1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-04-03, 21:33   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Przytulam razem z JaInką...
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-12, 18:22   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, DSS dobrze napisała, zawsze kiedy tylko już będziesz miała dość tych wszystkich "Trzymaj się i bądź silna" przyjdź tu do nas, wyrycz się, a My wysłuchamy i poryczymy i poklniemy razem.

Pamiętaj, że jesteśmy tu zawsze dla Ciebie, a Ty jesteś częścią Nas. <uscisk> :in_love: ::thnx::
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-05, 18:35   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
popłakałam się...Pixi przytulam Cię mocno.
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-01, 14:47   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, nie wiem co powiedzieć...
Bardzo mi przykro,
Jestem z Tobą...

Przytulam
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-05, 21:44   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
ja też recepty biorę albo od onkologa albo od lekarza rodzinnego (częściej od tego drugiego bo łatwiej się dostać)
pixi hola hola co to za słowa?Co się tam dzieje mów szybko.

Tulam mocno <uscisk>
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-31, 22:46   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, myszko kochana dobre wieści u Was cieszą tak bardzo <uscisk>
powolutku, pomalutku i od przodu :)

ściskam Was nieustająco :flow:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-20, 20:52   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi jeśli mogę, nadzieja umiera ostatnia <uscisk>
Cieszę się, że steryd pomógł, choć mam świadomość, że przyczynę jego duszności trzeba pilnie znaleźć.
Bardzo mocno Cię przytulam :cmok:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-19, 14:21   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi kochana, przytulam Cie mocno, tak z całej siły :tull:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2009-12-26, 00:43   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Dziewczyny nie dajmy się też zwariować, raczej mało prawdopodobne, żeby Tomek miał wirusa JC :)
Podsuwam pomysł taki: nie szukajmy mu może chorób na siłę, co? Co się chłopak ma w święta stresować? Pójdziecie do lekarza i na spokojnie się wybadacie.
Ja wcale nie bagatelizuje, jego objawów, żeby nie było, ale chyba przyznacie, że nasze gdybanie skłania się do szukania mu coraz bardziej wymyślnych chorób ;)

ściskam i idę spać ponownie.
buziaki
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2009-12-25, 23:48   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Madziorek, uprzedziłaś mnie bo też właśnie miałam pisać o tej tarczycy :) po świętach ruszcie do okulisty i na badanie krwi (->tarczyca).

jeszcze raz się cieszę, że LDH spadło!

ściskam i również pozdrawiam obżarta jak świnka :>>:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2009-12-25, 17:00   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Super, oby więcej takich wyników! a mnie się zrobił ropień w miejscu wkłucia do trepanobiobsji :evil:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2009-12-24, 21:07   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi a u okulisty byliście? podwójne widzenie może być również objawem zapalenia nerwu wzrokowego lub jaskry.

pozdrawiam i ściskam świątecznie
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2009-12-19, 22:17   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Super gratulacje!!! :mrgreen: :tadam: ::dance::
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2009-12-17, 22:05   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
też trzymam kciuki
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
zufed

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141247

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2009-12-14, 19:30   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
leć kochana i daj znać czy pomoże jak nie to będziemy coś myśleć dalej! :komp:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group