1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Małgośka - komentarze
zufed

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152209

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-11, 20:16   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka, jażdy z nas ma takie dni, kiedy nie walczy już o nic, nie ma ochoty chodzić po lekarzach i wogóle,nie ma ochoty na nic.

Takie dni tez są i może są potrzebne, kto wie.

Małgosiu, nie możesz się sugerować tym, że u kogoś do szło do progresji podczas leczenia, i że na pewno tak samo będzie u Ciebie.
Niestety, leczenie u każdego z nas przebiega inaczej i czasem zdarza się i tak, że nie idzie po naszej myśli.

Gosiu a czy przy Mamie nie ma Ci kto pomóc?Jeśli nikt z rodziny to może jakaś pielęgniarka?
U nas w Krakowie (i w innych miastach na pewno też ) są takie spółki pielęgniarskie, które świadczą usługi w domu pacjenta (właśnie mycie, pomoc w nakarmieniu i wszystko co potrzeba) -sama w czymś takim pracowała.

Może to by było wyjście choć na czas, kiedy czujesz się źle po chemii.

ściskam mocno

zuza
  Temat: Małgośka - komentarze
zufed

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152209

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-10, 20:34   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka, jak się czujesz?
  Temat: Małgośka - komentarze
zufed

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152209

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-23, 16:38   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka, ej ej co to za czarny humor.

Tak jak napisał Roman, zadręczanie się nic tu nie pomoże.

Wiem, że się martwisz, ale spróbuj wykrzesać choć odrobinę pozytywnego myślenia, bo inaczej zwariujesz.

ściskam

zuza
  Temat: Małgośka - komentarze
zufed

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152209

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-30, 21:11   Temat: Małgośka - komentarze
małgośka, wiem, że teraz to żadna pociecha bo jest Ci przykro i czujesz sie z tym żle. ale uwierz mi, że to minie.

Ja swoje "po chemiczne włosy" wolę sto razy bardziej, są jakościowo bez porównania no i gęste jak nigdy.

Wspomnisz ,moje słowa Gosiu.

ściskam mocno

zuza
  Temat: Małgośka - komentarze
zufed

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152209

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-20, 15:42   Temat: Małgośka - komentarze
Małgosia, jesteśmy dumnie z ciebie, oby tak dalej!

Jedz na co masz ochotę, wypoczywaj i staraj się sobie dogadzać.

ściskam

zuza ::thnx::
  Temat: Małgośka - komentarze
zufed

Odpowiedzi: 609
Wyświetleń: 152209

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-26, 20:04   Temat: Małgośka - komentarze
Małgosiu, ta nowa Małgośka wcale nie różni się od tej starej, tyle, że nowa Małgośka potrzebuje czasu, żeby odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nie będę Ci pisać, że będzie ona taka sama jak kiedyś, bo wszyscy wiemy, że tak się nie stanie, ale zapewniam Cię, że nie jesteś sama i z czasem nauczysz się funkcjonować jak dawniej.

Bardzo dobrze, ze jedziesz do COI w Warszawie.

ściskam Cie mocno

zuza
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group