę inaczej.Ja miedzy wizytami w CO umówiłam się na prywatną wizytę do profesora.Profesor dał mi numer telefonu i już na kolejna wizytę umówiłam się telefonicznie właśnie do profesora.
 
pchelka73 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 212
Skąd: jarocin
Pomogła: 37 razy

 #40  Wysłany: 2013-02-19, 11:45  


tez o tym myslalam, tzn. zeby isc na prywatna wizyte...w piatek jestem w W-WIE to podjade do tej prywatnej przychodni i ustale termin. myszko masz moze adres???
a tak w ogóle strasznie sie denerwuje przed piatkowa wizyta kontrolna...to pierwszy raz i nie wiem czego sie spodziewac
 
obertas 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1340
Skąd: Szczecinek
Pomógł: 184 razy

 #41  Wysłany: 2013-02-19, 13:18  


http://onkolmed.pl/
Tam znajdziesz wszystko.
Najpierw telefon do rejestracji. Na wizytę prywatna niestety również trzeba poczekać-ale dzwonią gdy termin wcześniej się zwolni, ktoś zrezygnuje, a tak też bywa.

Pozdrawiam
obertas :okok"
_________________
http://www.forum-onkologi...romu-vt6563.htm
 
myszka 


Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 735
Pomogła: 82 razy

 #42  Wysłany: 2013-02-19, 13:44  


Z tego co wiem to w Onkolmedzie profesor przyjmuje we wtorki .Ja natomiast jezdze w piatki do Milenium Plaza Al.Jerozolimskie 123a.Kiedys ta przychodnia nosila nazwę EUROMED.Teraz nazywa się inaczej.Nazwy nie pamiętam, ale numer tel taki sam 22 529 70 00 .A jak będziesz w piatek w CO to może spróbuj zapisać się już na kolejną wizyte do profesora.A i wizyty kontrolnej nie ma co sie bać.Zrób sobie moze usg j.brzusznej i wezłow i jesli ci sie uda zdobyc skierowanie od rodzinnego to zrób rtg płuc.Kiedy miałas ostatnie rtg?
 
pchelka73 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 212
Skąd: jarocin
Pomogła: 37 razy

 #43  Wysłany: 2013-02-19, 14:38  


ja juz zrobilam- ze strachu- usg wezlow, brzucha i blizny, rtg pluc mialam 30.10...powinnam juz powtorzyc?
dzieki za namiary :)
 
Magda_ada 


Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 55
Pomogła: 9 razy

 #44  Wysłany: 2013-02-19, 15:22  


nie przyjmuje już profesor w Swissmed ( al.Jerozolimskie ) dzwoniłam tydzień temu - taką dostała info
 
myszka 


Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 735
Pomogła: 82 razy

 #45  Wysłany: 2013-02-19, 18:12  


Masz racje już tej przychodni nie ma.Terminy wizyt w Onkolmedzie to koniec marca.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group