1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: chłoniak - czy znacie jakiegoś wybitnego onkologa ???
zochaeu

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5707

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-11-08, 18:51   Temat: chłoniak - czy znacie jakiegoś wybitnego onkologa ???
O, to już coś. Dziękuję.
A co do tego czy sobie tego życzą powiem tak: ja proszę tylko o pozytywne opinie o lekarzach - oby tylko takie były lekarzom wystawiane na necie, a mieli by dużo łatwiejsze życie - toż to rekomendacja w czystej postaci.
Myślisz, że jakiś lekarz nie życzyłby sobie by o nim napisano, że jest WYBITNY? :)
  Temat: chłoniak - czy znacie jakiegoś wybitnego onkologa ???
zochaeu

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5707

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-11-08, 09:44   Temat: chłoniak - czy znacie jakiegoś wybitnego onkologa ???
Dziękuję.
Tylko pytaniem tym chciałam zachęcić do opinii takiej... ludzkiej, kogoś kto był pacjentem. Bo np. jakby ktoś się chciał dowiedzieć o dobrego neurochirurga to służę pomocą - taką ludzką, moją i paru innych pacjentów opinią, ale hematologów-onkologów nie znam dobrych. Ba, w ogóle nie znam, a co dopiero dobrych.
  Temat: chłoniak - czy znacie jakiegoś wybitnego onkologa ???
zochaeu

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5707

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-11-07, 09:36   Temat: chłoniak - czy znacie jakiegoś wybitnego onkologa ???
Witam.
Mam znajomego, który ma chłoniaka i miejscowi lekarze pomału przestają sobie z nim radzić. Czy ktoś z Was, kto to przechodził może zna jakiegoś wybitnego specjalistę w tej dziedzinie? Proszę o konkretne nazwiska i podanie miasta. Zależy mi na konsultacji takiej osoby. Możecie kogoś polecić?
Z góry dziękuję.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group